KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 92% osób
    hellomagda
    8 maja 2020 o 14:18
    5 / 5
    Najlepszy do latwego i szybkiego usuwania skorek
    Kto nigdy badz rzadko robi sobie manicure w domu, ten nie powinien zwlekac i dlugo szukac czym najlepiej usunac skorki, tylko od razu siegnac po ten zel. Jest rewelacyjny. Nakladamy na skorki wokol paznokcia, czekamy i patyczkiem badz lopatka scieramy skorki wraz z resztkami zelu. Latwiej sie juz naprawde nie da. Zmuszona zaistniala sytuacja szukalam takiego rozwiazania. Wyprobowalam zel juz kilkakrotnie i czym czesciej go uzywamy tym bardziej pozbywamy sie skorek prawie calkowicie. Drobne pozostalosci oczywiscie zostaja, ale jest duza roznica przed i po. Nie wiem, jak u Was, ale bedac praworeczna tylko paznokcie lewej dloni ida mi sprawnie i szybko. Z prawymi juz jest gorzej dlatego ten produkt sprawdzi sie rowniez w tej kwestii. Przy tym mam wrazenie, ze sie nie konczy jako ze potrzebujemy na jeden „seans“ bardzo malo produktu. Jest wiec wydajny i w korzystnej cenie, wiec nie ma co czekac!
    Zalety:
    • Szybkie i bezbolesne usuwanie skorek
    • Wydajny
    • W korzystnej cenie
    Wady:
    • Nie zauwazylam

66 osób uznało tą opinię za pomocną
    Sabi01
    16 stycznia 2023 o 14:41
    KWC
    Jest to zdecydowanie najlepszy produkt do walki ze zrogowaciałymi, przerośniętymi i trudnymi do usunięcia skórkami. Zachęcona pozytywnymi opiniami postanowiłam wypróbować go na sobie i jestem bardzo zadowolona. Jest to produkt o rzadkiej, jednocześnie subtelnie żelowej konsystencji. Nie spływa ze skórek po nałożeniu. Prezycyjny aplikator w postaci wąskiego plastikowego gwintu buteleczki, umożliwia nałożenie odpowiedniej ilości żelu. Należy przez czas około minuty trzymać go na powierzchni skóry, a następnie umyć ręce. Skórki stają się miękkie, częściowo same odchodzą, a pozostałe wystarczy delikatnie zdjąć za pomocą widełek. Bez krwi i bez bólu, możemy cieszyć się pięknymi, zadbanym paznokciami każdego dnia. Tubka co prawda jest niewielkich rozmiarów, ale uważam że jego ilość jest wydajna i wystarcza na długo. Sądzę, że warto wypróbować.
    Kupił/a w:Inna drogeria

32 osób uznało tą opinię za pomocną
    Kafe81
    8 lutego 2021 o 17:03
    Moje odkrycie roku!!!
    Niestety wszystkie sprawy związane z pielęgnacją paznokci to moja "pięta achillesowa" , nie lubię dłubać, malować, ani piłować. Bardzo jestem leniwa i niecierpliwa w tej kwestii, ale w momencie kiedy pojawiła się pandemia i wszystkie kosmetyczki i panie od pazurków były niedostępne musiałam sama się męczyć i choć nie polubiłam tego zajęcia wyszukałam parę gadżetów które pozwalają iść na skróty, jednym z nich jest preparat do usuwania skórek Sally Hansen. Produkt znajduje się w naprawdę malutkiej buteleczce o pojemności 29,5 ml wydawać by się mogło, że to bardzo mało, ale jest tak wydajny, że przy regularnym stosowaniu co tydzień przez rok powinien wystarczyć. Butelka zakończona jest dozownikiem, który pomaga aplikować odpowiednią ilość żelu, a zamykanie to standardowa, szczelna zakrętka . Buteleczka zapakowana jest w kartonik na którym znajdziemy wszelkie niezbędne informacje na temat produktu. W składzie znajduje się sporo substancji konserwujących, stabilizatorów, olej z Camelii, ekstrakt z rumianku i aloesu-ich zadaniem jest łagodzenie podrażnień. Na drugim miejscu znajdziemy wodorotlenek potasu, który może powodować podrażnienia skóry oraz uszkodzenia płytki paznokci. Czyli trochę dobrego, trochę złego, skład nie jest naturalny, ale przy tak szybkim działaniu preparatu można się było tego spodziewać, producent ostrzega żeby nie stosować żelu na wrażliwą lub uszkodzoną skórę. Jestem po paru zabiegach i preparat nie zrobił mi krzywdy, ale moje paznokcie są w świetnej kondycji, bardzo mocne i zdrowe. Korzystanie z tego żelu to "bułka z masłem" co bardzo doceniam jako "leniwiec" paznokciowy, produkt nakłada się łatwo i szybko, jego "żelowata" konsystencja znacznie ułatwia zadanie, po 15 sekundach (tak jak zaleca producent) możemy spokojnie odsuwać skórki z płytki paznokcia i nie ma po nich śladu, na grubszych skórkach wokół paznokci zalecany jest dłuższy czas aplikacji ok. 1 minuty, a potem wystarczy umyć ręce i gotowe, choć nie do końca jest tak, że wszystkie skórki nam ładnie schodzą , czasem coś zostaje lub odstaje, wystarczy przyciąć i zyskujemy ładne, zadbane paznokcie. Ja nie zawsze trzymam się zaleceń producenta, często wydłużam czas zabiegu, ale ja już tak mam i nie stała mi się krzywda :) Polecam jednak zastosowanie preparatu po kąpieli lub myciu naczyń, skórki są wtedy "wymoczone" i preparat sobie z nimi lepiej radzi. Jestem zachwycona tym produktem, moje dłonie wyglądają na zadbane, skórki są miękkie i nie robią się "zadziorki", a cała pielęgnacja to tylko 5 minut raz w tygodniu i choć cena może trochę odstraszać (zapłaciłam 25 zł)uważam, że jest idealny dla zabieganych kobiet i takich które nie lubią "dłubać" przy paznokciach, warto spróbować. To mój hit!
    Zalety:
    • produkt jest prosty w stosowaniu
    • spełnia swoje zadanie
    • nie podrażnia
    • jest wydajny
    • opakowanie jest ładne i poręczne
    Wady:
    • cena może odstraszać

