Sensique, Trendy Nails, French Manicure (lakier do paznokci)

Sensique, Trendy Nails, French Manicure (lakier do paznokci)

Lakier do paznokci (bez toluenu i formaldehydu), do wykonania francuskiego manicure. Nadaje paznokciom piękny kolor, a nowoczesna formuła zapewnia im trwałość i połysk. Występuje w kilku ładnych odcieniach beży i różu.

Cena: ok. 4 zł / 10 ml

Do frencza-nie, jako lakier kryjący-tak

Mam kolor 130(albo też 131, nie pamiętam dobrze)-bardzo ładny mleczny róż z malusieńkimi drobinkami, który dostałam kiedyś tam od siostry.
Jako lakier to frencza się nie sprawdził. Strasznie się smuży i tłumi końcówki paznokci, które są bardzo ważne we francuskim manicure. Po prostu nie pasuje.
Jednak jako lakier kryjący jest świetny. Trzy cienkie warstwy i mamy piękny pastelowy mani, który pasuje do wszystkiego. Schnie średnio, jeszcze przez długi czas jest miękki. U mnie utrzymał się 3 dni bez zarzutu. Nawet łatwo się zmywa. Jako lakier kryjący fajnie wygląda na paznokciu, ładnie się mieni drobinkami, a i kolor jest miły-pastelowy, delikatny.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

perłowy kicz z targu

Mam kolor perłowo-pastelowy. Masakra. Szybko sie robi gesty, ten pedzelek taki dziwy i wogole zle sie rozprowadza a jescze gorzej zmazuje. Zmywam lakierem bezacetonowym, ale przy tym lakierze z ten sobie nie radzi i niestety musze zmywac z acetonem. Cena potwierdza jakość...niestety

Używam tego produktu od: raz kupiłam
Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Koszmar przez wielkie K.

Miałam go już dość dawno, ale jego okropne wady pamiętam jak gdyby to było wczoraj! Moja złość w jego kierunku była tym większa, że kupiłam go na wesele i w dniu tegoż straszliwie się na nim zawiodłam.

- długo schnie
- odkształca się nawet długo po wyschnięciu
- tworzy smugi, konieczne są 3 warstwy (stanowczo za dużo)
- szybko się kruszy, ściera lub schodzi całymi płatami
- w opakowaniu szybko tworzą się "gluty"

Nie jest warty nawet złotówki.

Dostałam nauczkę: nigdy więcej nie pokusić się na Sensique (już raz się zawiodłam i widocznie nie wyciągnęłam wniosków) oraz nie testować nowego kosmetyku w dniu jakiegoś ważniejszego wydarzenia - niby nie koniec świata, ale można sobie skutecznie popsuć humor łażąc w tym wypadku z niechlujnie wyglądającymi paznokciami.

Używam tego produktu od: męczyłam go przez kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 komplet

Dobra jakość za niską cenę

Mam kolorek nr 130 - mleczny róż, który wpadł mi w oko pewnego razu przy okazji zakupów w drogerii Natura. Cena 3.99zł mnie szokuje bo lakier jest na prawdę dobry:

+ szybko schnie
+ zapewnia długotrwały połysk
+ jest ciężki do zdarcia, u mnie trzyma się (bez ścierania na końcach!) minimum 5 dni! I to przy sprzątaniu, zmywaniu i pracach ogroniczych.
+ nie uszkadza płytki paznokcia, ja stosuję go bez bazy

Jedyny minus:
- niestety ale pozostawia smugi, trzeba się bardzo skupić i wprawić w obsłudze żeby efekt był zniewalający. Ale tego idzie się nauczyć:D

Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego opakowania mimo częstego używania (kolejny plus za pojemność:) ))

może być.

plusy:
+ ładne kolorki (ja mam 134)
+ szybko schną
+cena
+nie wysusza paznokci
+przy zmywaniu fajnie schodzi

minusy:
-bez utwardzacza trzyma sie ok. 3 dni..
- trzeba nakładac dwie warstwy
- mocny ma zapach.

Ma brdzo płynną konsystencje. ; )

Za taką cenę to jest naprawdę okej:)

jak najbardziej polecam, cena nie wygórowana no i trwałość też może być, opłaca się go kupić, używam go już dość długo i jakoś nie zamierzam z niego zrezygnować:), może jedyny minus to taki, że troszkę gęstnieje szybko no ale cóż to tylko 4zł

Ilość zużytych opakowań: 4 małe

Ujdzie

Mam numer 131. Cóż mogę powiedzieć. Zdecydowałam się na zakup ze względu na cenę (wolałam najpierw wypróbować jakiś lakier do frencza z tych tańszych) i jakoś specjalnie mnie nie zaszokował. Jest trochę rzadki, dwie warstwy to zdecydowanie za mało. Plusem jest to, że dość szybko wysycha i kolor mimo wszystko jest nawet ładny, wytrzymuje góra 3 dni bez poprawek. Ogólnie nie jestem z niego zadowolona.

