Lirene Dermoprogram, Body Shaping, Intensywny krem antycellulitowy

Lirene Dermoprogram, Body Shaping, Intensywny krem antycellulitowy

Krem, który wg obietnic producenta po 3 tygodniach stosowania powoduje zmniejszenie obwodu uda o 1,7cm (u 83% badanych osób w testach), po 6 tygodniach zaś - wygładzenie skóry i ujędrnienie skóry. Zawiera:
- CellActive Shape - usprawnia krążenie skóry, usuwa zbędne produkty przemiany materii, skutecznie redukując cellulit,
- kofeina i guarana - stymulują proces spalania tłuszczu w skórze oraz ograniczają proces jego powstawania,
- olej migdałowy - wzmacnia lipidową barierę skóry.

Cena: 27zł / 150ml

ujędrnia

Używam razem z peelingiem i płynem z tej serii. Niestety, działania antycellulitowego nie zauważyłam :(

Na pewno wpłynął na jędrność i gładkość skóry, stała się bardziej zwarta i napięta. Na szczęście nie wysusza skóry jak typowe kosmetyki na pomarańczową skórkę. Ale czasem skóra buntowała się i domagała się dodatkowej porcji nawilżenia.
W kremowej konsystencji zanurzone są czerwone granulki, które rozpryskują się pod palcami podczas masażu. Niestety zauważyłam, że trochę plami odzież na czerwono :( Przekonałam się o tym wkładając moja ulubioną ołówkową białą spódnicę i widząc w pracy różowawe smugi na bokach o mało nie spadłam z krzesła:(
Zapach fajny, ale jego intensywność wpływa na niekorzyść tego kosmetyku. Gryzie się z perfumami, a tego bardzo nie lubię w pielęgnacyjnych kosmetykach :(

Ogólnie całkiem dobry. I chyba kupię go ponownie, bo zostało mi jeszcze pól płynu Body Shaping.

Używam tego produktu od:ok 3 tygodnie

Bardzo dobry krem !!!

Zacznę od tego, że ten krem pachnie prawie identycznie jak moje ukochane perfumy - Amor Amor Cacharela za co ma u mnie ogromny plus :-)
Pozatym krem ładnie wygładza skórę, sprawia że jest jędrna i sprężysta. Bardzo szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstewki. Celulut nie znika natychmiast ale napewno jest mniej widoczny.
POLECAM !!!!

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

Super :)

Świetny kosmetyk, naprawdę zadowalający! Po pierwsze, w połączeniu z intensywnymi ćwiczeniami jakie wykonywałam, ten krem praktycznie usunął jakieś namiastki celulitu, które próbowały się zadomowić na moich udach. Skóra po ok.3 tygodniach bez widocznych śladów celulitu :) Ale podkreślam- w połączeniu z ćwiczeniami. Po drugie- rewelacyjny zapach, miły, przyjemny, co oczywiście wpływa pozytywnie na aplikacje :) Po trzecie- dobra konsystencja, szybko sie wchłania, nie lepi się. Te czerwone kulki zawarte w kremie są całkiem intrygujące ;)
Jestem nim zachwycona bo pięknie ujędrnia skóre. Na mnie podziałał błyskawicznie i ze świetnymi efektami. Fakt faktem, że nie wiem czy miał wtym większy udział sam krem czy raczej ćwiczenia, ale połączenie obu było strzałem w dziesiątkę. :)
W mojej opinii nie ma co narzekać, że aż tak nie działa, trzeba mu pomóc w działaniu ćwiczeniami i dietą. Wtedy rezultatny napewno będą zauważalne. Gdyb będę chciała znowu poprawić stan swojej skóry pewnie do niego wrócę.

Używam tego produktu od:używałam ok. 1 miesiąc

bardzo w porządku

Wydaje mi się,że jedyne sensowne połączenie to krem antycellulitowy + obowiązkowo ćwiczenia fizyczne.Bez nich moza sobie wcierać multum specyfików,a rezulatty będą zapewne mierne.Powyższy krem stosowałam całkiem niedawno i zauważyłam u siebie pomniejszenie niechcianej pomarańczowej skórki.Oprócz tego wygładza i nawilża,nadaje ciału jędrność.Bardzo szybko się wchłania,a do tego ten cudny zapach... :-) Pewnie jeszcze kupię,ale niewykluczone że zanim to nastąpi zechcę przetestować inne produkty.

