Davidoff, Cool Water Game Woman EDT

Davidoff, Cool Water Game Woman EDT

Davidoff 'Cool Water Game' został stworzony z myślą o młodym pokoleniu ludzi szalonych i niezależnych. Zapach w wersji męskiej i damskiej stanowi eksplozję radości i świeżości. Nowy duet jest tak ekscytujący jak zabawa w gronie przyjaciół. We flakonie zamknięto pasję wolności, przypływ energii wyrażony bogactwem kolorów i aromatów.
Kompozycja Davidoff 'Cool Water Game Woman' to połączenie wodnych i owocowych nut zapachowych. Żywioł morza wyrażony w nucie głowy oddaje wrażenie sensacyjnej świeżości. W sercu zapachu wyczuwamy chłodną nutę egzotycznych owoców. Całość otacza zmysłowa, uwodzicielska nuta drzewna.
Wprowadzony na rynek w 2006 roku.

Kategoria: wodno-owocowa.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: jabłko, morska bryza, cytryna
nuta serca: biała lilia, frezja, egzotyczne drzewa
nuta bazy: drzewo sandałowe, drzewo cedrowe, piżmo.

owocowe, morskie
wody toaletowe
<50ml, 50 - 100ml

Kupiony w: Inna perfumeria

• Flakon: 4

Davidoff Cool Walter Gamę Woman

Fajny zapach klasyczny jak dla mnie znana nuta zapachowa.Dobre na codzień. Na każdą kieszeń. Designe bez szału.świeże.Polecam na zimę. Polecam dla kobiet lubiących męskie zapachy coś jak Aqua Di gio.Zapach trzyma się cały dzień.Moze jeszcze wrócę do tego zapachu.

Nie wiem?

perfumy Davidoffa znam i lubię.
The Game zakupiłam samodzielnie w bardzo korzystnej promocji - 59 złotych za 50 ml.

z zapachu jestem zadowolona, bo:

+ lubię tego typu słodkie, nieco mdlące kompozycje
+ zapach długo się utrzymuje
+ prosta butelka jest praktyczna i nie martwię się co, jeśli moje perfumy wylądują w torebce?

czasami jednak miewam dość tej ciężkiej słodyczy...zapach ten &quot;obrzydził&quot; mi trochę partner.
określił go mianem &quot;nastolatki z taniej dyskoteki&quot;. następnie dodał, że nie miało mnie to obrazić i nie znaczy, że zapach jest zły...

Używam tego produktu od: grudnia 2013
Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie 50ml

Lubię go

Zapach dostałam jakiś czas temu od mamy i naprawdę dobrze trafiła w mój gust. Jest bardzo świeżutki i przy tym delikatnie słodki, nie męczy mnie nawet na dłuższą metę, trwałość też jest bardzo dobra, spokojnie 6 godzin sie utrzyma. Polecam szczególnie na lato dla aktywnych kobiet

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Idealny zapach dla mnie.

Gdy poczułam te perfumy straciłam dla nich głowę, śliczny, świeży i słodki zapach, dokładnie taki jak lubię. Są bardzo trwałe, mi wystarczyło kilka psiknięć i zapach unosił się za mną cały dzień. Aktualnie używam ich zamiennie z innymi, gdyż nie lubię ciągle pachnieć tak samo :) Ich zapachowi jednak nigdy nie mogę się oprzeć, nie mogę w drogerii przejść obok nich obojętnie ;)

Ilość zużytych opakowań: 3x50 ml

uniwersalny

Lekki, uniwersalny, przezroczysty, niezobowiazujący. Dla każdej kobiety na każdą porę roku. Jest jak symbol naszych czasów - ma być lekko, przyjemnie i nie za duzo do myślenia. Wyczuwam akordy wodne, lilię. Nie jest zbyt trwały. Raczej mała szansa że się nie spodoba ale też na kolana z pewnością nie powali.

Używam tego produktu od: niedawna
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

UWIELBIAM

Uwielbiam, ten zapach jest taki jak ja.
Zaraziłam nim juz cały moje otoczenie.
Wydaje mi sie że jednak szybko wietrzeje. Albo ja juz go na sobie nie czuje.
Kompzycja kwiatowa, odświeżająca, bardzo kobieca, pozwolę sobie powiedzieć, ze wręcz uwodzicielska.
w Rosmmanie często na przecenach- choć Natura też nie zostaje w tyle.

Orzeźwiający zapach

Używam tego zapachu na przemian z innymi.

