Perfecta, No Problem, Antytrądzikowa maseczka głęboko oczyszczająca gruszka + krzem + glinka termalna

Antybakteryjna maseczka oczyszczająca z gruszką, krzemem i glinką termalną.

Idealnie oczyszcza skórę, wysusza wypryski, odblokowuje pory i zmniejsza ich widoczność, matuje skórę na wiele godzin, intensywnie nawilża.

Jest również w wersji w saszetce pod nazwą "Antybakteryjna maseczka na twarz głęboko oczyszczająca"

SUPER!! 5/5 :)

Bardzo fajna, tania i funkcjonalna maseczka. Spełnia wszystkie swoje obietnice:

PLUSY
*czuć działanie składników, zwłaszcza glinki, która ładnie zasycha i ściąga buzię
*matowi skórę
*spokojnie starcza na 2 użycia, dla oszczędnych może i na 3 (jeśli ograniczasz się do obszaru buzi)
*fajny zapach i konsystencja
*"przyjemne doznanie" ;)
*cena!!!!
*dostępna w Rossmannie

MINUSY
*brak ;)

Używam tego produktu od: 2 mieś.
Ilość zużytych opakowań: 2 szt.

Jest idealna!

Ta maseczka to ideał!Oto plusy :
-wspaniale nawilża
-matuje skórę
-działa antybakteryjnie(lekko piecze, tam gdzie są pryszcze, to znaczy, że na nie działa)
-pachnie gruszką (piękny zapach!)
-konsystencja
-cena (zapłaciłam za saszetkę 1.39)
Wad nie posiada :-)Polecam dla mieszanych, wrażliwych cer.

Używam tego produktu od: Od tygodnia.
Ilość zużytych opakowań: Jedno opakowanie.

Moja ulubiona!

Maseczka ktora nie dosc ze dziala to i pieknie pachnie! :)
Ładnie wygładza skore,przeciwdziala wypryskom i oczyszcza.
Maseczka nie uczula,jest wydajna i jest tania.
Zdecydowanie polecam! :)

Ilość zużytych opakowań: 4cale

Bardzo dobra

Mam cerę mieszaną i problem z zaskórnikami. Długo szukałam maseczek, które pomogłyby w ich odblokowaniu. Zdecydowanie ta maseczka wygrała!!!

Zalety:
+ dobrze się rozprowadza,
+ nie ściąga skóry,
+ odblokowuje pory i nie zapycha ich,
+ nawilża,
+ po użyciu twarz wygląda naprawdę odświeżoną

Wady:
- trzeba co jakiś czas stosować, żeby podtrzymać efekt,
- maseczka się trochę klei (ponieważ jest z gruszką) przez co trochę trudniej ją zmyć

Ilość zużytych opakowań: 3 saszetki

Przyjemna.

Całkiem fajna, ale tylko wtedy, gdy nie ma się zbyt poważnych problemów ze skórą, bo cudów to ona nie zdziała.

Plusy:
+ skóra po jej użyciu jest miękka i rozjaśniona, a pory delikatnie zwężone, twarz wygląda lepiej
+ bardzo przyjemny zapach gruszki
+ nawilża
+ delikatna
+ wydajność (kupiłam tubkę)
+ cena
+ produkt polski

Minusy:
- jeśli zapobiega powstawaniu pryszczy, to w niewielkim stopniu, a z tymi już istniejącymi nie robi raczej nic
- ciężko ją zmyć
- dostępność - trochę ciężko było ją znaleźć, ja kupiłam ją w drogerii Aster

Maseczka jest przyjemna (głównie ze względu na zapach) i delikatna, skóra wygląda po niej lepiej, ale cudów nie należy się spodziewać.

Używam tego produktu od: używałam kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: jedna tubka

Rewelacji nie ma ;]

Maseczkę stosowałam jakieś pół roku temu. Byłam średnio zadowolona z efektów, jakie pozostawiał owy specyfik na mojej skórze.

Producent obiecuje następujące rezultaty:

Zacznę po kolei analizę "obietnic":
- idealnego OCZYSZCZENIA SKÓRY nie zauważyłam, jedynie lekkie
-WYSUSZENIE WYPRYSKÓW- oceniłabym 3/5. Średniak jeżeli chodzi o uzyskanie ww rezultatu..
-ODBLOKOWUJE PORY- myślę, że po części owszem
-MATUJE NA WIELE GODZIN- matuje, ale na pewno nie na wiele godzin. Efekt matu trzyma się na skórze max 2 godziny...
-INTENSYWNIE NAWILŻA- według mnie wysusza, aniżeli nawilża. Dodam, że posiadam CERĘ SUCHĄ i po użyciu maseczki była bardzo wysuszona (a nie takiego efektu się spodziewałam...)

