Vollare Cosmetics, Sypkie cienie do powiek

Vollare Cosmetics, Sypkie cienie do powiek

Cudownie rozświetlające sypkie cienie w postaci perłowych drobinek nadadzą powiece niepowtarzalnego blasku.

Bardzo praktyczny pędzelek dołączony do opakowania, w łatwy sposób pomoże uzyskać zamierzony efekt.

Zaskakująco dobre

Nie ukrywam, że skusiłam się na te cienie ze względu na cenę.. Miałam odcień brązu z drobinkami.

Ładnie wygląda na powiece.
Nawet w miarę dobrze utrzymuje się na powiece.
Mają dołączony aplikatorek.

Trzeba sporo nałożyć cienia na powiekę.

Zdarzało się, że się osypywał przy aplikacji na powiece..
W razie kryzysu finansowego warto spróbować :) :)

Używam tego produktu od: jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Całkiem przyzwoite:)

PAmiętam kupiłam je w sklepie po 4 zł;) Dawno temu i w sumie bardzo byłam z nich zadowolona. Trochę, żałowałam że nie wzięłam jaśniejszego koloru, bo wzięłam taki złoty brąz.
Cienie całkiem dobre, długo się utrzymują na powiece. Wygodne opakowanie, aplikator oraz aplikacja.
Sypkie więc zawsze brało się ich dość dużą ilość. Natomiast dozowanie miało zbyt duży otwór i na aplikatorze zdarzało się by było zbyt dużo cienie i wtedy podczas aplikacji osypywał się on na policzki:| Ale wystarczyło być bardziej ostrożną, lekko otrzepać aplikator i można było za 4 zł mieć całkiem fajne cienie;)

Jak kiedyś gdzieś spotkam to kupię odcień łososia lub ecru!:)

Używam tego produktu od: ponad 2 lata

Wymagają anielskiej cierpliwośći

Kto wymyślił to tragiczne opakowanie??? Toż to przecież jakaś kpina? Koszmarek! Wydobycie produktu z tej minimalnej dziurki graniczy z cudem. Ja jestem do tych cieni zbyt nerwowa, nie mam cierpliwości ich używać.
Procedura wyciągania cienia z opakowania jest zbyt męcząca. Cień jest sypki. Zamknięty w szczelnym opakowaniu. Jedyna droga wyjścia to minimalny otwór, zatkany szpatułką. Teoretycznie cień powinien osiadać na puszku w szpatyłce, jednak żeby tak się stało trzeba cieniem potrząsać lub stukać z różnych stron. Potem wyciągamy szpatułkę. Odrobina cienia jest na puszku i znowu wkładany szpatułkę i próbujemy jakoś nabrać cień, co graniczy z cudem.
Tragedia! Już nie mówiąc o próbach nakładania tego cienia na pędzel.
A szkoda, bo cienie same w sobie są bardzo dobrej jakości. Są lżejsze od pigmentów Inglota, bardziej jak pyłek, dobrze napigmentowane, błyszczące, lecz nie wyglądają tandetnie. Na powiece wyglądają elegancko, niczym drogi cień. Długo się trzymają, w zasadzie cały dzień.
Więcej nie kupię, bo opakowanie to kpina.

Używam tego produktu od: około 1 rok

najlepszecienie, jakie miałam!

Daję 5 gwiazdek temu cieniowi przede wszystkim ze względu na jego niesamowitą trwałość. Od kilku lat używam różnych cieni (choć nie codziennie) i jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się, żeby nie zrolował się na powiece, aż do czasu, kiedy trafiłam na vollare - wytrzymuje cały dzień bez poprawek! Nie wiem jaki to nr cienia, bo napisy się starły, ale jest taki jasnobrązowo - kremowy, bardzo naturalnie wygląda na powiece mimo świecących cząsteczek. Nie wiem jak inne kolory, ale ten jest naprawdę super. Pędzelek do nakladania średnio praktyczny, ale zawsze można używać czegoś innego:)

Ilość zużytych opakowań: 1 op

Super sprawa

Posiadam 5 takich pigmentów. Są one naprawde dobre. Wybrałam kolory naturalne, odcnienie brązów i złota, pnieważ chciałam ich używać na codzień. Cienie bardzo długo się trzymają na powiece i nie osypują się.

Minusem jest aplikator, który wogóle się nie nadaję do nakładania kosmetyku.

