Bourjois, Lovely Brille

Bourjois, Lovely Brille

Pomadka daje lśniący, półtransparentny efekt. Przyciąga światło i optycznie powiększa usta. Szminka silnie nawilża, wygładza i chroni skórę ust. Dzięki jedwabistej konsystencji nadaje satynowy efekt. Pomadka posiada słodki zapach, na opakowaniu znajduje się lusterko.

Ulubiona!

Ideał! posiadam kolor 08 Vanille du Soleil.
\\n
\\nSpełnia wszystkie obietnice producenta, ale ja kocham ja przede wszystkim za kolor.
\\n
\\n Kolor jest dość ciemny, jednak nie daje teatralnego efektu- co w moim przypadku jest olbrzymim plusem.
\\nMimo słonecznej nazwy, idealnie pasuje do mojej chłodnej karnacji :)
\\n
\\nDługo utrzymuje się na ustach, jest lekka a zapach nienachalny.

super

Mam kolor 04 Rose Croisette
w opakowaniu wygląda na mocny róż, ale na ustach jest dużo delikatniejszy. Taki bardziej malinowy.
Nawilża usta.
Ładnie pachnie.
Utrzymuje się na ustach dość długo.
Opakowanie zawiera malutkie lustereczko, które bardzo się przydaje.

Jedyny minus, jaki znalazłam to to, że zamknięcie opakowania nie trzyma zbyt dobrze i czasami otwiera się w torebce, szkód nigdy nie było, ale to denerwujące :)

bardzo dobra

To jedna z moich ulubionych pomadek. Rewelacyjnie nawilża usta, dosłownie jak najlepszy balsam. Sprawdzała się nawet w zimie, nawet na mrozie, nie musiałam aplikować dodatkowej ochrony przed wysuszeniem w ciągu dnia.

Kolor jest delikatniejszy niż mogłoby się wydawać, nie jest też specjalnie trwały, ale za to schodzi równomiernie! Na pewno docenią ten fakt miłośniczki ciemnych odcieni. Super! I nie zostawia śladów na wszystkim czego dotknie. Można spokojnie dać buziaka;-)

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 1 pomadka

Szkoda, że już ją wycofali

Miałam nr 10, ciemną, ale elegancko prezentującą się na ustach czereśnię. Trwała, nie wysuszała ust, ale też ich nie nawilżała. Opakowanie słodkie, turkusowe, z małym okrągłym lustereczkiem na skuwce, niby niepraktyczne, ale czasem przydawało się do poprawek :) Dobra jakość za w miarę przystępną cenę.

na zawsze razem!

jestem szczesliwa posiadaczka koloru 01 paradis transparent.
szmineczka jest obledna. te cudne drobinki, zapach, konsystencja....achhh! to jest jeden z niewielu kosmetykow, ktory chyba nigdy mi sie nie znudzi.
niestety odejmuje jedna gwiazdke za lekkie wysuszanie ust. ale i tak ją uwielbiam :)

Używam tego produktu od:.....

Nie ideał, ale blisko, blisko!

Kupiłam w promocji, myślałam ze posikam się ze szczęścia kiedy znalazłam ostatnią sztukę na wyprzedaży- i to był właśnie TEN kolor, numer 10 "Cocktail De Cerises", moja miłość od pierwszego maźnięcia w drogerii, druga w życiu ciemna szminka, której kolor mi (jasna blondynka, delikatna uroda) pasuje.

+ dobrze się rozprowadza, jest miękka, można nakładać na sucho i łączyć z błyszczykiem, chociaż...
+... sama jest jak błyszczyk :) Nie zostawia matowej warstwy ale pokrywa usta bardzo błyszczącą, gładką warstwą- dlatego szminka nawet na małych ustach (jak moje) wygląda rewelacyjnie
+ zapach! słodziutki, przyjemny...
+ opakowanie jest cudne, malutkie i ten kolor- do mojego odcienia szminki pasuje idealnie. Ślicznie, cukierkowo, tak jak lubię. I to lustereczko!

Chciałam ocenić od razu po kupieniu, jednak wstrzymałam się i poużywałam jej intensywnie przez dłuższy czas.. I dobrze. To jednak nie jest KWC wśród szminek:
- nie trzyma się idealnie- owszem, jest bardzo trwała, trwalsza niż błyszczyki, ale... Ja marze o czymś trwalszym. Zwłaszcza, że kolor jest ciemny, wiec nieciekawie to wygląda kiedy zostaje tylko ciemny kontur ust
- lustereczko się porysowało :(
- trochę wysusza usta. Po całym dniu ze szminką na ustach nie daje takiego efektu, jak przy pierwszym nałożeniu rano, a na wieczór muszę je porządnie nawilżyć

Mimo to uważam, że warto ją kupić. Gdybym wydała na nią regularną cenę byłabym niezadowolona, a ze była to promocja- uważam, ze mam świetną i tanią szminkę.

