Ziaja, HerbikaPlant, Czarny Bez, Żel + Tonik

Ziaja, HerbikaPlant, Czarny Bez, Żel + Tonik

Łagodny preparat łączący właściwości myjące żelu i odświeżające toniku. Dokładnie usuwa zanieczyszczenia i oczyszcza skórę. Działa łagodnie nie naruszając warstwy ochronnej naskórka.
Aktywnie nawilża skórę oraz chroni przed nadmiernym przesuszeniem. Skutecznie łagodzi podrażnienia.
Przeznaczony do oczyszczania każdego rodzaju cery.

Jest super!

Zawsze kupowałam osobno żel i osobno tonik, a tym kosmetykiem zaskoczyła mnie ekspedientka w jakimś małym sklepie z kosmetykami. Oczywiście chciałam kupić sam żel, a ona pokazała mi właśnie ten kosmetyk. Oczywiście kupiłam go bez zastanowienia!

Przez pierwsze może 3 użycia zapach wydawał mi się trochę taki dziwny , ale później się przyzwyczaiłam i teraz sądzę, że jest całkiem przyjemny.

Oczywiście makijaż oczu zmywam innym kosmetykiem, ale podkład i pudrem właśnie tym.
Używam go zarówno podczas porannej jak i wieczornej toalety.

Skóra jest napięta, miękka, delikatna i przyjemna w dotyku.

Dodatkowy plus jest w tym, że nie trzeba kupować osobno dwóch kosmetyków (żelu i toniku) - oszczędzam nie tylko pieniądze, ale również czas i miejsce na półce!Używam tego produktu od:miesiąca

gdyby nie ten zapach...

to dałabym 4 gwiazdki, ponieważ jest to dobry produkt w bardzo dobrej cenie.
Mam cerę mieszaną, w strefie T dość mocno się przetłuszczającą, natomiast policzki są w miarę przyzwoitym stanie. Żelu Ziaji używałam głównie rano; twarz po umyciu była gładka, nie przesuszona, przyjemnie odświeżona po nocy ale nie ściągnięta. Nawilżenia jako takiego nie zauważyłam, ale w końcu to żel do mycia, od nawilżania mam kremy.
Niespecjalnie sprawdzał się wieczorem, po zmyciu makijażu mleczkiem a następnie umyciu tym żelem miałam wrażenie nie do końca oczyszczonej skóry, pozostawała na niej warstewka sebum i musiałam poprawiać innym produktem.
Z innych plusów - mega wydajny, przy codziennym porannym stosowaniu butelka starczyła mi na prawie pół roku

Nie kupię więcej, ponieważ nie odpowiada mi bardzo intensywny zapach (chociaż jest całkiem przyjemny)Używam tego produktu od: z 5 miesiecy

przyjemny i dobry

Ponad rok temu kupiłam ten żel pierwszy raz i stwierdzam, że to jeden z lepszych produktów za tak niską cenę. Dobrze oczyszcza i nie wysusza. Nie pieni się intensywnie, jest wydajny (200 ml) i przyjemnie pachnie. Po umyciu cera jest odświeżona. Dodatkowo słoneczny kolor opakowania jest miły dla oka.

Używam tego produktu od: ponad rok- nieregularnie
Ilość zużytych opakowań: ok. 3

solidny

wcielo mi recenzje;)
dobry zel, jak to ziaja. a jej zele bardzo polubilam, szczegolnie calme.
ten tez jest porzadny-praktyczna buteleczka, niezla wydajnosc, wlasciwosci oczyszczajace-w normie. faktycznie czuje sie odswiezona po nim:)
tylko pachnie dziwnie:) nie podraznia mojej cery (a mam naczynkowa), nie przesusza, chociaz leciutko sciaga, ale po nasmarowaniu kremem jest ok.

Używam tego produktu od:kilku tyg

dobry

mój ulubiony zel ziaji. wypróbowałm wszystkie, ten najbardziej mi odpowiada. pachnie dosc specyficznie,, ale ja uwielbiam ten zapach:) dobrze myje, oczyszcza bez zarzutu, lekko nawilza, nie podraznia, skóra jest idealnie gładka. jestem zadowolona i polecam..no i ta cena:D

Używam tego produktu od:3 mcy

Moze byc

Wysusza skore i niemiło ściąga, ale po posmarowaniu kremem nawilzajacym jest OK
Delikatnie oczyszcza
Zapach jest mi obojęty
Wydajny

Nie kupie ponownie, poniewaz szukam czegos innego ;)

