Rimmel, Soft Kohl Kajal Eye Pencil (Kredka do oczu)

Rimmel, Soft Kohl Kajal Eye Pencil (Kredka do oczu)

Średnia ocena: 4.63/5

ezebra
Średnia ocena: 4.89/5

zobacz więcej ofertzwiń
Pojemność 1,2 g

Delikatna i kremowa konsystencja pozwala na łatwe nałożenie koloru na wrażliwych wewnętrznych brzegach powiek. Łatwo się nakłada, można ją rozcierać. Niezwykle precyzyjna i miękka.

do temperowania

Jak na kredkę w ołówku daje fajny, intensywny kolor

Jestem fanką kredek automatycznych, wysuwanych. Nie lubię ołówkowych, bo uważam, że daleko im jakością do tych wysuwanych. Tą kredkę dostałam w prezencie. I potwierdziła moją teorię - jak kredka do oczu to tylko wysuwana, a nie ołówek.

Kredki w kolorze Jet Black używam do robienia kreski na górnej powiece. Kredka jest miękka, dobrze się nią rysuje. Kredki w ołówki często mają to do siebie, że trzeba wielokrotnie rysować kreskę w tym samym miejscu, aby uzyskać pożądany efekt jednolicie nasyconego koloru. Ta kredka dobrze sobie z tym radzi, na przypudrowanej powiece kreskę rysuje się szybko i skutecznie. Konieczność poprawiania jest sporadyczna i nie jest szczególnie uciążliwa. Kolor jest ładny, nasycony i intensywny. Niestety nie jest bardzo trwała, kreska nie wytrzymuje całego dnia, po około 8 godzinach konieczne są drobne poprawki i uzupełnienia. Szczególnie łatwo się rozpływa w okresie letnich upałów. Wtedy się tak upłynnia, że nawet potrafi odbijać się na powiece.

Minusem jest także trudność w uzyskaniu powtarzalności grubości kreski, wszystko zależy od stopnia naostrzenia kredki w danym momencie. No ale jest to cecha charakterystyczna dla kredek w ołówku i jednocześnie ich wspólna wada.

Kredka dość szybko się zużywa. Nie jestem zadowolona z jej wydajności.

Podsumowując, jako fanka kredek wysuwanych, tej kredki z pewnością nie kupię. Choć przyznaję, że jak na kredki ołówkowe, za pomocą tej kredki można uzyskać naprawdę fajną głębię koloru.

kredka warta polecenia!

Kosmetyk jest odpowiedniej miękkości co sprawia, że się nim szybko i łatwo maluje.
Kredka ma ładny kolor i co najważniejsze nie rozmazuje się w przeciągu dnia wiec śmiało mogę powiedzieć, że jest trwałą.
Poleciłam kosmetyk swojej mamie i u niej też się świetnie sprawdza.

Ulubiona czarna kredka

Kredka jest odpowiednio miękka, przez co wygodnie się nią maluje. I szybko. Jednak miękkość ta nie powoduje utraty trwałości. Niezależnie od tego czy zastosuję ją jako eyeliner czy kredkę na linię wodną- bardzo dobrze się trzyma i nie rozmazuje. Nawet ze łzami sobie dobrze radzi. Kocham ją.

kredka zasługuje na ocenę dobrą

Kredkę do oczu Soft Kohl Kajal Eye Pencil od Rimmela zakupiłam kiedyś w Naturze. Kredka zasługuje na ocenę dobrą. Jest miękka, dzięki czemu łatwo można namalować kreskę. Pigment jest fajny czarny. Jednak jak zrobię nią linię wodną, to wystarczy kilkanaście minut i kreska znika, rozmazuje się. Ale nie oceniam tego tak negatywnie, ponieważ większość kredek ciężko utrzymać na linii wodnej. Cena i wydajność fajna

Rimmel Soft Kohl kajal eye pencil

Rimmel Soft Kohl Kajal Eye pencil black
Czarna kredka do oczu. Została mi polecona przez kosmetyczkę. Kupiłam w drogerii stacjonarnej. Mam ją i jest super. Polecam!