Ilość zużytych opakowań: 5 słoiczków, w trakcie uzywania

fajne

Bardzo fajne cienie.
Wyraziste, napigmentowane, ładne kolory, bardzo sprawna aplikacja, nie zbierają się w załamaniach zbyt szybko.
Są tanie, bardzo wydajne,
nie osypują się tak jak inne vollare prasowane. Mimo, że są sypkie i mają mnóstwo takich "szlachetnych" drobinek. Nie dających efektu tandetnego brokatu, ale metalicznej poświaty

Ładnie błyszczą i są dosyc trwałe. Z bazą ArtDeco - ok. 10-12 h
Trochę blakną pod koniec dnia.
Jestem zadowolona
Polecam ;)

Posiadam 2 odcienie. Jeden to złoty, drugi to taki rdzawo-rudy miedziak :D
Zamieszczam zdjęcia w tym drugim, 2 h po nałożeniu (bez bazy)
Dodam jeszcze, że bardzo dobrze się blendują z innymi cieniami
[na fotkach z cieniem Bell Satin Mat)

Używam tego produktu od: ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań: 3 słoiczki

świetny sypki cień do powiek

Zakupiłam go pod wpływem recenzji na wizażu. Cień łatwo się rozprowadza za pomocą pędzelka i palca. Aplikator, który jest w opakowaniu nie nadaje się. Przy nakładaniu cień się osypuje, ale przetrę tonikiem i mi to nie przeszkadza. Cień jest trwały, wytrzymuje 12h spokojnie bez poprawek, nie roluje się w załamaniach powiek, nie blednie na powiece. Ma piękny połysk, i jest tani. Myślę, że zaopatrzę się jeszcze w jakieś kolorki. Jestem bardzo zadowolona.Używam tego produktu od: ponad miesiąca

KWC w dziedzinie sypkich cieni

Zamówiłam na Allegro, a że ten sprzedawca miał KILKADZIESIĄT odcieni i wszystkie idealnie przedstawione, skusiłam się aż na kilkanaście takich słoiczków ;)
Ku mojemu zdziwieniu, po odkręceniu słoików okazało się, że jedne cienie mają dołączony pędzelek, a inne gąbeczkę ;) Firma ta sama, opakowanie z zewnątrz identyczne, różnica jedynie w kolorze, więc o co chodzi? ;)
Ogromnym plusem tych cieni jest strasznie duża gama kolorystyczna, każdy znajdzie coś dla siebie :) Zakupiłam cienie matowe, perłowe i z drobinkami holograficznymi, po prostu cudo :)
Najbardziej odpowiadają mi cienie z gąbeczką, znacznie ułatwiona aplikacja, cienie lądują na powiece a nie na policzku (nie osypują się jak podczas aplikacji pędzelkiem). Największą zaletą tych cieni jest jednak ich trwałość - nanoszę je na powiekę bez bazy ok. 7 rano i wytrzymują w stanie nienaruszonym do godziny 20 kiedy to je zmywam :) Nie zbierają się w załamaniu powieki (a te akurat mam tłuste więc i mam ku temu predyspozycje), nie rozmazują się, dobrze się cieniują pędzelkiem "puchaczem".
No i najważniejsze... Obecnie nie używam żadnych innych cieni (chyba że z doskoku np. zakup nowej paletki) i przy codziennym ich nanoszeniu (zwłaszcza jeden z odcieni jaśniuteńkiego różu z drobinkami) nie widać absolutnie żadnego zużycia w słoiczku, a mam je od ponad 1,5 roku...

Używam tego produktu od: ponad 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 16 w trakcie

ok

Kolory bardzo mi sie podobają, pięknie rozświetlają oko i wszystko byłoby super, gdyby nie ta pacynka! nabiera zbyt mało cienia. wytrzymją poł dnia bez poprawek i ja nie mam problemu z osypywaniem Są naprawdę fajne.

cudo :)

mam kilka kolorów tych cieni są super pięknie błyszcza i długo się trzymają polecam są tanie a jak świetne :D bogata paleta kolorów od ostrych zieleni roży i błękitów po subtelne dyskretne kolory :)

Używam tego produktu od:długo
Ilość zużytych opakowań:dużo

Bardzo dobre.

Mam dwa: niebieski i brązowy. Są bardzo intensywne (a to lubię), długo się utrzymują, nie "wałkują" i wyglądają naprawdę ślicznie. Czasem wysypuję trochę na rękę i aplikatorem robię samą kreskę dookoła oka - wygląda naprawdę nieziemsko (zwłaszcza niebieski). Bardzo lubię te cienie, są wydajne a cena - śmiesznie niska.

Super:)

Osobiście jestem zadowolona z tych cieni,bo lubię gdy "coś" się błyszczy na powiece:)Są naprawdę wydajne,fantastyczna jest też ich cena.Dobrze się rozprowadzają i trzymają na powiece.Gama kolorystyczna jest bardzo ciekawa.muszę jednak stwierdzić,że nie wszystkie kolory są perłowe i dlatego niektóre tylko się "iskrzą", efekt "błysku" na powiece jest delikatniejszy.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:6 (jeszcze w trakcie bo naprawdę są wydajne :) )