Używam tego produktu od:2 m-ce

Solidny

Wprawdzie jest ciut gorszy, niż żel-tonik w czerwonej buteleczce (serii 100% pielęgnacji), ale też o kilka złotych tańszy. PLUSY: zapach - delikatny, nie rażący chemią, przyjemny; opakowanie - poręczna, estetyczna buteleczka, z której łatwo się dozuje odpowiednią ilość żelu, zawarte są na niej wyczerpujące informacje; połączenie jakość-cena (bardzo dobra jakość i stosunkowo niska cena); nie szkodzi mojej cerze - nie podrażnia, nie powoduje wysypu wyprysków, nie przesusza; bardzo dobrze radzi sobie z makijażem, nawet tuszem do rzęs; dostępność; żel jest delikatny ale fajne zmywa makijaż, pory są lekko zwężone, skóra znormalizowana; konsystencja - w sam raz, żel nie jest zbyt galaretowaty i dobrze się go rozprowadza po twarzy i szyi. MINUSY: żel-tonik w czerwonej buteleczce lepiej pomagał mi walczyć ze skrajnościami mojej cery - mam tłustą cerę, ale miejscowo się przesuszającą i dosyć wrażliwą (ten niektóre partie oczyszcza za mocno, a inne za słabo); mógłby działać ciut mocniej, skuteczniej i na dłużej normalizować oraz oczyszczać; czegoś mu jednak brakuje - trudno to określić, ale mając porównanie z czerwonym żelem-tonikiem widzę różnicę; wydajność - nie jest źle ale jak dla mnie niewystarczająca. PODSUMOWUJĄC: bardzo dobry, przyjemny, delikatny a skuteczny produkt. Ostatecznie daję 3* z dużym plusem za nieco mniejszą - niż w przypadku innych żeli, które ostatnio miałam - wydajność (w sumie wydajność sama w sobie jest bardzo dobra, ale musiałam myć tym żelem twarz częściej w ciągu dnia, niż innymi żelami, bo słabiej oczyszcza).

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Za zapach:)

Żel ma specyficzny i na pewno nie każdemu odpowiadający zapach...jednak dla mnie sliczny:) trudno mi go opisac...trzeba powąchać;) co do innych zalet to jest bardzo wydajny, ma świetna gesta konsystencje, mocno sie nie pieni ale dobrze oczyszcza, opakowanie bardzo wygodne...no i niestety wysusza:( i to dość mocno-ściągał mi buzie po każdym użyciu (a mam tłustą cere) oj szkoda, bo gdyby nie to byłby bardzo dobry;)

Używam tego produktu: 2 miesiące

Nie zachwyca

- żel wysusza nawet przetłuszczajaca się cerę - skóra jest nieprzyjemnie aciagnieta a to go dyskwalifikuje

- zapach - w sumie jest mi obojetny, ale jednak idac w kierunku nieładnego

oczyszcza przyzwoicie, nie pieni się (a mimo to wysusza :confused:)

Z pokorą wrócę do zelu oliwkowego Ziaji bo on nie wysuszył mi skóry nic a nic

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

świetny produkt - świetna cena

Bałam się trochę tego sls-a w składzie, bo cerę mimo iż tłustą, to mam jednak dość wrażliwą, która nie reaguje zbyt dobrze na mocne detergenty. Ale zaryzykowałam- zwłaszcza, że sls w niedużej ilości (nie na początku składu), a poza nim to same łagodne "oczyszczacze". No i się zachwyciłam. Żadnego ściągnięcia, pieczenia, swędzenia, czy wysuszenia. Żel ma przyjemną gęstą konsystencję (można go jeszcze dodatkowo rozcieńczyć w dłoni wodą), nie pieni się, ale bardzo dokładnie wszystko zmywa, łącznie z moimi filtrami i warstwą skrobii ;) (Avenka + dry flo). Jest bardzo wydajny, ma ładne, żywe wesołe opakowanie- wygląda jakoś tak optymistycznie na łazienkowej półce, i do tego ten zapach...dla mnie bardzo przyjemny i bardzo znajomy (przywołuje moje wspomnienia z dzieciństwa i wakacji u babci)- klasyczny przykład oddziaływania zapachów na psychikę. Chyba tylko z powodu zapachu będę wracać jeszcze nie raz do tego żelu ;). A tak na poważnie, to kupię go ponownie ze wględu na świetną jakość i działanie odpowiadające mojej skórze, rozsądną cenę (żel do mycia twarzy nie jest moim zdaniem żadnym produktem luksusowym i żadne cenne składniki i wyszukane opakowania nie usprawiedliwiają absurdalnie wysokich cen)

Używam tego produktu od: ok 4 miesiące

ekstra

swietny.
az dziwne, ze to kosmetyk za piataka.
zmywam nim makijaz, myje buzie...no po prostu dobryu zel do ryjka.
nie dam mu piatki, bo podobnie jak krem z tej serii pachnie troche dziwnie. to chyba sambucus nigra:)

no...chociaz ja juz sie do tego zapachu przyzwyczailam.
swietna jest ta zolta seria.
po co przeplacac skoro za piataka mozna kupic cos tak porzadnego:)

Używam tego produktu od:.

jestem na tak :)

kupilam go skuszona pozytywna recenzja w jednym z babskich pism. i coz. nie rozczarowalam sie. jest bardzo przyjemny :) i bardzo deliaktny :)
kiedy umyje nim buzie nie mam uczucia sciagniecia (a mialam tak po wielu innych zelach). nie wysusza. czasami zmywam nim nawet tusz do rzes (a oczy mam bardzo wrazliwe, a on ich w zaden sposob nie podraznia :))))

polecam :) bo kosztuje smieszne pieniadze, buteleczka wystarcza na dlugo :) i naprawde jest bardzo dobry :)

Używam tego produktu od: pol roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego :)