Maybelline New York, Solution micellaire (Płyn micelarny)

Maybelline New York, Solution micellaire (Płyn micelarny)

Płyn micelarny przeznaczony jest do demakijażu oczu oraz skóry wrażliwej. Wyjątkowa formuła zawiera micele, specjalne cząsteczki, które wychwytują i usuwają bardzo delikatnie zanieczyszczenia i makijaż twarzy i oczu.
Dzięki płynnej, lekkiej konsystencji Płynu Micelarnego, wystarczy deliaktnie przetrzeć twarz i oczy nasączonym wacikiem a makijaż znika bez śładu, szybko i bez potrzeby pocierania skóry.
Skuteczność w usuwaniu makijażu idzie w parze z troską o skórę. Płyn micelarny nie wysusza skóry, pomaga zachować równowagę hydrolipidową. Ma neutralne dla skóry pH. Łagodzi podrażnienia, aby zapewnić skórze miękkość i uczucie komfortu.
Posiada deliakatny zapach.
Nie zawiera alkoholu, mydła ani środków barwiących.

skuteczność na 1 miejscu!

Płyn ma naprawdę bardzo wysoką skuteczność. Wystarczy dobrze nasączyć wacik i lekko przetrzeć, a makijaż zmywa się bez problemu – bez pocierania i podrażnień. Za tą skuteczność już należy mu się 5! Płyn jest delikatny, działa odświeżająco, oczyszczająco na skórę. Lekko wygładza, rozpromienia cerę i wyrównuje koloryt. Skóra po nim jest gładziutka i miękka. Czasami stosuję go jako tonik, widzę, że moja cera bardzo dobrze reaguje na tego rodzaju kosmetyk. Zapach również jest przyjemny, delikatny, niezbyt intensywny. Butelka wystarczająco wydajna, w dobrej cenie.

Używam tego produktu od: sierpnia 2014

rewelacja!

Jest świetny!
+ nie piecze i jest delikatny dla oczu
+ dokładnie zmywa kosmetyki kolorowe z twarzy (zauważyłam też, że tracę mniej rzęs niż podczas zmywania tuszu przy pomocy mleczka do demakijażu)
+ skóra jest po nim świeża
- dostępność

Nie ma co dużo się rozpisywać, po prostu cudowny. Jest lepszy od wszystkich innych kosmetyków do demakijażu.

Używam tego produktu od: nie wiem
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

wydajny

dostałam go raZem z tuszem ale dzięki niemu będę wierną klientką ;)
wcześniej używałam produktów z garniera
ten jest lepszy
dokładniej czyści, wydajniejszy.
polecam!

Używam tego produktu od: pażdziernik 2013
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

idealny!

Do tej pory bylam wierna plynom z Oriflame. Byloby tak do tej pory gdyby nie swieta Bozego Narodzenia. Dosalam w prezencie tusz i ten wlasnie plyn. Podeszlam do niego sceptycznie, bo byl dolaczony do tuszu jako gratis. Jestem ogromnie zaskoczona tym kosmetykiem; bardzo wydajny, delikatny- oczy w ogole nie szczypia- duze opakowanie.

Używam tego produktu od: 2 misiecy
Ilość zużytych opakowań: 1/2

Muszę INNYM obniżyć oceny !

Szkoda,że nie znalazłam tego u mnie w aptece ale przez internet kosztował mnie 16 zł/ 200 ml. W porównaniu Bioderma Sensibio H20, którą teraz mam kosztuje normalnie 29 zł/ 250 ml. Za jakiś czas odniosę się do tego, który z tych płynów micelarny jest lepszy, wydajniejszy i który zostanie moim nr. 1. :)
\\n
\\nMaybelline jestem zachwycona. Tak jak czasem w poprzednich recenzjach płynów micelarnych i innych środków do zmywania makijażu, pisałam, że nie szczypią w oczy to przesadzałam ! Nie po to aby Was oszukać ale tak mi się tylko wydawało, bo to Maybelline zupełnie, absolutnie nie szczypie w oczy !
\\nMogę dosłownie położyć wacik nią nasączony na otwartym oku i nic (nie robię tak :) to takie porównanie).
\\nNajważniejsze jest aby położyć taki wacik i lekko docisnąć do oka, odczekać z 10 sekund i wtedy delikatnie zbieramy cały tusz i cienie z powieki i rzęs!
\\nTo jest podstawa !
\\nNie nasączamy a potem trzemy wacikiem po oku, bo łatwiej wypadają nam wtedy rzęsy, podrażniamy i niepotrzebnie naciągamy delikatną skórę wokół oczu, a to jej szkodzi.
\\nZ tym wspaniałym płynem po 10 sekundach lekko ale dokładnie oczyścimy te delikatne okolice a nasze oczęta będą nam za to bardzo wdzięczne !
\\n
\\nPŁYN DOBRZE ZMYWA CAŁY MAKIJAŻ Z twarzy, (chociaż z Revlonem ColorStay nie całkiem sobie poradził, to teraz już wiem,że to nie jego wina,bo do zmycia takich podkładów tłustych potrzebujemy czegoś na bazie oleju do całkowitego oczyszczenia, ja do tego celu używam aktualnie mydła Aleppo z Organique :)) fajnie zmywa podkłady lekkie na bazie wody ale co najważniejsze to koi skórę, często po wszelkiego rodzaju środkach myjących mam podrażnioną, wysuszoną i ściągniętą skórę. Z tym płynem to się nie zdarza, bardzo jestem z niego zadowolona i tak jak napisałam na początku, wykorzystam teraz zakupione 2 buteleczki Biodermy różowej(bardzo chwalonej) a potem zadecyduję, który z tych dwóch płynów zostanie moim ulubieńcem, nie będę już wtedy testowała niczego innego. Przez tyle już lat miałam chyba dziesiątki tego typu specyfików i widzę,że Maybelline jest wręcz wzorem do naśladowania dla innych ! Muszę wrócić do poprzednich recenzji i poodejmować im po gwiazdce ! Miałam 2 butelki, wczoraj zużyłam ostatnią kroplę i wiem co mówię, a mówię,że jest wspaniała i bardzo wydajna. Te dwie butelki zaczęłam stosować zdaje się od zeszłego lata więc na 3 miesiące spokojnie wystarczyła mi jedna butelka, może dłużej? Nie jestem pewna...
\\n
\\nWiem za to,że jest godna polecenia :)