Extra

Kredkę używam na wewnetrznej lini oka. Kredka jest miękka dzięki czemu nie trzeba kikka razy poprawiać kreski. Utrzymuje się praktycznie przez cały dzień.

Porażka

Sama jestem sobie winna, bo nie zważając na negatywne opinie postanowiłam spróbować. Przyznam, że mimo tego, że czarnej kredki używam codziennie, zazwyczaj tylko na dolnej powiece, dotychczas kupowałam dosyć tanie produkty. Jest to więc jedna z droższych kredek, z dotychczas posiadanych przeze mnie i muszę stwierdzić zdecydowanie, że najgorsza. Już chyba wolę, kiedy produkt na oku się rozmazuje, a nie kruszy jak ta. Ciągle mam podrażnione oczy, drobinki są wszędzie, jak po najgorszym tuszu do rzęs, co w sumie mnie spotkało może 2 razy w życiu i chyba nie z takim natężeniem. Kredka jest okropna, nietrwała, znika po około 3 godzinach u mnie na dobre. A nie spodziewałam się, bo ma idealną miękkość, nie jest twarda, ale też nie tak całkiem "pomadowata" jak to bywa. Kolor ma idealny, nasycony, ale nie groteskowy, co też się zdarza w przypadku czarnych produktów do makijażu. Niestety jakość mnie rozczarowała, nie nadaje się do użytku. Dobrze, że kupiłam ją na sporej promocji, bo bym się chyba załamała ze straty pieniędzy.

Biała ulubiona!

Kredke posiadam w kolorze białym. Używam do koncika oka i na linie wodną, czasem też do konturu ust. Bardzo dobry produkt. Nie ściera się szybko, jednak łatwo się nią pracuje. Nie jest zbyt miękka ale też nie jest tępa, idealna po prostu :)

Słabizna

Jest to słaby produkt, ponieważ po podkreśleniu górnej linni rzęs, odbija się pod okiem, tworząc smutny efekt odwrotny do wyciągniętej w górę kreski. Makijaż wygląda niechlujnie, męczę się, żeby zużyć tę miękką kredkę, ale nie lubię wyglądać, jak rozmazana po deszczu, więc ostatecznie jej nie używam.

Mogło być lepiej

Jakieś 2-3 lata temu kupiłam sobie taką właśnie kredkę w kolorze brązowym. Chciałam nią zagęszczać górną linię rzęs, ale okropnie się osypywała, przez co miałam tylko ciemniej pod oczami. Szybko z niej zrezygnowałam. Niedawno kupiłam sobie taką czarną i wypada już ona trochę lepiej. Używam jej do robienia kreski i muszę powiedzieć, że nie odbija pod brwiami, ale też trochę się osypuje, jednak znacznie mniej niż to było w przypadku tej brązowej.
Trwałość trudno mi ocenić, wytrzymała u mnie kilka godzin (jakieś 5), ale na dłużej nie dałam jej jeszcze szansy

Świetna!

Kredkę kupiłam w zestawie z tuszem za śmieszną kwotę 16zł.
Jest to jak do tej pory moja ulubiona kredka. Mam czarną i pomimo kilku innych używam najczęściej tej. Kolor jest intensywny, jest miękka, łatwo się nią maluje kreskę, można ją też bez problemu rozmazać żeby zrobić smoky eye. Łatwo się temperuje, drewienko dobrej jakości. Wytrzymuje cały dzień.
POLECAM!!!

Mam białą kredkę, którą kładę na linię wodną. Super! Polecam ciepło, bo kredka nie zmazuje się tak szybko (jeszcze nie spotkałam takiej, która by się nie zmazała). Jest mięciutka. Łatwo się ją też temperuje. Kupujcie.