Avon, Pur Blanca EDT

Avon, Pur Blanca EDT

Zapach dla kobiety delikatnej. Zapach pełen bieli, lekki, świeży i zwiewny. Zapach przynosi poczucie pełnej harmonii i spokój ducha.

Kategoria: kwiatowo-ozonowa.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: ylang-ylang, frezja, mieta
nuta serca: biała róża, lilia wodna, biała peonia
nuta bazy: białe drzewo sandałowe, mleczne piżmo, heliotrop.

wody toaletowe
kwiatowe, zielone / cytrusowe
Rekomendacja
na dzień, na wieczór

14% jesień/zima 86% wiosna/lato

zapach czystości, świeżości

Jeden z moich ulubieńców, jeśli chodzi o niskobudżetowe perfumy. Jest w nim zarówno nutka elegancji, jak i luzu. Zapach kobiecy, odpowiedni na "co dzień". Kojarzy mi się z luksusowymi wakacjami nad morzem, ale też codzienną czystością - z zapachem świeżo upranej bawełny. Kosztuje bardzo mało i zamknięty jest w zwykłym, prostym flakoniku, który w żaden sposób nie przykuwa uwagi (wygląd adekwatny do ceny). Jedyną wadą jest trwałość, która mogłaby być nieco dłuższa.

Jedne z lepszych perfum

Avon Pur Blanca to perfumy, które zaskoczyły mnie swoją świeżością i delikatnością. Ich lekka kompozycja zapachowa sprawia, że są idealne na codzienne noszenie. Nuty kwiatowe, takie jak biała róża i jaśmin, nadają perfumom subtelny, kobiecy charakter. Avon Pur Blanca utrzymuje się przez dłuższy czas, co sprawia, że jest to doskonały wybór na różne okazje. Opakowanie jest estetyczne i praktyczne, co dodaje mu dodatkowego uroku. Ogólnie rzecz biorąc, Avon Pur Blanca to perfumy, które przypadną do gustu miłośniczkom delikatnych, kwiatowych aromatów na co dzień.

Zapach z nastoletnich lat

Perfumy Avon Pur Blanca to mistyczna podróż w świat świeżości i elegancji, a także podróż w czasie do nastoletnich lat. Wtedy większość koleżanek kupowała kosmetyki i perfumy z Avonu i pół klasy pachniało podobnie.

Nuty owocowe, takie jak soczysta gruszka i delikatna frezja, otwierają zmysły, zapraszając do subtelnej słodyczy. W sercu kompozycji ukazuje się pełnia elegancji dzięki białemu irysowi i nutom kwiatowym, które dodają głębi i wyrafinowania. Podstawę stanowi ciepłe, piżmowe wykończenie, które nadaje perfumom trwałości i subtelnego wydźwięku. Avon Put Blanca to zapach, który ukazuje zarówno delikatność, jak i siłę natury, idealny na każdą okazję, podkreślając osobowość i emanując subtelnością i elegancją.

Dla mnie to jest zapach odwpiedni ma każdą porę roku, ale ja uwielbiam go latem. Jest lekki, przyjemny i nie jest duszący. Zapach mie utrzymuje się długo, ale zawsze można go wrzucić do torebki I użyć ponownie w ciągu dnia.

Na codzień

To jest typowy zapach na codzień- normalny dzień w pracy, z wyjściem na spacer i do sklepu. Jest to zapach, który jest bardzo delikatny, lekko słodki, ale taki, za którym nikt się nie odwróci na ulicy.
Mocno wyczuwalna kwiatowa woń, dlatego jest tak "poprawny" bo nie przyciągają jakoś niczym szczególnym, ale jest całkiem ok.
Nie jest szczególnie trwały, raczej kwestia ok 3h.

Nie jest to zły zapach, myślę, że raczej większości przypadnie do gustu, bo jest "normalny", "poprawny", "neutralny", ale jak napisałam nie ma w sobie tego czegoś, co sprawia, że dany zapach chodzi za nami przez długi czas.

Przepiękny. Ulubiony

Zapach do którego powracam. Z gamy zapachów vel perfum Avonu jeden z klasyków i jeden z najbardziej udanych i przemyślanych (moim zdaniem).
Kwiatowo-pudrowo-czysty zapach.
To bukiet białych kwiatów. Pięknie pachnących z przewagą frezji. Ale czuć tu również taką bawełnianą świeżość. Trochę niczym świeże pranie suszące się na wietrze. Przylega do skóry. Mój ulubieniec. Może trzeba go w ciągu dnia poprawić ale na ciuszkach wytrzymuje długo i ... jak na tak dobrą kompozycje- jest tani. Wyróżnia się w tłumie obecnych, popularnych słodziaków i ciężkich migrenogennych oparów.
Polecam. Dobry na każdą porę roku.