33 osób uznało tą opinię za pomocną
    flexi_88
    27 marca 2024 o 21:57
    5 / 5
    Bardzo skuteczny a jednocześnie delikatny
    Kupiłam w Hebe z ciekawości, był wówczas w promocji, zapłaciłam w okolicy 20zł. Dużo o nim słyszałam i czytałam, ale szczerze nie chciało mi się jakoś wierzyć, że da rade, choć moje skórki są delikatne, to i tak nie byłam przekonana, wzięłam na próbę. Opakowanie to buteleczka o pojemności 29,5ml, ma aplikator z wąskim 'dziubkiem', dzięki czemu aplikacja na skórki jest całkowicie bezproblemowa. Bałam się przed pierwszym użyciem, czy ta formuła nie będzie za rzadka i nie będzie spływała, ale okazało się, że nie. Żel zaaplikowany na skórki nie spływa, nie leje się, zaaplikowany na te 15 sekund trzyma się na miejscu. Podczas tego czasu nic się złego nie dzieje, nic mnie nie piecze, nie czuje żadnego podrażnienia, nie wystąpiło też żadne zaczerwienienie ilekroć go używam. Jeśli chodzi o efekty to robi co ma robić, skutecznie rozpuszcza skórki, zmiękcza je i umożliwia przy użyciu drewnianego patyczka usuniecie ich bez problemu. Płytka paznokcia wygląda estetycznie, skórki są usunięte. Z obietnic się wywiązuje a ja zapisuje się do przekonanych co do tego produktu, polecam.
    Zalety:
    • - szybka, bezproblemowa aplikacja
    • - precyzyjny aplikator
    • - nie podrażnia, nie szczypie, nie powoduje żadnych zaczerwienień
    • - skutecznie rozpuszcza, zmiękcza skórki, nie ma problemu z ich usunięciem
    • - dobra jakość względem ceny
    • - wydajny
    Wady:
    • -
    Kupił/a w:Drogeria Hebe

11 osób uznało tą opinię za pomocną
    Kafkazprzyjaciolka
    13 marca 2024 o 21:08
    Super plyn
    Płyn otrzymałam od przyjaciółki "na wypróbowanie " i to jest to czego cały czas szukałam! Już nie potrafię sobie wyobrazić robienia sobie maniciure bez niego. Wystarczy odrobina i dosłownie "rozpuszcza" niechciane skórki. Serdecznie polecam. Płyn jest mega wydajny.. używam go na prawdę dlugooo a cały czas jest to ta podarowana buteleczka
    Kupił/a w:Otrzymałam w prezencie

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    d_t_b
    10 marca 2024 o 21:27
    Doskonały!
    Uwielbiam ten preparat. Rewelacyjnie rozpuszcza skórki, wystarczy "chwila moment" by ładnie je odsunąć i "ściągnąć" patyczkiem. Dziubek idealnie dozuje lekki żel na skórki. Wystarczy delikatnie ścisnąć buteleczkę i już jest preparat zaaplikowany! Wydajność jest ogromna!

