Wykorzystaj każdą chwilę i nie trać pewności siebie dzięki idealnej fryzurze, którą zapewni szeroka gama produktów do stylizacji Wellaflex.

Pianka do włosów Wellaflex 2nd Day Volume podkreśla naturalne piękno włosów i nadaje fryzurze indywidualny charakter. Zapewnia widoczny efekt zwiększonej objętości nawet następnego dnia. Dodatkowo dzięki technologii FlexActive ta ekstra mocno utrwalająca pianka do włosów zapewnia 3 najbardziej pożądane cechy naturalnej i elastycznej fryzury.

Zakochaj się w delikatnym dotyku bez poczucia lepkości i obciążenia włosów. Osiągnij efekt mocnego utrwalenia także następnego dnia. Zachowaj elastyczną fryzurę z pełną swobodą ruchu. Dzięki wygodnej aplikacji i łatwemu wyczesywaniu Wellaflex 2nd Day Volume jest najlepszym sposobem na szybką stylizację. Pomaga także chronić włosy przed promieniowaniem UV, zapewniając im naturalny, zdrowy wygląd każdego dnia.

•Wygodna aplikacja i łatwe rozczesywanie
•Ochrona przed promieniami UV i zdrowy wygląd włosów
•Zauważalnie zwiększona objętość - nawet na drugi dzień
•Elastyczna fryzura dzięki Technologii FlexActive
•Mocne utrwalenie

pianki do włosów
nadające objętość, termoochronne, utrwalające
Utrwalenie
bardzo mocne
lekkie

Pianka do włosów

Bardzo dobra pianka do włosów. Mam długie włosy i gdy zdarza się okazja imprezy i chcę ułożyć włosy to używam tej pianki. Pianka jest trwała i nadaje objętości włosom. Gęsta konsystencja pozwala nałożyć produkt szybko i łatwo. Bardzo polecam produkt.

Wellaflex

Jedna z lepszych pianek do stylizacji włosów!
Jestem bardzo zadowolona z tej pianki, sprawdza się idealnie przy moich gęstych i ciężkich włosach.
Nakładam na wilgotne włosy zwykle kilka małych "kuleczek" pianki, ścieram w nasadę włosów, podsuszana a następnie suszę samą nasadę na szczotce okrągłej albo nawijał kilka wałków aby dłuższy efekt.
Uważam że sprawdza się równie dobrze dla pań z grzywkami jak ja/ polecam nawet ją nakładać w niewielkiej ilości na grzywkę, wyczesać i odbić od szczotki/bądź na mały wałek, efekt rewelacyjny!

Raczej nie polecam

Mam grube włosy, średniej długości. Niestety pianka nie zdała egzaminu.
Daje delikatny efekt zwiększenia objętości zaraz po nałożeniu i wymodelowaniu włosów, ale długo się nie utrzymuje, a już na pewno nie do następnego dnia.
Produkt natomiast nie wysusza skóry głowy i nie skleja włosów. Bardzo łatwo się rozczesuje.
Jak za cenę 17,49 zł w Rossmann można przetestować, bo nie zaszkodzi, a ewentualnie może się sprawdzi na innych włosach.

Mocne utrwalenie, brak sklejania - rewelacja!!

Codziennie używam produktów do stylizacji włosów (pianki i lakieru), aby okiełznać moje grube włosy i nadać ład fryzurze. Moje włosy nie mają dużej objętości. Są przyklapnięte i ciężkie. Dlatego potrzebowałam pianki o właściwościach dodających włosom objętości i jednocześnie nie obciążających. Po użyciu tej pianki włosy pozostały miękkie i elastyczne. Efekt utrwalenia utrzymuje się aż do następnego dnia. Pianka do włosów Wellaflex 2nd Day Volume Extra Strong zwiększa objętość moich włosów oraz zapewnia mocne utrwalenie fryzury. Podoba mi się, że włosy są łatwiejsze w rozczesywaniu i układaniu.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Super ! nie skleja włosów !

Mam dlugie, gęste włosy! przez co często są nieogarnięte :) od czasu jak używam pianki do włosów Wella, Wellaflex, 2nd Day Volume, Extra Strong Hold Mousse (Pianka bardzo mocno utrwalająca `Większa 2 - dniowa objętość`) moje włosy są na miejscu :) na pewno kupie kolejne opakowanie. Pianka mnie zaskoczyła swoją siła ! jest mocna ale przy tym nie skleja włosów :) Ułożyłam fale, loki przy pomocy pianki na dwa sposoby jeden to "gniecione włosy" drugi na lokówkę, pierwszy jak i drugi sposób był super:) jak wspominałam mam gęste i ciężkie włosy ale pianka dała rade przy tym nie sklejając włosów co pomogło mi w rozczesywaniu ich :) Kupie ponownie !

Dodaje objętości i nie skleja

Byłam już zadowolona z wersji mające utrwalenie na poziomie 3, z tej jestem zadowolona jeszcze bardziej bo jest mocniejsza w działaniu. Moje włosy są cienkie, delikatne i proste, więc mają tendencje do opadania. Same z siebie prawie nigdy nie są odbite u nasady. Do tego łatwo je przeciążyć, więc nie mogę stosować na nie zbyt wielu kosmetyków.
Pianka pachnie świeżo, cytrusowo. Wydaje mi się, że ten zapach się utrzymuje, w każdym razie ja go czuję po użyciu.
Jedna duża pompka w pełni wystarcza na pokrycie moich włosów. Zgadzam się z opisem producenta, że stylizacja przebiega szybko.
Uniesienie utrzymuje się od nałożenia aż do zmycia. Nie mam potrzeby dokładania jej w ciągu dnia, ewentualnie wystarczy poprawić ręką włosy. Rzeczywiście w przypadku nie umycia włosów z niej utrzymuje się na nich nawet kolejnego dnia. Najłatwiej podnosi włosy podniszczone. W przypadku tych zdrowych jest z tym nieco gorzej.
Dużą zaletą produktu jest brak alkoholu, slsu i podobnych silnych detergentów więc nie powinna wysuszać, niszczyć włosów. Kiedyś znalezienie pianki do włosów bez alkoholu było nie lada wyzwaniem na szczęście teraz nie stanowi to już takiego problemu.
Włosy nie stają się sklejone, mimo objętości wciąż jest w nich lekkość. Nie czuję jakbym miała na sobie coś co mnie drażni.
Próbowałam ją na wilgotnych włosach jak i suchych. Preferuję używać ją na suchych, gdyż mam wtedy poczucie większej kontroli.