Ilość zużytych opakowań: 1 używam

Jak na razie najlepsza :)

Mam kolor Rose Croisette.W opakowaniu kolor jest wściekle różowy,jednak na ustach jest malinowy.Ma drobinki,które bardzo ładnie błyszczą i nie są "nachalne".Bardzo ładnie pachnie :).Można ją malować zarówno na nawilożonych jak i na superprzesuszonych ustach,zawsze wygląda dobrze.Jest bardzo trwała.Mam zamiar wypróbować inne odcienie :).

Używam tego produktu od:2 lat

świetna!

No,nie sądziłam że szminka wyprodukowana przez tę firmę tak przypadnie mi do gustu.Zachęcona jednak ładnym kolorem 06 Rose balneaire - postanowiłam go nabyć.Szminka wspaniale się rozprowadza czyniąc usta miękkimi i dobrze nawilżonymi.Nie podkreśla suchych skórek.Nie waży się.Jak na półtransparentną jest nawet dobrze trwała.Przede wszytskim jednak efekt jaki daje i to uczucie zadbanych, gładkich ust sprawia,że w mojej ocenie zasługuje na KWC.
Co do opakowania,to jest ono może nie super eleganckie,ale za to bardzo przyjemne dla oka :-)Natomiast to całe lustereczko....wiem,że ktoś miał dobre intencje,ale raczej nie można przeglądając usta w tym maleństwie, poprawnie ich umalować ( a dodam,że nie mam ust szerokich jak żaba ;-)
Podsumowując jestem niezwykle zadowolona z zakupu tej szminki i byc może nabędę kolejne,jeśli zgodnie z informacją pani srzedającej Bourjois ma wycofać własnie te linie pomadek... :-/Używam tego produktu od:tygodnia

ulubiona

to zdecydowanie moja ulubiona pomadka. zazwyczaj kupuję błyszczyki, a pomadki omijam szerokim łukiem, ale tym razem zrobiłam wyjątek. zauważyłam śliczny odcień czerwieni [05 Corail des mers] i nie mogłam mu się oprzeć. szminka nie jest nachalna, kolory nie są przesadzone i nie zauważyłam żeby wysuszała usta. i jeszcze ten kolor... ;)

uwielbiam

Kocham ją. Posiadam kolor 03 i 05(ten jest mniej trafiony, dam mamie). Natomiast 03(delikatny róz) jest boski, nadaje twarzy wypoczęty wygląd, pieknie podkreśla usta, mieni sie cudnie,super pachnie, chetnie bym ją zjadła, do tego wszystkiego zaplaciłam za nia 3.25 funta i to lustereczko.
Będę jej wierna.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

świetna :)

Ogólnie rzecz biorąc nie lubie pomadek, wole błyszczyki. Ale ta mnie zachwyciła! Jest po prostu świetna-doskonale nwilża, jest prawie bezbarwna (mam kolor 01 blady róż), delikatnie połyskuje, ale nie jest to brokat! Bardzo ładnie pachnie, jest dość wydajna. no i to opakowanie:) Malutkie, wszędzie się zmieści i ma fantastyczne maleńkie lusterko:) Dzięki temu makijaż można szybko poprawić zawsze i wszędzie. Polecam

Używam tego produktu od: grudnia

Podoba mi się

Przyjemna w użyciu :) Jak zresztą wszystkie kosmetyki tej firmy.Mam odcień 03 coquillage rose- przypomina wściekły róż, ale na ustach wygląda pięknie.Delikatnie błyszczy, ale o lustrzanym blasku nie ma mowy.Na ustach przypomina bardziej błyszczyk niż pomadkę.Muszę nakładać ją na pomadkę ochronną, bo inaczej wysusza usta.Piękne opakowanie co dla kosmetyków Bourjois jest normą."Lusterko"- ciekawy pomysł, ale praktyczny tylko na chwilę- szybko się niszczy.Mimo drobnych "ale" na pewno jeszcze nie raz sięgnę po tę pomadkę :) Chociażby dlatego, że kolor, który mam tak pięknie podkreśla moje usta :D I chyba faktycznie odrobinę optycznie je powiększa...

Używam tego produktu od: kilku mies.