Nivea, Bath Care, Ujędrniająco-masujący żel pod prysznic

Nivea, Bath Care, Ujędrniająco-masujący żel pod prysznic

Ujędrniająco-masujący żel pod prysznic NIVEA to unikalny produkt, będący połączeniem żelu i urządzenia do masażu. Dzięki innowacyjnej nasadce masującej z możliwością regulacji twardości wypustek zapewnia indywidualną intensywność masażu. Pielęgnacyjna formuła z ekstraktem z miłorzębu ujędrnia skórę, poprawia krążenie krwi i pozostawia przyjemny cytrusowy zapach.

Skład: Aqua, Sodium Myreth Sulfate, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Disodium Cocoyl Glutamate, PEG-200 Hydrogenated Glyceryl Palmate, Sodium Chloride, Citric Acid, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Benzoate, Sodium Salicylate, Styrene/Acrylates Copolymer, Trisodium EDTA, Propylene Glycol, Polyquaternium-10, Ginkgo Biloba, Parfum, CI 47005, CI 42051

Cena: 20 zł / 200 ml

Fajna nakładka masująca :)

Nakładka ekstra, żel nie bardzo... chyba nadawał tylko poślizg :) ładny zapach, dobrze się pienił ale efektów ujędrniających sam w sobie nie dawał, jedynie z tą nakładką ale to można użyć do tego obojętnie jaki żel. I uważam to za bardzo wysoki plus, że do butli można wlać coś innego jak ten żel się skończy :)

Używam tego produktu od: kiedyś tam

świetna nasadka masująca

Sam żel jest mocno średni: ładnie pachnie, dobrze się pieni i dobrze myje, ale trochę ściąga i wysusza, do tego ma okropnie rzadką konsystencję. Oczywiście o efekcie ujędrniającym można mówić jedynie w przypadku używania wraz z nasadką masującą (bo sam żel z pewnością takiego cudownego działania nie ma).
Co do nasadki to jest świetna- po kilkuminutowym masażu skóra jest zaróżowiona, krążenie pobudzone. Intensywność nacisku można regulować. O efektach nie będę się wypowiadać bo jestem nieregularna w tego typu rytuałach, ale systematyczny masaż z pewnością działa ujędrniająco. Dodatkowy plus za to że butelkę można odkręcić i wlać inny żel.
Podsumowując: sam żel zasługuje na **, ale za nasadkę dodaję gwiazdkę :)

Używam tego produktu od:roku, półtora? (nieregularnie)

Fajna bajer

Odrazu, jak zobaczyłam reklame tego cuda kilka lat temu to pobiegłam do drogerii i zakupiłam.

Zel ma fajny zapach, nie wysusza do nawilzania sie nie wypowiadam, bo nie mam suchej skory. Wydajnosc tego kosmetyku całkiem przyzwoita, jednak trzeba wziasc pod uwage, ze jest to tylko zel:D.

Sama nakładka masujaca to swietna rzecz i tez bajerek, zeby duzo kobiet kupowalo. Skora po takim masazu byla dobrze napieta, mocno zaczerwieniona i po dłuzszym stosowaniu dalo sie zauwazyc bardziej ujedrnione ciałko. Niestety przy uzywaniu byly pewne nie dogodnosci, bo butelka sie zeslizgiwala z rak no i trzeba bylo doscy długo sie masowac, aby jakies rezultaty zauwazyc. Nasadka byla dobra alternatywa dla rekawicy sizalowej. Całkiem dobra rzecz warta wyprobowania

Używam tego produktu od:kilka lat temu

spodziewałam się więcej .

Popieram poprzedniczkę, produkt przyciąga masującą nasadką i dobrą reklamą . Ale to wszystko . Musiałabym chyba z rok masować i masować, co by się celulit zmniejszych :D . Naciąganie. A żel jak żel. Pachnie orzeźwiająco, to wszystko :) Ale się raczej nie opłaca heh .

Używam tego produktu od: juz nie uzywam ;P

naciąganie

Przyciąga wiele obiecującą nasadką "masujacą" która w żaden sposób nie działa.
Sam żel ma ładny zapach, ale nic ponadto.Nie nawilża, nie ujędrnia, słabo się pieni.

