BaByliss, Pro Liss, Liss`Up (spray do prostowania włosów) (stara wersja)

BaByliss, Pro Liss, Liss`Up (spray do prostowania włosów) (stara wersja)

Dwufazowy spray do prostowania włosów. Sprawia, iż włosy stają się śliskie, dzięki czemu prostownica łatwiej przesuwa się po pasmach włosów. Ponadto chroni, domyka łuskę włosa, wygładza oraz nablyszcza. Wzbogacony o pantenol oraz składniki unikalnej technologii CI.

jedyny plus za zapach.

Szukałam czegoś co by ochroniło moje włosy przed codziennym prostowaniem i znalazłam na allegro ten produkt.
Leży gdzieś tam głęboko zakopany w szafie i zapomniany. Dlaczego?
+ Ładnie pachnie.
I tyle.

- Włosy są po nim suche i szorstkie
- Wydaje mi się, że nie chroni przed wysoką temperaturą prostownicy,
- Włosy stają się matowe
- Włosy nie są "śliskie" jak zapewnia producent,

Minusem jest też ta dwufazowa formuła, dlatego, że produktem trzeba dość mocno potrząsnąć, aby go użyć, a aplikator nie jest zbyt stabilny i po prostu się z niego wylewa.

Używam tego produktu od: kilka użyć
Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

może być

Gdy szukałam w hurtowni fryzjerskiej jakiegoś kosmetyku do prostowania włosów toczyłam zażartą dyskusję z moją siostrą na temat tego co wybrać i co się najlepiej nada. Słyszała to jedna z klientek, która na codzień jest fryzjerką i poleciła mi własnie ten produkt, bez wachania wzięłam... Moje zdanie hmm ogólnie ciężkich do prostowania włosów nie mam ale przy wilgotnej pogodzie zakraz mi się wykręcają końce na wierzch z jednej strony co mnie dobija, po zastostowaniu tego sprayu włosy proste utrzymują się spokojnie cały dzień , są miekkie myślałam że to bardziej je nabłyszczy ale niestety muszę jeszcze jedwamen przejechać żeby były lśniące włosy co jest wielkim minusem , bez zastostowania spray włosy myje co dwa dni, po zastostowaniu jego włosy na następny dzień wyglądają na przetłuszczone :/
Ogólnie to może być nie jest najgorszy , ale to nie jest to czego szukałam

Ilość zużytych opakowań: 0,5 , opakowanie 250 ml

Nie polecam

Przeciekający atomizer - to już mój drugi egzemplarz z tą samą wadą, więc to nie przypadek, powoduje, ze kosmetyk rozlewa się i klei na rękach. Zapach jak dla mnie zbyt duszący. .Włosy po wyprostowaniu są matowe i sztywne. Zdecydowanie nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Nie polecam

Kupilam ten kosm. namowiona przez sprzedawce w sklepie z art.fryzjerskimi. I jak sie okazalo po raz kolejny czesto sprzedawcy nie oferuja i zachwalaja najlepszych produktow ale takie, ktore im albo zalegaja na polkach albo cos co musza sprzedac zeby dostac premie. NIGDY WIECEJ- zapach, ktory mnie draznil, wlosy po prostowaniu dziwnie ,,tepe´´ i matowe, malo wydajny. Jednym slowem same minusy- wlosy co prawda jakos wyprostowalam ale wygladaly jak zniszczone. O ile prostownice tej firmy sa boskie tak do tego kosmetyku ta firma nie powinna sie przyznawac.

Używam tego produktu od: Uzywalam bardzo krotko-po prostu malo wydajny(i cale szczescie dla moich wlosow)
Ilość zużytych opakowań: Az 1;)

niezły,aczkolwiek są lepsze

Ma bardzo ładny zapach, faktycznie nabłyszcza i powoduje że włosy są "śliskie", ułatwia prostowanie,ale niezmiernie mnie irytuje,że należy psikać na pasma włosów bezpośrednio przed użyciem prostownicy. Siwe dymy wtedy są w łazience;| Używam prostownicy firmy Bosch. Po wyprostowaniu,włosy na długo pozostają proste,ale sprawiają wrażenie tłustych;| Ja mam długie włosy, pod ciężarem i tak są "klapnięte",więc nie mogę sobie pozwolić,żeby były jeszcze "tłustawe".

Używam tego produktu od: 2 lata temu kupiłam
Ilość zużytych opakowań: 1, 250 ml

ŚWIETNY!

