Lovely, Puder naturalny hypoalergiczny

Lovely, Puder naturalny hypoalergiczny

Lekki, delikatny puder, łatwo rozprowadza się na skórze nadając jej aksamitny blask, dzięki wyciągowi z nagietka zapewnia doskonałą pielęgnację.

To po prostu puder

Używam pudru nr 2 (bez drobinek) od 4 lat. Mam cerę przetłuszczającą się i to dość szybko. Puder ma bardzo delikatny zapach, sam w sobie też jest delikatny, lekki. Nakładam go przy pomocy pędzla. Jednakże nie matuje on na długo, a przy pudrowaniu buzi co pewien czas w ciągu dnia, puder ciemnieje na twarzy i tworzą się plamy :(
Ze względu, że stan mojej twarzy pogorszył się (zmiany hormonalne, nie wina pudru) muszę go odstawić.

Podsumowanie:

plusy -
+ bardzo delikatny zapach
+ cena w Rossmanie 9,50zł
+ 3 odcienie do wyboru (z drobinkami i bez)
+ delikany i lekki

minusy -
- ciemnieje na twarzy
- nie można go delikatnie "nawarstwić" gdyż tworzą się plamy
(w moim przypadku)
- brak gąbeczki w komplecie

Pozdrawiam ;)

Ilość zużytych opakowań: dużo

Cudowny

Posiadam najciemniejszy ze zlotymi drobinami i używam jako bronzer.
+ piękny kolor
+rozprowadzanie
+ rozswietlenie
+delikatne drobinki bardzo ladnie odbijaja światlo
+ bardzo wydajny
+trwalosc
+cena
+opakowanie
+zapach, cudowny, owocowy ohh mogłoby się go wachac i wachac

Używam tego produktu od: Dłużej niż pół roku
Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

dla mnie fajny

Kończę właśnie pierwsze opakowanie (kolor 3). Kupiłam już drugie (kolor 2, na zimę).

Moja skóra twarz jest raczej tłusta. Szczególnie w lato mam problemy ze świeceniem się. Zimą bywa lepiej, ale nadal jest to cera mieszana.
Podoba mi się efekt, który uzyskiwałam całe lato tym pudrem. Puder nie wysusza twarzy, nie podkreśla suchych skórek. Zamiast tego pozostawia efekt takiej chmurki, nie wiem czy jestem w stanie odpowiednio to nazwać, ale jest to bardzo pozytywne :) Taka jakby pierzynka na podkładzie.

Nigdy nie inwestowałam w drogie pudry, bo moje studenckie fundusze mi na to nie pozwalały. Ten jest w rozsądnej cenie, sprawia, że moja twarz się nie świeci, a podkład nie spływa (mówię o wszystkim Nam znanej sytuacji w lato), a efekt chmurki kosmetyku na twarzy bardzo mi odpowiada.

+ Jest wydajny. Używałam go codziennie całe lato, często bez podkładu, np na plażę czy w dni kiedy cera była mniej problematyczna. Nadal została mi 1/3 opakowania.

Używam tego produktu od: czerwiec 2013
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze opakowanie; już zakupiłam drugie

Bardzo fajny przy suchej skórze.

Mam tłustą cerę, jest to szczęście w nieszczęściu - wolniej się starzeje, ale jednocześnie bardzo trudną taki typ cery pielęgnować odpowiednio.

Puder jest rewelacyjny, ale tylko dla skóry normalnej bądź suchej, cera tłusta po prostu \'zjada\' go, jego kolor zanika po godzinie, dwóch od aplikacji.

Jedynie przy jednym z jasnych kolorów zauważyłam, iż troszeczkę zmatowił mają skórę, jednakże nie na długo.

Szkoda, puder jest bardzo tani, pięknie pachnie, dobrze się rozprowadza, ale cera tłusta po prostu go nie lubi ;)

Używam tego produktu od: paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2-3

:D

Bardzo dobry, łatwo się go rozprowadza, zwykle nakładam go na nos i policzki, dzięki czemu mój nos się nie świeci, a policzki są lekko zaróżowione. Dzięki niemu podkład trzyma się dłużej.:)

Na dodatek ładnie pachnie.