• Flakon: 5

Czegoś mi w nich brakuje

Perfumy Pur Blanca dostałam od mojej siostry, której nie za bardzo się spodobały. Przyznam szczerze, że na pierwszy raz jak się nimi popsikałam, pachniałam ślicznie. Bardzo mi się ten zapach spodobał. Jest taki lekki, świeży i delikatny. Perfumy są zdecydowanie bardzo kobiece i trwałe.
Niestety czegoś mi w nich brakuje, jakiejś jednej nuty zapachowej. Może wolę bardziej ostrzejsze perfumy, ale te na pewno zatrzymam. Na lato myślę, że będą idealne.

Delikatny

Niebiański zapach, dla delikatnej subtelnej osoby szczuplej dostałam go w prezencie od partnera, dla czystości i świeżości i naturalności polecam niezamocny

słodki zapach

Moje ulubione zapachy to słodkie i kwiatowe.
Nie lubię "cieżkich,mocnych "perfum,czy wód toaletowych.
Zapach Avon Pur Blanca bardzo do mnie pasuje.Jest delikatny,słodki.
Szkoda tylko,że szybko się ulatnia

Kupiony w: Perfumeria internetowa

Uwielbiam

Jestem fanką zapachów słodkich, jednak szukałam jakiejś odmiany. Zapragnęłam zapachu o świeżych nutach, głównie kojarzących się z czystością, praniem itd. Nie zawiodłam się zamawiając ten zapach. Od pierwszego psiknięcia bardzo mi się spodobał. Jest taki czysty, kremowy, przestrzenny. Kolor flakonu idealnie oddaje charakter tego zapachu. Jest biało kwiatowo i lekko piżmowo, ale wszystko zblendowane w idealnych dla mnie proporcjach.
Podoba mi się jego minimalistyczny falkon, który również jest spójny z zapachem.
Według mnie jest to zapach na co dzień, ale tez na formalne okazje, jak np. egzaminy na uczelnie (sama stosowałam go w tych sytuacjach).
Zapach przyjemny, jednak ma dość słabe parametry i to jest jego minus. Trwałość jest bardzo przeciętna, natomiast projekcja dość szybko robi się bliskoskórna.
Cena jest jednak argumentem, który przemawia, by przetestować, jeśli ktoś szuka tego typu zapachu.

Klasyk

Avonowe zapachy Pur Blanca stosunkowo lubię. Owszem, zdarzają się i gorsze i lepsze, ale gdybym miała zdecydować, to ta biała - klasyczna, o której dzisiaj mowa, najmniej przypadła mi do gustu.

Dla mnie - osoby, która dosłownie bierze prysznic w zapachu, którym się psika, jedno opakowanie starczyło na 3-4 tygodnie więc z wydajnością jest naprawdę dobrze. Warto zaznaczyć, że często pożyczałam ją także koleżankom więc pomoc w zużywaniu wcale nie była znikoma.

Ta woda toaletowa dobrze mi się sprawdziła. Przyznam, że pachniała ona takim "praniem" (chyba każdy wie, jaki mniej więcej zapach mam na myśli). Lubię taki zapach, lecz coś mi w tej Pur Blancowej wersji nie do końca pasowało. Może taka lekko cierpka nuta?

Po namyśle stwierdzam, że drugi raz białej wersji bym nie kupiła ale i tak chętnie ją polecę <3

• Flakon: 2

Frezja, frezja, frezja

Piękny, kwiatowy zapach. Dla mnie to zapach frezji, pozostałe nuty są daleko w tyle. Zapach jednostajny, nie rozwija się z czasem, nie zmienia. I nie ma takiej potrzeby, niech do końca pozostanie frezją. Trwałość raczej przeciętna, warto się dopsikać w ciągu dnia. Jedyne, do czego mogę się przyczepić, to flakonik - bardzo zwykły, niewyróżniający się niczym, aż się prosi o zmianę. Korek - atomizer też taki sobie, żeby nie powiedzieć, że brzydki. Szkoda, że tak piękny zapach został zamknięty w tak nieodpowiedniej butelce.

• Flakon: 3

Średnio się utrzymuje na ciele, dobry nienachalny codzienny zapach.

Avon Pur Blanca to kwiatowe perfumy dla kobiet wydane w 2003 roku.
Nuty zapachowe

Nuty bazy:
*piżmo
*heliotrop
*drzewo sandałowe

Zapach jest czysty, klasyczny, ponadczasowy, często do niego wracam z sentymentu do czasów szkolnych. Flakon jest prosty, wykonany z bezbarwnego szkła. Dozownik działa bez zarzutu. Zapach jest krótkotrwały do dwóch godzin, mimo to bardzo go lubię. Odświeża i poprawia mi humor. Zapach jest subtelny, delikatny, bezpieczny, odpowiedni na dzień, idealny do pracy, nienachalny i nie męczący otoczenia. Nadaje się do stosowania przez cały rok. Pojemność standardowa 50 ml, dobra cena i dostępność w Avon.