Cudo

Dostalam go 2 razy w zestawie z tuszem do rzes.
Jest cudowny!

+ swietnie zmywa makijaz
+ nie podraznia
+ wydajny
+ skora jest po nim bardzo przyjemna

Gdy sie skonczyl moj zapas wesolo pohasalam do sp...i coz sie okazalo? Jest on niedostepny w Polsce...
To jest jego jedyny minus. Poza tym jest naprawde swietny. Juz czaje sie na gratisy przy okazji kupienia maskary. Zrobie zapas na rok :)

Używam tego produktu od: 6 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 2 cale

Całkiem fajny

Dostałam go w prezencie, razem z tuszem, więc nie wypowiadam się na temat ceny.

+dobrze zmywa makijaż,
+nie pozostawia tłustego filmu,
+wydajny,
+nie uczula,
+nie powoduje łzawienia,

- lekko wysusza okolice oczu i za to odejmuje jedną gwiazdkę

Dosknale zmywa makijaż

Najlepszy płyn micelarny jaki miałam okazję używać, a wypróbowałam już niejeden. Nie stosuję super wodoodpornych kosmetyków, ale płyn doskonale radzi sobie z ciemnym makijażem.
Nie trę oka, wystarczy chwilę przytrzymać.
Jestem zadowolona i gdyby nie jego niedostępność w drogeriach (oprócz zestawów), to już nigdy nie zamieniłabym go na inny!

Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

Ideał!

Najlepszy jaki dotąd miałam. Kupiłam go razem z tuszem do rzęs. Płyn idealnie oczyszcza makijaż z oczu. Ma delikatny subtelny zapach. Nie podrażnia. Nie jest tłusty, dzięki czemu nie pozostawia tłustego filmu. Oczy sa odświeżone.
Jedyną wadą jest jego niedostępność w Polsce.

Używam tego produktu od: pare miesiecy

Najlepszy micel

Kupiłam go jak większość z Was razem z tuszem, był moim pierwszym płynem micelarnym, jaki wypróbowałam, nigdy wcześniej nie wierzyłam, że coś wyglądającego jak woda może zmyć makijaż ;-) a jednak, byłam zachwycona.
po nim próbowałam kilku innych miceli, ale do tej pory niestety żaden nie dorównał temu, dlatego kiedy tylko znów się pojawił jako dodatek do tuszu, kupiłam od razu.

Dokładnie zmywa makijaż, nie podrażnia, nie wysusza. Pół gwiazdki odejmuję za to, że nie jest dostępny "samodzielnie" na polskich sklepowych półkach :-(

Używam tego produktu od: pierwszy raz-ponad 2 lata temu

i tak i nie

nie wiem co mam o nim myslec. niby dobrze zmywa makijaz i jest wydajny. dodatkowo jest niedrogi bo kupilam go za ok 10 zł wiec całkiem mało. jednak szczypie w oczy i nie ma delikatnego zapachu. ja jestem alergikim i wole delikatne. neutralne zapachy. jednym slowem nie powalil mnie z nog+

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Absolutna rewelacja

Idealnie zmywa makijaż bez dodatkowej gimnastyki. Delikatny dla skóry i oczu (nawet jeśli dostanie mi się do oka z wacika, to tak jakby wpadła mi woda). Zapach neutralny, nie jest to zaden aromatyzowany kosmetyk o zapachu sztucznych kwiatków.
Zużycie chyba zupełnie takie jak przy innych płynach, może trochę większe od mleczek.
Jedyne do czego mogę się przyczepić to dostępność - dlatego kupuję zazwyczaj hurtowo.
Zdecydowanie mnie uzależnił i nie szukam innego.

Ilość zużytych opakowań: ok 15 moze więcej