Używam tego produktu od:ze 3 miechy wstecz

oj nie

uzywałam go ze 2 miesiace temu, po zużyciu całej tuby, regularnie dzien w dzien, zadnych efektów nie zaobserwowałąm oprócz ujędrnienia skóry, no fakt była jeszcze dodatkowo nawilzona
plus także za zapach i całkiem przyjemne dla oka opakowanie
ja sie jednak na niego wiecej nie skusze, bo mi nie przyniósł zadnych korzysci oprócz wyżej wymienionych, a to co zdziałał moge równie dobrze osiagnąc balsamem o połowe tanszym i w wiekszej pojemnosci
ogólnie raczje nie polecam

Używam tego produktu od:2 miesiace temu

piękny zapach+nawilżenie

Najpiękniej pachnący krem antycel. jaki spotkałam. Bardzo dobrze nawilża skórę. efekty wygładzenia był niewielki, ale trochę był :)
a więc ocena środkowa.

Najlepszy w tej cenie

Świetny kosmetyk w przystępnej cenie! Zmniejsza cellulit, wspomaga wyszczuplanie (bez diety żaden kosmetyk nie wyszczupli!). Nie jest zbyt wydajny - starcza mi na 2 tygodnie, ale mimo to warto go używać. Zapach mocny, "perfumowy". Wraz z masażem przy wsmarowywaniu dobrze drenuje (zatrzymywanie wody to mój problem). Poniżej 100pln nie znam lepszego!

Szukam dalej, to nie to.

Zakupiłam całą serię z silnym postanowieniem rozprawienia się z niedoskonałościami skóry i z bardzo pozytywnym nastawieniem do marki. Niestety mimo systematyczności i pozytywnego nastawienia zestaw cudu nie zdziałał. Efekt był taki sam jak po regularnym używaniu innych balsamach, pilingach i płynach tzn. skóra bardziej gładka i miłe poczucie, że robi się coś dla siebie, nic więcej. Dla mnie zapach jest bardzo przyjemny, balsam rozsmarowuje się przeciętnie, ale w żaden sposób nie widzę efektów obiecywanych przez producenta :(. Dalej szukam. Dieta i ćwiczenia to tylko coś zmienia.

Używam tego produktu od:parę tygodni

przeciętny

Skusiłam się na nowszy produkt ujędrniający Eris i kolejne rozczarowanie.Konsystencja dobra, ale po co te czerwone kawałki, które znikają po rozsmarowaniu-trochę to dziwne. Trochę napina skórę- nic więcej .Zapach delikatny,jakby kwiatowy.Opakowanie wystarcza na ok.2 tyg.

Używam tego produktu od: 2ms temu

Oprócz samego wklepywania kremu wypadałoby jeszcze poćwiczyć i kontrolować to co się je. Przed obozem stosowałam i podczas niego i muszę powiedzieć, że jestem zadowolona :) cena przystępna, zapach świetny no i pomógł w pozbyciu się cellulitu. Żaden krem, żel itp. choćby był najdroższy nie pomoże zupełnie. Pozdrawiam.

Używam tego produktu od: lipca

średniaczek

Troche zawiodlam sie na tym kremie, bo spodziewalam sie znacznie lepszych i bardziej widocznych efektow.
O zwalczaniu cellulitu i wyszczuplaniu z 3 tygodnie, mozna zapomniec. Nic takiego sie nie stalo, ale skora stala sie bardziej napieta i delikatnie wygladzona.
Minus za male opakowanie i srednia wydajnosc.
Spodobal mi sie zapach tego kremu oraz fajne czerwone kuleczki, ktore sie w nim znajdowaly.
Ogolnie: mocna trójka.

Używam tego produktu od:

tylko dobry

Całkiem dobry,szybko sie wchłania (niestety-ponieważ uniemożliwia to zrobienie masażu skóry,no ale jeśli się spieszymy jest to niewątpliwie zaletą).Bardzo ładnie pachnie,lekko ujędrnia i napina skórę,niestety w moim przypadku prawie wcale nie nawilża i na to ,na co powinien zadziałać przede wszystkim-czyli celulit-nie działa :( Jednym słowem krem dla szczęściar,które nie mają pomarańczowej skórki,a chcą tylko ujędrnić skórę.Ja chyba zostanę przy pomarańczowej serii...Używam tego produktu od:2 miesięcy