dalia__88
    25 lutego 2024 o 15:47
    Klasyk
    Próbowałam różnych i za każdy razem do niego wracałam, już nie kupuję innych. Produkt delikatny i skuteczny. Zmiękcza skórki w szybkim czasie. Stosowany regularnie przy łagodnych skórkach eliminuje problem narastania, przy grubszym naskórku znacznie ułatwia proces odsuwania i usuwania. Produkt sprawia, że paznokcie wyglądają schudnie.
    Zalety:
    • - skuteczność
    • - łatwość użycia
    • - jest delikatny

Moniqu13
    13 lutego 2024 o 11:18
    Bardzo skuteczny
    Totalnie nie potrafię wycinać sobie skórek, wszelkie próby nie kończyły się zbyt dobrze:) Na szczęście trafiłam na ten cudowny preparat, który sprawia, że moje paznokcie wyglądają na zadbane. Nakładam na skórki, jest w formie żelu więc nie spływa, po ok 15 sekundach odsuwam je delikatnie drewnianym patyczkiem, zmywam ciepłą wodą i już. Naprawdę wygodne i skuteczne. Do tego nie powoduje u mnie żadnych podrażnień. Może nie jest najtańszy ale za to bardzo wydajny, opakowanie starcza na długo.

aloiram231
    19 stycznia 2024 o 12:04
    5 / 5
    Kosmetyk świetnie radzi sobie z skórkami suchymi.
    Nakładam produkt na skórki i ściągam drewnianym patyczkiem. Prawie nic nie zostaje do wycinania cążkami. Kosmetyk świetnie radzi sobie z skórkami suchymi, zmiękcza je, jest bezzapachowy, bardzo wydajny.

malgorzata_02
    27 listopada 2023 o 14:56
    Świetny produkt
    Postanowiłam wrócić do naturalnych paznokci, tylko przeciągniętych bezbarwnym lakierem. Moją zmorą od zawsze były skórki, których nie umiałam wyciąć, a kiedy się przesuszały, to wyglądały okropnie i dłonie wyglądały na zaniedbane. Ten produkt odczarował mój manicure domowy! Używam go raz w tygodniu, nakładam punktowo na skórki i ściągam delikatnie metalowym „patyczkiem”. I to wszystko, już nie muszę nic docinać. Przez kolejny tydzień mam spokój. Miałam obawy o to, czy produkt nie będzie podrażniał skóry, ale wszystko w porządku, nie widzę efektów ubocznych. Bardzo polecam.

marchewcia1991
    13 października 2023 o 21:17
    Jeden z lepszych!
    Płyn do usuwania skórek od Sally Hansen jest jednym z lepszych płynów jakie miałam. Wystarczy nałożyć niewielką ilość na skórki, po ok pół minuty można zacząć działać. Odsuwam skórki drewnianym patyczkiem i w zależności od ich stanu albo zostawiam je w ten sposób, albo wycinam je cążkami 'na mokro' Świetnie radzą sobie ze skórkami suchymi, uciążliwymi jak i z delikatnymi, wrażliwymi. Jest bezzapachowy, bardzo wydajny. Opakowanie wydaje się małe ale starcza na bardzo długo!

9 osób uznało tą opinię za pomocną
    Cynamonka1997
    3 października 2023 o 9:45
    5 / 5
    Usuwanie skorek już nie jest problemem
    Usuwanie skórek to była moja zmora. Bardzo nie lubiłam tego robić, ponieważ zajmowało mi to wiele czasu, a efekty nie były takie jakich oczekiwałam. Wszystko się zmieniło, gdy trafiłam na preparat do usuwania skórek od Sally Hansen. Produkt ten w bardzo szybkim tempie zmiękcza nawet moje dość twarde skórki wokół paznokci. Niewielką ilość preparatu wystarczy nałożyć na skórki i odczekać kilkanaście sekund, a następnie odsunąć skórki kopytkiem. Dzięki temu preparatowi moje skórki wyglądają o niebo lepiej, a lakier hybrydowy nałożony na paznokcie utrzymuje się o wiele dłużej. Polecam ten produkt wszystkim, którzy chcą ułatwić sobie proces usuwania skórek.
    Kupił/a w:Drogeria Hebe

11 osób uznało tą opinię za pomocną
    evering
    24 września 2023 o 12:43
    Klasyk
    Nie przepadam za wycinaniem skórek, wolę usuwać je w inny sposób. Szukając odpowiedniego preparatu natknęłam się na wiele pozytywnych opinii dot tego żelu i po wypróbowaniu zdecydowanie przy nim zostanę. Po kilkunastu sekundach od nałożenia żelu pozbywam się skórek z płytki drewnianym patyczkiem i odsuwam całość metalowym kopytkiem. Żeby nie trzymać preparatu na skórze dłużej niż minutę, w międzyczasie podczas zajmowania się skórkami spłukuje go wodą lub przemywam mokrymi wacikami. Po takim zabiegu dłonie/stopy wyglądają od razu dużo bardziej estetycznie, a lakier lepiej trzyma się na paznokciach.
    Zalety:
    • - szybki efekt
    • - łatwość użycia
    • - duuża wydajność

