Iwostin, Solecrin, Wodoodporna emulsja ochronna SPF 40 - wysoka ochrona

Iwostin, Solecrin, Wodoodporna emulsja ochronna SPF 40 - wysoka ochrona

Emulsja ochronna Iwostin Solecrin SPF 40 jest przeznaczona do przeciwsłonecznej ochrony skóry wrażliwej, delikatnej i alergicznej. Zawiera kompleks filtrów chemicznych i mineralnych, które zapewniają ultrawysoką ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB. Zatrzymuje promieniowanie UV w 95%.
Znajdujący się w kremie filtr mineralny (dwutlenek tytanu) jest pokryty specjalną otoczką hydrofobową, dzięki czemu preparat zapewnia wodoodpornośćna pot. Jego działanie wspomaga zestaw starannie dobranych fotostabilnych filtrów chemicznych (Tinosorb S, Parsol 1789). W prepapacie zastosowano także Tinosorb M - filtr nowej generacji, który łączy w sobie cechy filtrów chemicznych i mineralnych.
Skóra jest skutecznie chroniona przed powstawaniem stanów zapalnych, oparzeń skóry(rumieniem), działaniem wolnych rodników oraz nadmierną pigmentacją.
Emulsja ochronna SPF40 została wzbogacona o innowacyjny, opatentowany imminologiczny filtr Antileukine 6, który chroni skórę od wewnątrz, wzmacniając naturalny system obrony przeciwsłonecznej. Ogranicza liczbę uszkodzonych komórek skóry i chroni DNA. Dodatkowo zabezpieczaprzed fotouczuleniami i wraz z witaminą E chroni przed działaniem wolnych rodników odpowiedzialnych za starzenie się skóry tzn. fotostarzenie.
Preparat nie pozostawia białego osadu na skórze. Deklarowana ochrona UVA/UVB jest osiągana przy ilości filtra 2 mg/1 cm2 skóry

taki sobie średniak

To mój pierwszy filtr, więc w sumie nie mam porównania do innych ale:
zalety:
- dobrze chroni
- nawilża skore
-nie uczulił mnie
- nie zapchal mojej mieszanej cery
- daje efekt wygladzenia, cera staje sie jednolita
wady:
- bieli, ale nie strasznie, da sie przeżyć
- świeci sie na twarzy, u mnie dośc mocno, a gdy zmatuje to pudrem to niestety wyłazi spod niego po jakims czasie ten bialy blysk a skora robi mi sie lekko sciagnieta i piecze, nie moge uzywac pudrów zbyt czesto, filtr sam w sobie wydaje sie byc w miare dobry, ale wiadomo jak kazdy filtr blyszczy sie na twarzy. i dlatego rezygnuje z niego, nie moge matowic sie 2-3 razy na dzien pudrem, moja cera tego nie wytrzyma. Ale za to moja mama chwali go sobie, ma sucha skore, wchlania sie u niej pieknie :)Na mojej skorze nic nie wchlania sie dobrze niestety, oprocz kremu babydream.

Używam tego produktu od: 1,5 tyg

Dobry i sprawdzony

Filtrów używam od ok. 3 lat,Iwostin SPF 40 jest trzecim jaki stosowałam i jak dotąd najlepszym.Dzięki temu,że jest to emulsja a nie krem, lepiej się wchłania.Jeśli dobrze się go rozsmaruje,to nie pozostawia białej poświaty.Tłusty film pozostaje na skórze,co w przypadku filtrów jest chyba nieuniknione.Filtr można zmatowić,czynność tą trzeba jednak powtórzyć 2 razy w ciągu dnia,aby zapobiec świeceniu się skóry.Jednakże warstwa tłustawa jest w moim mniemaniu dość przyjemna- skóra błyszczy a nie świeci się.Emulsja nie zapycha.Posiada neutralny zapach.Dobrze chroni.
Konsystencja emulsji bardzo mi odpowiada.Do tego stopnia,że gdy zastosuje lekki krem to czuję ściągnięcie skóry.
Dobry,polski produkt.Cena przystępna w porównaniu do pojemności.

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Dobry ale...

To mój pierwszy i dlugo jedyny filtr jakiego używałam. Aż do czasu kiedy udało mi się kupic emulsję Avene za dobrą cenę...

Przede wszystkim Solecrin jest bardzo łagodny. Fajnie nawilża, wygładza i mam wrażenie, że pielęgnuje, chociaż nie jest to główne zadanie filtrów. Niestety dość mocno bieli. Po ok. pól godz. białośc zanika ale świecenie zostaje. Nawet po zmatowieniu pudrem trochę przebija, co w lecie np. fajnie wygląda :). A w zimie zdecydowanie nie! Jakbym była chora. Sprawdza się jako filtr - wypróbowałam w słoneczne wakacje.

Używam tego produktu od:2 lata
Ilość zużytych opakowań:3+

niezły

Kosmetyk uważam za dobry. Oprócz ochrony przeciwsłonecznej daje efekt nawilżenia i wygładzenia i chyba to najbardziej mi się w nim podoba.Niestety trzeba długo go wmasowywać, aby zniknęły białe ślady, to jest jedyny minus. Nie jest tłusty, miałam wrażenie, że koił moją skórę. Na razie lepszego nie znalazłam, ale szukam dalej.

