Avon, Foot Works, Pedi - Brasion Scrub (Diamentowy scrub do stóp)

Avon, Foot Works, Pedi - Brasion Scrub (Diamentowy scrub do stóp)

Ekskluzywny peeling do stóp z diamentowym pyłem. Wspaniale złuszcza naskórek i wygładza skórę. Efekt: stopy gładkie jak oszlifowany diament.

to nie jest peeling...

Owszem, wygładzał skórę na stopach na mniej więcej dwa, trzy dni, ale - pomimo grubych drobinek - nie ścierał martwego naskórka. Zamiast tego dostarczał opowieści dziwnej treści o diamentowym pyle.

Zalety:
+ minimalne, krótkotrwałe wygładzenie

Wady:
- brak porządnego złuszczania - a takiego oczekiwałoby się od peelingu to stóp własnie
- nieprzyjemny zapach - zepsute mleko?
- cena - nie do zaakceptowania z tak krótkotrwałym działaniem

Używam tego produktu od: 2007

Słabiak

PLUSY
- zapach jest ok
i to tyle...

MINUSY
- mam duży problem z twardniejącymi i pękającymi piętami - niestety ten produkt nie pomógł mi nic a nic. Mimo tego, że używałam pumeksu itp.

Używam tego produktu od: bardzo dawno temu

Fajny i skuteczny :-)

Używałam go w zeszłym roku i byłam zadowolona. Peeling dobrze ścierał, miał mocne, ostre drobinki, które zostawiały stópki gładkie i miłe w dotyku. Usuwał zgrubiony naskórek, choć trzeba było się chwilkę pomęczyć z tym. Zapach trochę chemiczny, ale nie gryzie bardzo w nos. Teraz mam swój ideał o pięknym zapachu, więc nie wiem czy wrócę.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

ok.

Nie różni się niczym szczególnym od innych scrubów z tej serii. Jest dobry, spełnia swoje zadanie w stu procentach ale nie jest niezastąpiony. Zostawia stópki przyjemnie gładkie i wypielęgnowane, ale bez dobrego kremu i systematycznego używania tarki jest raczej słaby.

Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu

cudo

Używałam go dość dawno temu, z tego co się orientuję
już go chyba nie ma w katalogu. a szkoda.
Dobra konsystencja, wydajny, fajny zapach,
dobrze spełnia swoje zadanie czyli wygładza i złuszcza.
Jak dla mnie zasługuje na 5.

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:ze 3

Przeciętny

Przeciętny - za tą cenę wręcz poniżej średniej, a wypróbowałam wiele peelingów do stóp i śmiało mogę powiedzieć, że lepszy jest Foot Therapy z Biedronki za 3 zł :P Naprawdę! I ładniej pachnie - grejfrutem. Ale wróćmy do rzeczy.
Konsystencja, wydajność, zapach - wszystko ujdzie. Ale cudów to on nie zdziała. "Efekt: stopy gładkie jak oszlifowany diament" - to chyba jakiś żart :D
Nie polecam, wg mnie to pieniądze wyrzucone w błoto.

Używam tego produktu od: kiedyś używałam przez kilka miesięcy.

taki sobie

mało przyjemności z używania go :/
zapach okropnie chemiczny, jakby świeży ale chemiczny.
nie lubię go. działanie lepsze - drobinki ostre i fajne :) efekt jak się naprawdę mocno pomasuje - całkiem niezły. nie wiem czemu ma takie dobre oceny - świecąca buteleczka i dorobiona idealogia fajne, ale czy to wystarczy by was zdobyć wizażanki? ;>

Używam tego produktu od: używałam kiedyś

Słabiutki

Teoria ciekawa, ale praktyka rozczarowuje. Kupiłam zachęcona powytywnymi opiniami wizażanek, ale podobnie jak poprzedniczkę, nie przekonał mnie. Efektu peelingującego nie zauważyłam, na mój stwardniały naskórek bez pumeksu się nie obejdzie. Ot, taki gadżet wymagający zainwestowania czasu i (zbyt) dużego poświęcenia.

Używam tego produktu od: 4 mscy

Nie dla mnie

Zawiodłam się troszkę.Po tylu pozytywnych komentarzach myślałam,że ten peeling jest super.Okazało się,że nie jest zbyt dobry.Ok,wygładzał stopy,ale żeby usuwał martwy naskórek?NIE!Jedyny plus to to,że jest wydajny.
Kupiłam delikatny pumeks (niestety,ale ja mam zbyt dużo łaskotek na stopach) i myślałam,że nie wypali.A jednak pumeks okazał się dużoooo lepszy.

Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

Do diamentów mu dlakeo!

Beznadziejny produkt marki Avon!
Zapach jest odrzucający,aż się odechciewa użycia!
Skoro się kupiło,trzeba chociaż spróbować.
No i niestety beznadzieja!
Słabo złuszcza,ciężko się rozprowadza,a do tego niewygodne opakowanie.
Dla mnie koszmar!
Nie zakupie ponownie i nie polecam!

Używam tego produktu od:Kilka tygodni

Używamy go wspólnie z mężem i oboje jesteśmy z niego zadowoleni, bardzo dobrze ściera, pozostawia skórę gładką i mięciutką, nie dostał pięciu gwiazdek bo trzeba przy jego stosowaniu jednak trochę posiedzieć (nałożyć odczekać z nogami w górze około 2 minut i dopiero potem ścierać)i dość szybko zużywa się. Będę go w dalszym ciągu kupować bo nie znam lepszego.

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: 8-9 nie pamiętam dokładnie

fajny scierak :)

produkt dostalam dzieki uprzejmosci jednej z wizazanek :) jestem bardzo zadowolona z jego dzialania. mam problem z twardnieniem piet i zadne peelingi nic nie daja. ma mily zapach. duze mocne scierajace drobinki i jest wydajny . ten scrub w polaczeniu z pumeksem daje niesamowite efekty,polecam pozniej jeszcze nakremowac stopy i zalozyc skarpetki. bedziesz miec nozki jak nowe! polecam polecam polecam!

Używam tego produktu od:4 miesiace