KWC LogobyWIZAŻ logo
Uroda

Rexona For Teens Spray (Dezodorant w sprayu)

3,3 na 5275 opinii

glamorous90
    10 lipca 2009 o 9:19
    4 / 5
    Ciągle do nich wracam :)
    Może nie chronią rewelacyjnie przed potem, ale jakoś najmilej mi się ich używa :D Dezodoranty są bardziej przeznaczone dla osób o małej potliwości. Mają pięęęękne zapachy (Uzywałam Tropical Energy, Fun Spirit i Dance Energy) , które długo utrzymują się na skórze. Dezodoranty super odświeżają, są wydajne, w przystępnej cenie i w fajnych opakowaniach. Nie daję 5 gwiazdek tylko ze względu na zbyt słabą ochronę przed potem :) Używam tego produktu od:2 lat Ilość zużytych opakowań:4

elizejka
    2 lutego 2013 o 15:24
    1 / 5
    Bubel
    Kupiłam go dawno temu ze względu naładny zapach. Niestety bardzo mnie zawiódł. Używałam tego w białym opakowaniu z różową nakrętką. Zalety: dostępność -cena -zapach Wady: -nieskuteczny -niewydajny Używam tego produktu od: dawno temu Ilość zużytych opakowań: 1szt

Excline
    4 listopada 2015 o 15:02
    Kiedyś była na nie szał
    Bardzo fajny dezodorant dla nastolatek. Kiedyś był na nie niezły szał. :) Fajne zapachy :) Ładne opakowanie :) Wydajny :) Idealny dla nastolatek Minusów nie pamiętam :) Używam tego produktu od: Nie używam Ilość zużytych opakowań: Chyba 2

0 osób uznało tą opinię za pomocną
    Lewese4
    2 stycznia 2015 o 2:11
    Super :)
    Wypróbowałam dawno temu wszystkie wersje, łącznie z tą błękitną, której nie ma na obrazku :) były śliczne :) i w działaniu też dobre :) zostawiały białe ślady co prawda, ale i tak przez ten cudny zapach można im było to wybaczyć :) Szkoda, że już ich nie ma bo chętnie bym do nich wróciła, szczególnie do tej fioletowej, błękitnej i różowej...

klarysa92
    25 kwietnia 2014 o 10:20
    wygodny i praktyczny!
    Bardzo lubię te dezodoranty, obecnie używam 3. Przydają się, są niewielkie i świetnie mieszczą się w torebce. Są bardzo wygodne i praktyczne. Oprócz tego duża skuteczność działania antyprespirantu, niweluje przykry zapach i pozwala na duży wysiłek fizyczny. Polecam! Niska cena, całkiem spora wydajność, warto spróbować ;-) Używam tego produktu od: ponad 2 lat Ilość zużytych opakowań: w trakcie 3

0 osób uznało tą opinię za pomocną