Plusy:
- orzeżwiający zapach idealny na lato
- zapach utrzymuje się długo
- wydajny
- prosta buteleczka

Minusów brak :)

Używam tego produktu od: trzech lat
Ilość zużytych opakowań: dwa

Cool Water w owocowej wersji

Wiem, że klasyczna wersja nie nalezy do lubianych zapachów.Też go kiedyś nie lubiłam ale ostatnio jakoś się do niego przekonałam.

Do CWG podeszłam z dużą rezerwą. Nie przepadam za takimi odgrzewanymi kotletami. Ale spróbować nie zaszkodzi, prawda? Spryskałam nadgarstek nie spodziewawszy się rewelacji. No i faktycznie na kolana nie powala ale zapach chodził za mną cały dzień! Co i rusz wwąchiwałam się w nadgarstek. Po prostu mi się spodobał.

Nie jest to zapach ekskluzywny, trudny. To lekkie pachnidełko na wiosnę i lato. Bez zadęcia ale w swej kategorii jest całkiem niezłe.
Echa starego Davidoffa pobrzmiewają gdzieś w tle.Czuć lekko kwiaty i trochę tej morsko-ozonowej bryzy. Ale tutaj pierwsze skrzypce grają owoce. Jest soczyście i owocowo. Czuję w nim troche melona i zielonego jabłka.
Jest bardziej słoneczno-ciepły niż krystalicznie czysty.Na upał raczej nie ale na cieplejsze wiosenne dni jak najbardziej.
Trwałość też jest zaskakująca. Zapach jest dobrze wyczuwalny na skórze przez ok 10godzin. Całkiem nieźle jak na takiego świeżaczka.

Butelka zupełnie nijaka.Ani ładna, ani brzydka.Nie mam zdania na jej temat.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: napoczęte 30ml

Jestem ZA ;)

Dostałam perfumy w prezencie. Na początku zapach nie przypadł mi do gustu ale z czasem do niego sie przyzwyczaiłam. Później jak pryskałam sie tymi perfumami to jakoś zapominałam, że w ogóle się nimi popryskałam ;) Znajomi mówili mi, że ładnie pachnę mimo tego, że nie czułam tych perfum na sobie, czyli produkt starcza raczej na cały dzień ;)

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie zużyte w połowie

Jest ok i nic poza tym.

Jestem fanką Cool Water tradycyjnego. Skusiłam się na wersje Game trochę z przymusu. Niestety wersja Game nie umywa się jak dla mnie z pierwowzorem.
Była na promocji w Rossmanie więc za 100 ml zapłaciłam tylko 89 zł i to chyba największa zaleta.
Zapach wyczuwalny około 2-3h.

Jeżeli ktoś ma okazje kupić na promocji, to polecam. Inaczej, lepiej szukać tradycyjnej wersji.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

las!

Ocenie go tylko przez pryzmat rodzaju, jakim jest. Czyli swiezym, rzeskim. Na szczescie utrzymuje sie na skorze, nie znika &quot;przed kolacja&quot;:).
Pierwsze wrazenie,... LAS! Iglasty, szumiacy...niedaleko fale morza.. Wiejacy wiatr kolysze liscie, czuc szyszki :) Mimo to wyczuwa sie kobiecosc zapachu, nie jest on meski ani unisexowy.
Bardzo ladna kompozycja! Czuc zdecydowanie pewne nuty, nie jest to zapach &quot;cos moze z tego wyjdzie&quot;, jest to zapach zaprojektowany i przemyslany. Pasuje do kobiety aktywnej, zapewne noszacej minimum makijazu, lubiacej biegac tu i tam ;)
Jest dobry! Jak na range lekkich nut zasluguje na uwage. Nie jest to lekki owocowy ani lekki slodki. Jest rzeski, ma jednak w sobie mocne nuty. Wiec pewnie nie jest taki nijaki i delikatny jak np Green Tea EA.
Mysle,ze jak ktos lubi swieze, bardzo rzeskie ale interesujace zapachy, toz to dobra propozycja.

ma to &quot;coś&quot;, ale za mało &quot;tego czegoś&quot;.

Jestem wielką fanką świeżości, słodyczy... Ten zapach ma w sobie nutę i jednego, i drugiego, ale zdecydowanie za mało, żeby mnie przyciągnął na dłużej, chociaż nie wykluczam jego kupna w przyszłości.

Na dłuższą metę jest zwyczajny, bez polotu, ot zwyklaczek dla dziewczynki, która zaczyna przygody z perfumami - czyli prawie że dla mnie. Jednak wydaje mi się zbyt dziecinny, prosty. Na lato, na zabawę z paczką znajomych ( i to krótką zabawę, biorąc pod uwagę trwałość zapachu na ciele).

Poszukuję czegoś innego.

Używam tego produktu od: pół roku.
Ilość zużytych opakowań: jedno.