Bardzo polecam

Pianka do włosów została dobrze przyjęta przez moje krótkie i niezbyt gęste włosy, które potrzebowały objętości i lekkości. Bardzo dobrze się nakłada, dodaje włosom objętości, odżywia i je nawilża, sprawiając, że bardzo dobrze się układają. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona i ten kosmetyk poleciłabym do każdego typu włosów.

Porządna pianka

Jestem posiadaczką bardzo długich farbowanych włosów, średnioporowatych, z tendencją do szybkiego przetłuszczania się i suchych końcówek.

Opakowanie pianki podobnie jak lakieru ma bardzo ładne, klasyczne złote opakowanie. Z mało awaryjnym aplikatorem, który pozwala nam na wydobycie tyle pianki ile potrzebujemy.

Pianka ma formę półstałą, barwy białej, jest delikatna i elastyczna jak chmurka. Moje serce skradł jej zapach uwielbiam, jest mało chemiczny i bardzo przyjemny. Pianka jest bardzo wydajna nie trzeba jej zbyt wiele aby zrobić porządną stylizację długich włosów.

Pianka podobnie jak lakier fajnie utrwala włosy są jędrne, sprężyste, zdrowo wyglądające.Samą piankę dobrze się wczesuje we włosy, szybko wnika bez efektu mokrych sklejonych włosów. Nadaje objętości fryzurze dzięki czemu włosy są uniesione nawet na drugi dzień a na takim efekcie mi bardzo zależy. Włosy dobrze się układają, czesze i nie ma problemu ze zmyciem pianki zwykłym szamponem. Piankę oceniam bardzo dobrze jednak jestem zwolenniczką form lakierowych bo mają mniejszy kontakt z dłonią.

ZALETY:
- bardzo wydajna,
- lekkie, poręczne , eleganckie opakowanie,
- dodaje objętości włosom,
- utrwala bez efektu sklejonych włosów,
- ładnie, zdrowo wyglądające stylizacje,
- włosy są gładkie i elastyczne,
- przepiękny zapach pianki ;)
- dobrze się rozprowadza i wnika we włosy,
- nie ma problemu z rozczesywaniem włosów i zmyciem jej zwykłym szamponem,

WADY:
- nie zauważyłam niczego istotnego,

lekkość w objętości

Kosmetyk jest bardzo wydajny, jest lekkiej konsystencji i nie obciąża włosów a przy tym ma przyjemny zapach.Jest w fajnym opakowaniu, bardzo łatwo wydobywa się z aplikatora i rozprowadza po włosach. Włosy po nałożeniu pianki bardzo dobrze się układają, nie skleja włosów, ma bardzo naturalny efekt. Produkt ten je nawilża i odżywia. Dziękuje wizaz.pl za możliwość przetestowania tak fajnego produktu jestem bardzo zadowolona.

Rewelacyjna formuła

Pianka do włosów została dobrze przyjęta przez moje krótkie i niezbyt gęste włosy, które potrzebowały objętości i lekkości. Kosmetyk w ładnym opakowaniu, bardzo wydajny, o ładnym zapachu i lekkiej konsystencji. Bardzo dobrze się nakłada, dodaje włosom objętości, odżywia i je nawilża, sprawiając, że bardzo dobrze się układają. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona i ten kosmetyk poleciłabym do każdego typu włosów.

Pianka idealna

Produkty, które idealnie wystylizują fryzurę i jeszcze pięknie pachną? Z Wellą to zdecydowanie możliwe.

Piankę do włosów Wellaflex 2an day Volume miałam przyjemność testować dzięki Wizaz.pl za co bardzo dziękuję.

Pianka jest w bardzo wygodnym opakowaniu, błyskawicznie wydobywa się z aplikatora i świetnie rozprowadza na włosach. Zapewnia naturalny i zdrowy efekt, bez sklejania, obciążania czy sztuczności. Najlepsze efekty daje z lakierem ale sama również świetnie sobie poradzi z ujarzmieniem nawet najbardziej wymagającej fryzury. Wyraźnie zwiększa objętość włosów, utrwala naszą stylizację przy jednoczesnym bardzo naturalnym efekcie a do tego nawet na następny dzień włosy wyglądają bardzo dobrze. No i ten zapach - moim zdaniem to absolutny must have tego lata. Ta pianka już ze mną zostanie :-)

Idealna do stylizacji

Piankę testowałam pod wieloma względami. Nakładałem ją ma mokre włosy, aby podkręcić ich skręt, przy warkoczach oraz przy prostowaniu. W każdej sutuacji spisała się świetnie! W moim odczuciu największy efek łał był gdy nałożyłam ją na wilgotne włosy i dałam im samodzielnie wyschnąć. Powstały piękne fale, jak od fryzjera! Pianka zwiększała objętość włosów a rezultaty utrzymywały się spokonie kilka dni. Polecam gorąco!