Moim zdaniem najlepszy ulatwiacz prostowania, moje wlosy wygladaja po nim na zdrowe, sa blyszczace, ujarzmione i co najwazniejsze nie pusza sie i kreac po 10 min (chociaz maja tendencje do silnego skrecania sie w loki), jedynym minusem jest jego cena i cieknaca pompka (kilka razy zabrudzilam przez nia rzeczy w torbie podroznej)

Ilość zużytych opakowań: 10?

taki sobie

No więc tak:
*całkiem przyjemny zapach
*włosy po nim są "lejące"(a więc nie usztywnia), gładkie
*stosuje go od ok. miesiąca, a więc dokładnie nie mogę stwierdzić czy chroni włosy
*po tym spray moje włosy pozostają proste przez ok.3h a potem się wywijają
Moim poprzednim produktem było CHI i uważam, że było lepsze ;p

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1, 250ml

Względnie dobry

Rzeczywiście ułatwia prostowanie włosów - również w przypadku drobnych i mocnych loków - i nie pozwala im ponownie skręcić się pod wpływem wilgotnego powietrza (zdecydowanie największy plus). Zapach ciekawy, słodki, aczkolwiek wzbudzający sprzeczne emocje. Utrzymuje się na włosach, ale po ich wyprostowaniu nie jest intensywny.
W sprawie termoochrony nie mogę wypowiedzieć się ze stuprocentową pewnością, bo kosmetyku używam od niedawna, ale na razie sprawuje się pod tym względem dobrze - jest to efektem nie tylko aktywności pewnych składników, ale i skróconego czasu prostowania - podczas gdy zwykle zajmowało mi ono około dwudziestu pięciu minut, teraz spędziłam na tej czynności nie więcej niż dziesięć.
Praktycznie jedynym minusem jest wadliwy dozownik; po przechyleniu opakowania płyn się wylewa. Nie zauważam za to żadnego oklapnięcia, o.

okropny

Jedyny kosmetyk jaki zakupiłam a który został użyty przeze mnie jakieś 5 razy. Następnie wylądował w koszu.

- po pierwsze opakowanie zupełnie nieprzemyślane, płyn wylewał się i brudził wszystko dookoła.. blee!
- kleił mi włosy i pozbawiał blasku, chociaż nakładałam go w bardzo małych ilościach,
-włosy były szorstkie, nieujarzmione
-wcale nie ułatwiał prostowania.

Nie wiem jak z ochroną bo stosowałam go zbyt krótko.

Jak na moje pieniądze wyrzucone w błoto. Odradzam!

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: kilka aplikacji

bardzo dobry

Daje porządane efekty, włosy gładkie, miękkie i lśniące. Jest troszke tłusty i przy bardzo oklapniętych włosach może zbytnio obciążać. Dwufazowy. Piękny zapach. Opakowanie fajne ale niepraktyczne na podóróż, mialam zalane wszystkie ciuchy bo wycieka pomimo dokładnego zamknięcia :/ Teraz chwilowo używam termo-sprayu z kadusa, mi chyba kadus odpowiada bardziej i ma leposze opakowanie na moje częste podróże ;) Ogolnie ten jest bardzo dobry, odpowiadał mi w 100% :)POLECAM

Używam tego produktu od:3lata

Gładko poszło :)

Na ten specyfik natknęłam się 3 lata temu u fryzjera, od razu się zakochałam. Mam włosy z gatunku tych "trudnych" - puszą się, lekko falują, po wyjściu na wilgotne powietrze mam szopę i efektowi prostowania mówię goodbye. Inaczej jest w przypadku BabyLiss Pro. Po spryskaniu włosy są śliskie co ułatwia szarżowanie prostownicą po nich. Ładnie pachnie, zapach utrzymuje się na włosach nawet na drugi dzień, nie obciąża włosów. Efekt prostowania utrzymuje się naprawdę długo, nawet na moich niesfornych włosach, wtedy nawet wilgoć im nie straszna. Polecam ten płyn każdemu, kto marzy o super gładkich włosach!

Ilość zużytych opakowań: kilka :)

To jest mój drugi produkt termoochronny i muszę przyznać,że jestem zadowolona.
+ chroni włosy
+ wygładza
+ efekt prostowania utrzymuje się dłużej
+ wygodna aplikacja
+ baaardzo wydajny
+ jak dla mnie zapach jest przyjemny mimo intensywności (na włosach i tak jest niewyczuwalny)

- mam włosy szybko przetłuszczające się i po użyciu tego produktu pod koniec dnia nie widać żeby moje włosy były w ogóle myte.

Dlatego nie planuję ponownego zakupu. Poszukam czegoś co nie będzie obciążało moich włosów.