Używam tego produktu od:dwuch tygodni
Ilość zużytych opakowań:jedno

ładny zapach

Super jest ta nakładka masująca i można ustawić poziom masażu, żel przyjemny w zapachu, gęsty. Można odkręcić górę i ponownie wlać jakiś żel. Nie zauważyłam żadnego efektu ujędrnienia ale masaż całkiem przyjemny.

5 gwiazdek dla opakowania

sam zel to poprostu zel...chyba nic szczegolnego nie daje oprocz mycia skory;) ale nasadka...
bardzo ja lubie masujac sie nia codziennie napewno pomoze zwalczyc lub przynajmniej zredukujowac cellulit!!!
ja go na szczescie nie mam moze to dzieki niemu;) u mnie po prostu pomaga w ukrwieniu skory;)
nie wiem czy go jeszcze kupie chyba poprostu wymienie zel na inny a nakladka zostanie:D:D

Używam tego produktu od:jakiegos czasu
Ilość zużytych opakowań:ciagle w trakcie pierwszego

Bardzo średni

Kolejny produkt, który tylko zniechęcił mnie do marki Nivea. Poza zapachem nie widzę w nim nic szczególnego. Nie nawilża - a wręcz wysusza skórę, słabo się pieni, przez co jest niezbyt wydajny. (Chociaż, zważając na resztę minusów, wydajność mogłabym zaliczyć do plusów - nawet się cieszę, że się szybko skończył ;)) Jeśli chodzi o plusy, to jak już wspominałam - zapach - bardzo lubię cytrusy :), dosyć dobrze oczyszcza skórę, jak się skończy zawsze można przelać do opakowania jakiś lepszy żel - w końcu ta nasadka masująca całkiem przyjemna jest, tylko radzę uważać, żeby nic nabić sobie siniaków ;). Ogólnie raczej nie polecam, bo szkoda wydawać 20 złotych dla samej nasadki, a za te pieniądze można sobie kupić nawet 2, dużo lepsze żele...

Używam tego produktu od: ok. miesiąca

Bardzo dobry żel

Żel ma cudowny zapach i doskonale ujędrnił moją skórę. Niestety jest mało wydajny i dość drogi jak na swoje zasługi. Głownym plusem tego kosmetyku jest nasadka masująca, która czasem może nawet podrażnić skórę.

Ilość zużytych opakowań: prawie całe opakowanie

średni

Hmmmmm
Sama nie wiem jak go ocenić

+ ładny zapach
+ fajnie masuje
+ można uzypełnić pojemnik innym żelem

- słabo się pieni
- nie zauważyłam żadnego ujędrnienia - niestety
- cena zbyt wysoka

Wypróbować można, ale bez rewelacji

ujdzie

3 gwiazdki bo czy on ujędrnia tak naprawde to nie wiem. chociaż nie używam go regularnie to pewnie temu nie widze zmian.żel miał bardzo przyjemny zapach ale już mi sie skończył, teraz poprostu wlałam zwykły żel pod prysznic. fajnie masuje nie powiem.ostatnio aż siniaki sobie zrobiam.hehe. ale ten masażyk jest fajny i potem mam czerwoną skórę na udach.

Używam tego produktu od:grudnia 2006

gadżet

Żel dostałam w prezencie, i dobrze, bo ogólnie nie wierzę w moc nasadki, która zmieni moje ciało w boskie ;-). Zapach świeży, cytrusowy, na pewno używałam kiedyś produktu o tym zapachu, niestety nie wiem co to. Ogólnie - przyjemny, niestety nie utrzymuje się na skórze. Oprócz zapachu - żel wysusza skórę, jest dość śliski. Cały czas się zastanawiam kiedy się skończy, i czy będę mogła przelać do niego "swój" żel. I widzę, że niektóre wizażanki wpadły na ten sam pomysł, yuppie, to znaczy, ze się udaje!
Fajny pomysł z nasadką masującą i z możliwością regulacji. Nie raz nabiłam sobie kilka siniaków, szczególnie na ramionach i udach. Trzeba uważać. Szkoda, że żeby masaż był delikatniejszy, trzeba wylać na siebie dość sporo specyfiku, co wysusza skórę.
Niestety, spektakularnych efektów używania żelu nie zauważyłam,może dlatego, ze nie jestem w stanie przekonać się do regularnego stosowania tego specyfiku?

Używam tego produktu od:kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego