KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 67% osób
    Iwona 25
    16 października 2013 o 21:27
    5 / 5
    warto spróbować, dla wrażliwców
    od ok.2 lat testuję saszetkowe maseczki. Od 2 lat wracam do tej saszetki, już 4 miałam:) +bardzo wydajna +dla naczynkowców jak ja- przyjemnie koi i chłodzi policzki +cera gładka jak pupa niemowlaka +ziołowo błotkowy zapach +dobry skład z ginko bilobą i enzymami z ananasa +cena do 3 zł +polska firma,szkoda,że tak słabo rozpromowana minusy: -dostępność Używam tego produktu od: 2 lata Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:rok lub dłużej

nieudawajgreka
    1 lipca 2010 o 13:57
    4 / 5
    POLECAM !
    Jak dla mnie to nawet ładnie pachnie :) Dzięki tej maseczce / peelingu moja cera stała się piękna - równa , delikatna w dotyku oraz normalna , a nie mieszana jak dotąd :) Oczywiście po - zawsze nakładam krem nawilżający IWOSTIN :) PLUS : - wydajność saszetek - zapach - konsystencja Używam tego produktu od:ok. miesiąca Ilość zużytych opakowań:4

atlanta1987
    27 grudnia 2009 o 20:04
    5 / 5
    Polecam:))
    Bardzo dobry produkt, bardzo dobrze oczyszcza twarz (ja mam cere tłusta i świetnie sobie z tym radzi),świetnie wygładza skóre na twarzy i rozjaśnia ja. Jedno opakowanie starcza na 3-4 użycia. Bardzo dobry kosmetyk za mała cene.Gorąco polecam!! Używam tego produktu od:miesiac Ilość zużytych opakowań:2

martysek
    14 października 2009 o 20:20
    4 / 5
    Mój niezbędnik
    Mam mieszaną i bardzo wrażliwą skórę. Maseczko-peeling prefekcyjnie rozpuszcza suche skórki, rozśweitla całą buzię i sprawia, że wygląda na świeżą i wypoczętą. Plusy za działanie, konsystencję oraz efekt chłodzenia i "mrowienia" (czasem odczuwanego jak leciutkie szczypanie). Jest bardzo wydajna i śmiesznie tania, dlatego warto spróbować.Używam tego produktu od: kilku lat Ilość zużytych opakowań: baaardzo dużo

Vegusia
    4 lipca 2009 o 14:32
    3 / 5
    Bardziej maseczka niż peeling
    To mój pierwszy peeling enzymatyczny, więc nie mam doświadczenia. Jednakże wydaje mi się, iż kosmetyk ten za słabo oczyszcza pory (mam cerę mieszaną)i niestety, ale delikatnie "podrażnia" wypryski - stają się bardziej czerwone. Sprawdza się za to znakomicie jako nawilżająco - relaksująca maseczka: - wygładza cerę; - zmiękcza i delikatnie nawilża; - pomaga pozbyć się suchcych skórek (o czym przekonałam się podczas potwornego uczulenia na twarzy, kiedy to po kuracji miałam bardzo wyszuszoną cerę) - jest dość łagodny - szczypie lekko na początku, ale później przestaje; nie podrażnia; - świetny skład (substancje aktywne wysoko w składzie) - niesamowita wydajność! - nie uwierzycie, ale po siedmiu razach przestałam liczyć...a maseczkę nakładałam średnią warstrwą na całą twarz... - śmiesznie niska cena biorąc pod uwagę wydajność Warto spróbować. Używam tego produktu od: około 3 miesiące, raz w tyg. Ilość zużytych opakowań: jedna saszetka