Dla mnie ok!;)

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:prawie jedno

OK

Mam brązujący bez drobinek i rozświetlający. Oba bardzo przypadły mi do gustu :)

Nakładam je pędzlem i efekt jest fantastyczny. Rozświetlającą wersję nakładam czasami też na dekold czy ramiona. Drobinki nie "wędrują" po ciele tylko zostają tam, gdzie chcę ;) Wersja brązująca matuje buzię no i oczywiście delikatnie brązuje. Jedyny minus-kruszy się, a plastikowe pudełeczko nie jest zbyt trwałe :(

Za tę cenę super. Pamiętam, że na kieszeń licealistki był idealny ;)

Zaznaczyłam, że nie wiem czy kupię, bo mam na oku rozświetlający puder Essence (po recenzjach na Wizażu ;)) i zakupiłam niedawno puder brązujący Bourjois. Ale jeżeli nie zdadzą egzaminów: wrócę do Wibo :D

Używam tego produktu od: 4 latek :)
Ilość zużytych opakowań: z 5 będzie

Świetny!

Z tej serii używam pudru brązującego (najciemniejszego) ze złotymi drobinkami.
Uważam, że puder jest świetny! Nakadam go dużym pędzlem na wystające części twarzy(szczególnie na kości policzkowe). Przede wszystkim: ma piękny złotobrązowy kolor (nic z pomarańczy), bardzo dobrze się nakłada no i... przepięknie pachnie! Mogłabym go kupować dla samego zapachu :)
Zdradzałam go z droższymi odpowiednikami, ale zawsze wracałam do niego!
Nie planuję zamieniać go na nic innego i żaden droższy puder nie dał mi tak pięknego i naturalnego efektu.
Tani a bardzo dobry! Używam tego produktu od: 2 lat
Ilość zużytych opakowań: około 6

polecam

Puder ten kupiłam nie po to, aby matował, ale żeby rozświetlał. I sprawdził się bardzo dobrze :)

PLUSY:
-cena
-zapach (mi on bardzo odpowiada)
-gąbeczka
-poręczne opakowanie
-wydajność

MINUSY:
-trochę za duże drobinki brokatu mimo wszystko

Mam ciemny odcień i świetnie się on sprawdza jeśli chodzi o wyjścia do klubu na całą noc, bo kiedy smaruję nie lekko policzki, dekolt i ramiona, to wszystko świetnie się trzyma i nie rozmazuje :)

TRAGEDIA!!!

Ten puder jest straszny!! kupiłam za namowa kolezanki i to był błąd! Dlaczego??
- SMIERDZI!!! ale to tak strasznieze nie mogłam go uzywac a przeciez hypoalergiczny puder nie powinien miec zapachu!
- po godzinie na buzi robia sie straszne plamy.

Jedyny plus to cena ale i tak nie warta zakupu!

Nie doszłam nawet do połowy opakowania - wylądował w koszu

Używam tego produktu od: kilkakrotnie uzyty
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

ok

bardzo fajny, lekki puder,
nie zapycha,
nie uczula,
gąbeczka jest beznadziejna, używam dużego pędzla który dużo lepiej rozprowadza go po twarzy,
nadaje lekki odcień skórze,
dosyć łatwo się kruszy kiedy na środku już wygrzebię dziurę pędzlem,
lekko kryje,
lekko matuje,
za tą cenę bardzo polecam.Używam tego produktu od:roku
edit: podkreśla suche skórki na twarzy.

Dobry ale..

Kupiłam ten puder zachęcona ceną i jestem miło zaskoczona. Puder doskonale nadaje się do wykończenia makijażu dosyć dobrze matuje, ale nie na długo ja po około 1h muszę poprawiać, ale mam cerę mieszaną więc poprawiam jedynie w okolicy nosa i czoła reszta, bo reszta nadal twarzy jest bez zarzutu. Generalnie jak na tą cenę jestem zadowolona.

Używam tego produktu od: tygodnia

Troszkę się zawiodłam

Zawsze lubiłam firmę Wibo. Ale, zawiodłam się na tym pudrze. Jasny kolor i tak w konsekwencji był ciemny. Puder zbiera się w miejscach załamywania się skóry. Źle go się nakłada tą dołączoną gąbeczką. Twarz wygląda bardzo sztucznie. I wcale nie rozprowadza się łatwo na skórze, jak pisze producent. Plusem jest ładne, jak na tą cenę opakowanie oraz przyjemny zapach. Nie ściera się tak szybko, ale co z tego, skoro robi nie ładne ślady i jak mówiłam, zbiera się w różnych miejscach twarzy.