Używam tego produktu od:drugi sezon

Mój faworyt

Lubię nowości i przez jakiś czas testowałam inne filtry, nawet te z wyższych półek i aptek, ale zawsze powracałam do tego.
Jest naprawdę bliski ideału, ponieważ moim zdaniem idealnego filtra nie ma. Mimo to pięć gwiazdek, bo w porównaniu z innymi jest najlepszy. W moją skórę dobrze się wchłania, a wchłanialność tę da się jeszcze poprawić stosując pod filtr serum z witaminą C. Uczciwie wmasowany nie bieli, jest nieco tłustawy, ale nie nazbyt tłusty. Konsystencja ta bardzo mi odpowiada, absolutnie nie jest tępa. Nie migruje do oczu, a nawet jeśli się tam przypadkowo dostanie- nie piecze. Jak na filtr bardzo dobrze nawilża. Nie dość,że nie zapycha, to jeszcze uspokaja skórę, łagodzi podrażnienia, a nawet mam wrażenie,że działa lekko antybakteryjnie. Mogę spokojnie stosować go na skórne niespodzianki, zdecydowanie poprawia ich stan. Dobrze trzyma się na nim makijaż, nie spływa i nie warzy się. Nie ma się wrażenia klajstru lub oleju na twarzy, co przy innych produktach tego typu zdarza się bardzo często.Poza tym jest wydajny i niedrogi.Moim zdaniem ma same plusy. Polecam

Używam tego produktu od:dwóch lat
Ilość zużytych opakowań:kilka

jest niezły

To był mój pierwszy filtr i nie miałam porówniania do innego,a teraz mam ,więc mogę wystawic recenzje.
Bałam się bardzo,że mnie pozapycha,ale nic takiego się nie zdarzyło-za to ma dużego u mnie plusa.
Strasznie bieli,trzeba czekac z 15 minut,żeby się wchłonął,jest tępy w użyciu.
Ale ja mimo cery mieszanej nie świeciłam się po nim jeśli tylko użyłam pudru mineralnego bad zwykłego prasowanego.Ogólnie iwostin jest wart wypróbowania.

Używam tego produktu od:lato 2008
Ilość zużytych opakowań:jedno

Średni...

Niestey - na początku byłam na tak... Po dłuższym czasie użytkowania zauważyłam minusy:

- bieli baardzo
- tępy w użyciu

Znam już lepsze filtry.

Używam tego produktu od:przez 4 m-ce
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1 - do końca nie dałam rady

lepik

Byl to moj pierwszy filtr. Dobrze, ze potem uzywalam innych i moge go ocenic porownujac z nastepcami. Nie jest najgorszy, ale do szalu doprowadza mnie jego bielenie i lepienie. Nie umialam sobie poradzic z tym klejem na twarzy. U mnie nijak nie chcial sie wchlonac, zostawial tlusta i lepka warstwe. Ale i tak jest lepszy niz 50tka. Na plus trzeba mu przyznac ze nawilza i co wazne nie zapycha. Cena tez przyzwoita i jest latwo dostepny. Byc moze w zimie posmaruje sie nim od czasu do czasu, bo skore ladnie chroni i nawilza jak malo ktory. Podsumowujac: sa lepsze i ich bede uzywac.

Używam tego produktu od: kilka miesiecy

Polecam!!!

Zaczynam popadać w zachwyt!!!
To mój pierwszy filtr Iwostinu, ale nie pierwszy ich kosmetyk. I tym razem się zawiodłam.
PLUSY:
- nie bieli ( przynajmniej mnie )
- nawilża ( przez jakis czas stosowałam tylko filtr bez kremu nawilżającego )
- bardzo dobra ochrona przed słońcem ( nawet na plażach Czarnogóry i z moim uczuleniem na słońce )
- nie zapycha
- wydajny
Minusów sobie nie przypominam.
Kolejny dobry produkt IWOSTINU.

bardzo dobry

Używam tego kremiku od ok 0,5 roku. Głównie na buzię, szyję, dekolt - ale tez stosowałam przez jakiś czas na ciało. To drugi filtr za jaki sie wziełam. Jest na prawdę godny polecenia :ehem:

Plusy:
- niska cena
- dobrze nawilża skórę
- nie podrażnia
- nie zapycha
- świetnie chroni przed słoneczkiem
- można sie makijażować do woli
- stosunkowo mało się świeci
- wydajny
- ma przyjemny zapach

Minusy:
- bieli - ale znalazłam na niego sposób w postaci Estee Lauder Lucidity odcień 02, którym sie podkolorawiam :D
- dość wolno się wchłania - wstaję nieco wczesniej ;)

Te minusy w porównaniu do plusów są żadna przeszkodą, wiec zamierzam kontynuowac, bo dobrze mi z tym filtrem :ehem:. Zaznaczyłam, że nie wiem czy kupię, bo podobno został zamieniony (z nazwy) przez firmę Iwostin na krem z filtrem 30, więc będę używać nadal ale pod inną nazwą :)Używam tego produktu od: pół roku
Ilość zużytych opakowań: kończę 1-sze 100ml

Nie na moja twarz

To nie jest zly kosmetyk. Ja mam po prostu wymagajaca cere i dla mnie sie nie nadaje.
Uzywalam go jako pierwszego swojego kremu z wysokim filtrem i sprawdzal sie wlasnie tak "na 3+".

MINUSY:
- Niestety nie dalo sie go zmatowic sensownie, na buzi swiecil sie caly czas.
- rozsmarowywanie i oczekiwanie na wchloniecie b. zmudne
- okazalo sie, ze to niestety on zapycha

PLUSY:
+ NAJLEPSZY na odsloniete partie ciala inne niz buzia
+ swietnie chroni przed sloncem ( test w warunkach miejskich i nadmorskich w Polsce )
+ niska cena!

Ilość zużytych opakowań: koncze 1

...no może 5-

filtr który używam na co dzień
jeden z trzech które mi pasują
plus za łatwość aplikacji, łatwość zmatowienia go, niespecjalna tłustość, stosunek cena/pojemność oraz za łagodność
minus za: zbyt małe nawilżanie

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: dużo