Używam tego produktu od: paru tygodni
Ilość zużytych opakowań: zero

Jeden z gorszych

Omijam te lakiery szerokim łukiem. Dawno temu miałam zestaw i niemal traumę mam do tej firmy :P
Lakier bardzo słabo krył, szybko odpryskiwał - i to były ogromne braki lakieru, a nie drobne kropeczki czy kreseczki... Krótka żywotność lakieru do tego. Żadnych plusów jak dla mnie. Kolory też mnie nie zachwyciły.

Używam tego produktu od: kiedyś używałam
Ilość zużytych opakowań: 2 lakiery

Nie zachwyca

Cena znakomita ;) Kolorki ładne, pędzelek w sam raz. Schnie też dość szybko. Ale mam niestety duże zastrzeżenia co do trwałości lakieru. U mnie trzyma się dosłownie jeden dzień, bez ściemy. Lakier ten bardzo szybko odpryskuje, odchodzi wręcz płatkami.

Ilość zużytych opakowań: połowa drugiej buteleczki

Nie dla każdego...

Uwielbiam jasne, mleczne, różowo-beżowe lakiery. Prawie każda firma ma jakieś w swojej ofercie - na lakier tej firmy zdecydowałam się ze względu na cenę... i odcień jakąś tak apetycznie wyglądał ;)

Pierwsze wrażenie wspaniałe - kolor wyszedł pięknie, zero smug. Musiałam nałożyć dwie warstwy, przy jednej krycie jest dla mnie zbyt słabe. Trzech nigdy nie próbowałam - nie było potrzeby + dwie są wrażliwe na dotyk, odciskanie wystarczająco długo (ale nie jest źle)

Lakier ma dla właściwie tylko jedną wadę, niestety bardzo znaczącą. Na dłoniach zaczyna odpryskiwać po dwóch dniach, a nawet po jednym (zdarzało się, że nie wytrzymywał 24 godzin). Jest to dla mnie nie przyjęcia - nie mam zamiaru codziennie zmywać i malować paznokci. Używam go już tylko do stóp - tutaj wytrzymuje znacznie dłużej (jak to zwykle bywa ;) ), chociaż też widać jego nietrwałość.

Podsumowując: lakier nie dla każdego. Ja już go nie kupię, chociaż czuję lekki żal - prezentował się ślicznie.Używam tego produktu od: półtora miesiąca

Piękne kolory!

Długo szukałam jakiegoś cielistego kolorku na paznokcie. Mam odcień 134, piękny, jaśniutki beżowo-cappuccinowy kolorek wpadający w róż :D. Przy jednej warstwie daje jedynie poświatę tej barwy. Dopiero przy drugiej pazurek ma kolor taki jak w buteleczce :D. Pędzelek ma wygodny. Konsystencja trochę wodnista, ale to może dobrze, przynajmniej dłużej mi posłuży :D. Przy malowaniu troszkę się przeraziłam, bo lakier pozostawiał smugi, ale na szczęście szybko się wyrównywały, zostawiając pazurki wygładzone niczym plastik! :D. Jest baardzo trwały u mnie wytrzymywał ok. pięciu dni. No za taką cenę warto! :D.

Na 100% dokupię jeszcze inne kolorki :D.

EDIT: Nie jestem już taka pewna czy kupię go ponownie. Kolor jakby "wyblakł" i nie jest już taki kryjący, jak na początku. Pozostawia pożółkniałą końcówkę paznokcia, która jest z natury biała. Przedtem nie było z tym problemów. Oprócz tego nie jest taki trwały przy dwóch warstwach i długo schnie. Nie wiem co się stało :(. Zupełnie jakby nie ten lakier, którym malowałam paznokcie pierwszy raz :(. Raczej go już nie kupię :(.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni.
Ilość zużytych opakowań: jedno zaczęte :D.

Bardzo dobre

Plusy:

-wydajne
-ładne kolory
-kolory nadają subtelny, naturalny kolor nie tak jak inne, że paznokieć wygląda jak tips
-są pół-transparentne
-nie robią smug
-łatwo się nakłada
-ładne opakowanie
-dobry pędzelek

Minusy:

-dość długo schną