5 osób uznało tą opinię za pomocną
    patrycja_poo
    23 sierpnia 2023 o 17:13
    5 / 5
    Nie sądziłam, że to może aż tak działać!
    Ten preparat jest naprawdę świetny i polecam go każdej koleżance przy najbliżej okazji. Przede wszystkim jest bardzo wydajny - malutka ilość produktu starcza na pokrycie skórek paznokci u dwóch dłoni. Skórki są mięciutkie, delikatnie odchodzą. Preparat nie podrażnia i jest delikatny. Zdecydowanie produkt zasługuje na mój hit.
    Zalety:
    • Wydajność
    • Poręczne opakowanie
    • Nie podrażnia
    • Szybko zmiękcza skórki

14 osób uznało tą opinię za pomocną
    _polubione_
    1 sierpnia 2023 o 21:18
    To na prawdę działa !
    Skórki schodzą jak po maśle. Co tu dużo pisać, szybko, sprawnie, delikatnie - bez zadziorów, krwi, bólu i podrażnień- tak działa ten preparat ????I do tego w przystępnej cenie :) Warto!
    Zalety:
    • Skuteczność !

4 osób uznało tą opinię za pomocną
    onlydreams3
    12 lipca 2023 o 12:32
    HIT dla twardych skórek
    Zacznę od tego, że ze skórkami mam bardzo duży problem. Są suche, wrażliwe i przy tym wszystkim twarde. Szybko narastają i bez zmiękczenia ich czymkolwiek bardzo ciężko je usunąć. Opakowanie oceniam wręcz doskonale. Jest bardzo higieniczne. Łatwo dozować aplikator małą ilość produktu. Buteleczka mała, zgrabna, poręczna. Design samej buteleczki też mi się bardzo podoba. Sam produkt ma gęstą konsystencję i dosłownie ilość małej kropelki wystarcza na zmiękczenie wszystkich skórek u dwóch rąk. Jest niebywale wydajny. Nie jestem w stanie go zużyć. W kilka sekund zmiękcza skórki do tego stopnia, że nawet nie muszę używać już metalowego kopytka, wystarczy nawet drewniany patyczek. Cena jest dosyć wysoka jak za tego typu produkt, ale wydajność i działanie to wynagradza. Podsumowując, polecam każdemu. Absolutny HIT.
    Zalety:
    • + wydajność
    • + doskonale zmiękcza skórki
    • + szybkie działanie
    • + higieniczny aplikator
    • + wygodna buteleczka
    Wady:
    • - cena

7 osób uznało tą opinię za pomocną
    cambiare
    23 czerwca 2023 o 11:25
    5 / 5
    HIT, HIT i jeszcze raz HIT!
    Ten produkt stosuję już wiele lat. Zwykle kupuję go w Rossmannie. Czasem można dorwać go na promocji, jego stała cena to na chwilę obecną 28,99 zł. Niby sporo, ale czy na pewno? Zacznę od tego, że produkt jest w małej buteleczce z nakrętką. Jego konsystencja jest lekko żelowa, dobrze nakłada się go na skórki, fajnie też pod nie wchodzi, nie spływa. Jest bezbarwny, a jego zapach jest lekko chemiczny, ale po zmyciu kompletnie znika, nie zostaje. Jeżeli chodzi o działanie to ja stosowałam go zarówno do paznokci stóp i dłoni. Jest niesamowicie pomocny w poozbyciu się nabłonków z paznokci i częściowo usunięciu tych większych skórek. Pięknie je też rozmiękcza przygotowując paznokcie do dalszych zabiegów. Co istotne! Produkt zupełnie mnie nie uczula, mimo iż mam dość wrażliwą skórę. Nie spowodował żadnej wysypki. Ten żel również absolutnie nie wysuszał. To za sprawą wyciągu z aloesu i rumianku w składzie. Warto wspomnieć jeszcze tutaj o wydajności, bo mimo iż cena wydaje się być wysoka, to jest on niesamowicie wydajny i jak dla mnie starcza spokojnie na kilka miesięcy! Nie wyobrażam sobie robienia paznokci bez tego cudeńka, polecam go każdemu! To mój absolutny HIT.

18 osób uznało tą opinię za pomocną
    patka_zielu
    20 czerwca 2023 o 22:07
    Rewelacja
    Uwielbiam ten preparat do usuwania skórek używam go od wieku lat i nigdy mnie nie zawiódł. Jest bardzo wydajny nie uczula przyjemnie się nim pracuje :)

4 osób uznało tą opinię za pomocną

Produkty podobne