Isana, Pflege, Soft Body Creme

Isana, Pflege, Soft Body Creme

Pielęgnacyjny krem do ciała z olejem jojoba i witaminą E.

Krem do ciała za 3 zeta :D

Brzmi jak żart, ale właśnie tyle mnie ten krem kosztował w CND. Zapach dosyć ciekawy, orzeźwiający, wyczuwam jakieś kwiatowe nuty. Konsystencja balsamu do ciała, zostawia przyjemny tłustawy film na ciele jednak nie tłuści ubrań ani pościeli. Skóra jest mięciutka, nie wysusza się, na drugi dzień nadal wyczuwam delikatną warstewkę kremu. Szkoda, że go wycofali, może uda mi się jeszcze gdzieś go dorwać. ;)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego ;)

miły, po prostu soft

krem gęsty, ale nie treściwy, tłusty, przypomina bardziej mus
ma fajny zapach, który mi kojarzy się z tic tacami - słodko-miętowy
łatwo sie rozprowadza, wsiąka szybko zostawiając lekką satynową warstwę, która nie jest tłusta ani nie lepi się (choć z ubranie sie lepiej poczekać z 5 minut)
wydajność średnia, bo wiadomo, że kremu bierzemy więcej niż balsamu, przy tej cenie nie jest ekonomiczny
działanie - skóra miękka i nawilzona, gładka
wydaje mi sie jednak mało treściwy do przesuszonej skóry
sprawdza się takze jako krem do rąk

Używam tego produktu od: trochę ponad miesiąc

Ujdzie

Kupiłam, gdy nie miałam specjalnej kasy na balsam. Ten produkt ma świetną konsystencję, szybciutko się wchłania. Jest tani, wydajny i ma bardzo fajne poręczne opakowanie. Niestety, kiepsko działa - nawilżą naprawdę słabo, ja po posmarowaniu nie odczułam żadnej różnicy. Jednak czego wymagać od produktu w tej cenie? Używam tego produktu od:Miesiąc

OK ale ma dużą wadę

Kupiłam ten specyfik zachęcona pozytywnymi opiniami i ceną, moje wrażenia to między innymi

Zalety :
bardzo poręczne i estetyczne opakowanie
gęsta konsystencja super wydajność
krem dobrze się wchłania
ma całkiem neutralny dla nosa zapach
widać efekt nawilżeni
no i oczywiście ta cena

I jedna wada ale jakże dla mnie nie do zniesienia :(
nie wiem czy to z powodu składników czy gęstej konsystencji ale po 2 tygodniach używania tego kremu zauważyłam że zapycha on skórę w wyniku czego na dekolcie i ramionach mam wągry :\ (których wcześniej nie posiadałam)
w związku z tym nie kupię go więcej a to czy inne kobitki będą go stosowały to już kwestia indywidualna.
U mnie wywołał takie a nie inne problemy skórne a nie mam skóry wrażliwej czy tłustej ani trądzikowej więc się zawiodłam.

przyjemny

To naprawdę przyjemny krem, właśnie taki akurat na 4 gwiazdki. Ma świetną, lekka konsystencję, gładko się rozprowadza i szybko wchłania, pozostawiając leciutką warstwę. Pachnie delikatnie, ma wygodne opakowanie i niską cenę; jest idealny do codziennej pielęgnacji niezbyt przesuszonej skóry ( dla bardzo suchej będzie niestety za słaby). Świetnie nada się na lato. Polecam.

doskonały

Idealny do codziennej pielęgnacji skóry. Bardzo dobrze ja nawilża, wygładza, szybko sie wchłania, nie zostawia tłustej warstwy, a mimo to skora wygląda jakby była nasmarowana oliwka :) Polubiłam bardzo, kupuje przede wszystkim latem. Same plusy!

Używam tego produktu od:kilka mies.

fajny

Nawilża, jest przyjemny w konsystencji i wydajny. Przyjemnie sie go używa, bardzo ładnie pachnie i ma wygodne opakowanie. Do tego ejst bardzo tani i skuteczny. Mysle, ze warto go kupic, naprawde dobry krem :)

Używam tego produktu od:dawna

Przyjemny...

Średnio nawilża, jest mało wydajny- jednak ładnie pachnie i ma fajna konsystencje. Jest bardzo przyjemny w użyciu, nie klei się i ładnie wsiąka w skórę. Kupuje go awaryjnie- gdy potrzebuje balsamu a nie mam przy sobie zbyt wielu pieniędzy. Za taka cenę naprawdę warto spróbować!

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 2-4

przyjemniaczek

Jest po prostu średni, średnio nawilża, średnio pachnie, jest tylko tani i ma fajne opakowanie ;) taki przyjemny, ale są lepsze. Zdecydowanie bardziej wolę mleczko rossmanowskie...

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:jedno

very soft ;)

Milusi! Taniutki, a taki dobry! Ale do rzeczy:
+ ma fajną, kremową konsystencję, ani zbyt lekką, ani zbyt tłustą
+ wchłania się równomiernie pozostawiając na skórze delikatny film (dlatego stosuję do raczej na noc)
+ dobrze nawilża, wygładza skórę i sprawia że jest mięciutka
+ ładnie pachnie (podobnie do nivea)
+ jest taniutki (6zł za większe opakowanie-300ml)
+ ma estetyczne opakowanie

- jest niewydajny, szybko znika
- w opakowaniu było go mało, ok. 1/4 opakowania była pusta
- jeśli ktoś ma wyraźnie suchą skórę, to ten krem może być za słaby; jest to raczej nawilżacz niż odżywiacz
Używam tego produktu od: 2 tyg.
Ilość zużytych opakowań: kończę 1

genialny

Ostatnio jestem zagorzałą zwolenniczką ISany. Kupiłam ten krem bo po prostu potrzebowałam czegoś taniego (smutny los przeciętnej studentki) ale ten krem przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Fajnie się rozprowadza, cudnie pachnie i świetnie nawilża.. Zdradziłam go teraz dla Isany Body Lotion, bo tym razem poleciałam na objętość ;) ale ten zawsze bedzie u mnie nr 1. No dobra, chyba, że jakiś inny go pobije ;)

Używam tego produktu od:1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:zdecydowanie TAK

no, nieźle :) nieźle !!!

Kupiłam ten krem, bo ostatnio wypróbowuję produkty Rossmanna, a ten był akurat w promocyjnej cenie.
Ach, przypomina mi dawne czasy, kiedy rarytasem były niemieckie kremy w dużych pudełkach, przysyłane przez rodzinę z Niemiec i może przez ten sentyment głównie polubiłam ten krem.
Ładnie pachnie, dobrze i szybko się wchłania, nieźle pielęgnuje, a że tani można się nim smarować obficie bez żalu. Ma lekką konsystencję, a skóra posmarowana nim jest miło wygładzona, jakoś tak czuje się że jest jakby lepiej nawilżona.
Oczywiście nie zdziała cudów, ale moja ocena jest wysoka ze względu na niską cenę a przy tym własności pielęgnacyjne dużo lepsze niż wiele balsamów do ciała kosztujących wielokrotnie drożej niż ten krem.
Nie wiem czy znowu kupię, bo testuję też inne balsamy Rossmanna i może bardziej polubię inny, jednak nie wykluczam ponownego zakupu.
Polecam.

Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:jedno, niecałe