ZALETY PRODUKTU:
+dostępność (dosłownie w każdej drogerii :)
+zapach (piękny gruszkowy)
+wydajna (starcza na 2-3 aplikacje)
+nie podrażnia skóry
+lekko zmniejsza zaczerwienienia
+cera wygląda troszkę lepiej (aczkolwiek znam lepsze maseczki, które nie wysuszają skóry, np z Ziai bądź AA)
+wygładza, lecz nie nawilża

WADY PRODUKTU:
- brak efektu nawilżenia (jak obiecywał producent)
- bardzo trudno ją zmyć (to był jakiś horror, musiałam się namęczyć, aby zmyć z twarzy ten specyfik...)
- mat utrzymuje się tylko przez max 2 godziny
- wolno zasycha....
- wodnista konsystencjaREASUMUJĄC: jest to "średniak" w swojej kategorii. Jak widać jest to produkt bardziej przeznaczony dla osób z tłustą cerą, aniżeli suchą, ponieważ nie nawilża dostatecznie skóry (wręcz przeciwnie)....

Nie polecam jej osobom bardziej wymagającym (tzn chcącym uzyskać efekt matu+nawilżenia+oczyszczenia). Radziłabym zastosować maseczkę, która posiada jeden z efektów jakie obiecuje producent. Albo zastosować kilka (i aplikować według indywidualnych potrzeb skóry).

Myślę, że nie dokonam ponownego zakupu tej maseczki, ponieważ znalazła inne, które o wiele bardziej przypadły mi do gustu (jeżeli chcecie wiedzieć jakie, zapraszam na mój profil i zapoznanie się z pozostałymi recenzjami produktów).

Generalnie ok, jeśli ktoś nie ma dużych problemów.

Kupuję ją od czasu do czasu, kiedy po prostu mam ochotę na maseczkę, do tej pory fajnie oczyszczała, nie wysuszała. Jednak ostatnio zauważyłam, że jedna saszetka- jedna aplikacja. Do tej pory używałam jedną na dwa razy. Teraz kiedy mam poważniejsze wady cery, musiałabym chyba codziennie jedną aby coś podziałało więcej.

Ilość zużytych opakowań: 5 saszetek

Doskonała!

Napiszę zwięźle:
oczyszcza, odblokowuje pory i stają sie mniej widoczne, nawilża, wygładza, skóra jest mięciutka. Same ochy i achy warte 1,69!

Pozdrawiam :)

Używam tego produktu od: 2 tygodni naprzemian z innymi maskami
Ilość zużytych opakowań: 4 op

bardzo dobra maseczka

skuteczna maseczka, byla dla mnie w sam raz
przy regularnym stosowaniu bardzo poprawia wyglad skory, jak ja stosowalam to nie mialam wiekszych problemow z cera
polecam

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: 2 duże

całkiem dobra

Maseczki najczęściej kupuję w saszetkach, tak też było w tym przypadku, więc:

+ cena
+ dostępność
+ buzia jest matowa
+ widać, że buźka dostała co jej potrzeba bo jest jakaś taka rozświetlona i ma ładniejszy kolorek
+ zapach

- tragicznie się ją zmywa z twarzy! myślałam, ze oszaleję!

Używam tego produktu od: niedawna

dobra

Na początek zaznaczam, że zawsze używam wersji w saszetce.
Podoba mi się jej zapach i konsystencja, taka nie za rzadka i nie za gęsta dzięki czemu fajnie się aplikuje. Zapach jest delikatny i dość przyjemny. Cena również jest na plus. Jeśli chodzi o działanie to też się spisuje nie najgorzej. Jak dla mnie nie jest to głębokie oczyszczanie ot delikatne zmatowienie, ale mnie to wystarcza. Skóra po jej zastosowaniu jest rozświetlona delikatnie zmatowiona i świeża. Rzeczywiście nawilża, a rozszerzone pory są jakby mniej widoczne, ale nie jest to długotrwały efekt. Uważam jednak że radzi sobie nieźle ze skórą tłustą, ale dla trądzikowej będzie raczej za słaba. Dobra maseczka, ale rewelacji nie ma.

nooo...nawet dobra :)

mam saszetkę za 1,50zł

PLUSY:
-zapach bardzo mi się podoba-taka gruszeczka
-starcza mi na 3 użycia
-fajnie się nakłada
-matowi na ok. 7 godzin (ale nie mam problemu z tłusta cerą)
-nie mam trądziku i pryszczy więc w tej sprawie czy pomaga nie mogę stwierdzić (kupiłam z ciekawości)
-nawilża jakoś tam od środka :)
-skóra jest odżywiona-taka ładna po prostu

MINUSY:
-ciężko się zmywa-powstaje taka ślizga maź dlatego trzeba się namęczyć by ją zmyć

Używam tego produktu od: zużyłam tylko jedno opakowanie
Ilość zużytych opakowań: 1 cała saszetak