SunOzon, Kinder-Sonnenspray LSF 30 (Spray do opalania dla dzieci SPF 30, wersja z 2006r.)

Dla wrażliwej dziecięcej skóry. Zawiera system filtrów UVA+UVB. Wodoodporny. Opracowany specjalnie dla wyjątkowo wrażliwej skóry dziecka. Chroni skórę przed oparzeniem słonecznym oraz długofalowymi, negatywnymi skutkami promieniowania UV. Zawiera kompleks witamin oraz pantenol. Zapewnia długotrwałą ochronę skóry dziecka. Łagodność dla skóry potwierdzona dermatologicznie.

UWAGA spray z 2006r. ma stabilne filtry, natomiast nowa wersja (2008r.) jest niestabilna. Prosimy o nieocenianie jej w tym zgłoszeniu.

Skład: aqua, iethylhexyl carbonate, ethylhexyl methoxycinnamate, glycerin, C12-15 alkyl benzoate, methylene bisbenzotriazolyl tetramethylbutylphenol, stearyl phosphate, ethylhexyl triazone, cetyl alcohol, panthenol, tocopheryl acetate, avena strigosa, decyl glucoside, parfum, sodium acrylates/C10-30 alkyl acrylate crosspolymer, propylene glykol, xanthan gum, licithin, phenoxyethanol, methylparaben, butylparaben, ethylparaben, propylparaben, isobutylparaben, sodium benzoate.

najlepszy

ratował moją, i nie tylko moją jaśniutką skórę przed spaleniem i wysuszeniem mocnego słońca na Malcie
dzięki niemu nie miałam żadnych problemów ze spaleniem skóry
istne cudo
świetnie się rozprowadza,
wygodny rozpylacz,
same plusy
nie zauważyłam minusów
najlepszy jakiego próbowałam preparat przeciwko poparzeniu

Używam tego produktu od: kilka m-cy

Najlepszy na ostre słońce

Używałam go podczas wakacji w Grecji i nie popażyłam sie mimo że na plaży przebywałam pół dnia. Świetny produkt za rozsądną cenę, łatwo się rozsmarowuje i ma przyjemny zapach dla mnie nie ma żadnych wad :) starczył mi na cały pobyt (2 tyg) przy bardzo częstym używaniu (przynajmniej 5 razy dziennie)

Używam tego produktu od:2tyg.

świetny produkt za nie wielkie pieniadze. Doskonale chroni skórę przed słoncem nawet w najwieksze upaly. Pieknie pielegnuje pozostawiaiajc skore gladką i miekką. Jednak najwiekszym plusem
jest dla mnie opalenizna! Opalam sie powoli i stopniowo a odcien mam przepieknie brazowy jak nigdy! do tego opalenizna trzyma mi się pol roku!! Rewelacja

Niezastąpiony

Plusy:
- bardzo dobrze chroni przed słońcem nawet (a może przede wszystkim) osoby o jasnej karnacji
- cena/pojemność (biorąc pod uwagę fakt, że ma fotostabilne filtry cena jest naprawdę niska)
- wygodne w użyciu opakowanie z blokadą
- przyjemny zapach

Minusów nie widzę.

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Szkoda ze nie produkują

Gdzieś wyczytałam, że ma foto stabilne filtry- narazie sama jestem laikiem w tych sprawach, ale skoro dziewczyny używające filtrów od niepamiętnych czasów były nim zachwycone, a ja co roku mam problem z poparzeniem skóry i na działanie słońca wystawiam, się cały czas (rower, rower)- no to kupiłam! I nie żałuję :).
Cena/pojemność- ideał!
Opakowanie- ideał! (psiknąć można ciało, psiknąć można rękę a potem rozsmarować i bez obaw mogę włożyć do plecaka- wystarczy zablokować "psikadło" i nic się nie wyleje
- zaczęły sie upały, ja wiecznie na słońcu i nic, nie spiekłam sie tak jak powinnam- hurra!
- szybko się wchłania, bez tłustego filmu
- po prysznicu pozostawia skórę gładziutką i nawilżoną- tak powinno być!

Mam nadzieję że nigdy nie wycofają go ze sprzedaży bo jest ŚWIETNY

mała edycja po dłuższym stosowaniu:
dodam jeszcze, że jestem po fazie testów próbek aptecznych filtrów- i okazuje się, że na twarzy ten się sprawdza lepiej niż wszytskie apteczne! :) uwielbiam go

Ilość zużytych opakowań: narazie pierwsze- szkoda ze trudno go dostać :(

EDIT: niestety, wycofali go z produkcji rok temu, nad czym do dziś rozpaczam. Tak, miał in stabilne filtry, wchłaniał się świetnie, trochę bielił. Nowa 30-tka dla dzieci nie bieli, jest tłusta i... Nie jest stabilna. Buuuu, sprayu, wróć! :(

rewelacja

No to mam już swoje kwc w kategorii filtr do ciała. Dzięki informacjom na wizażu, sama bym nie wpadła na to, że ten kosmetyk może być taaaki dobry. :D
Plusy:
Bardzo dobrze się aplikuje, jest bardzo lekki, ładnie się wchłania, pachnie nienajgorzej, no i działa - moja skóra na słońce reaguje czerwienieniem się i złażeniem, a przy stosowaniu tego preparatu niestraszne mi było palące greckie słońce. Wszyscy moi towarzysze urlopu, którzy używali innych mleczek, po dwóch dniach kwiczeli, że boli i złazi skóra, i "pożycz tę swoją trzydziestkę". ;) A ja uzyskałam zamiast buraczkowatego odcienia delikatne ozłocenie skóry. :)
Stosunek jakości do ceny - rewelacja! Duuża pojemność, poręczne opakowanie z zakrętką-niewylewajką.Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: dwa

KWC

Kupiłam go pod koniec wakacji i bardzo żałuje, że nie odkryłam go wcześniej, bo kosmetyk jest świetny.
- jest to produkt zawierający stabilne filtry
- ma wygodne opakowanie - spray z blokadą
- ma bardzo lekką formułę, która szybko się wchłania
- nie ma alkoholu, nie podraznia skóry, nawet tej wokół oczu
- nałożony na twarz pozostawia lekko tłustą i świecącą warswę i niestety trochę bieli ( nie znam kremu z filtrem który by sie nie świecił na mojej twarzy )
- na ciele spisuje się znakomicie, jest wodoodporny

Podsumowując bardzo dobry kosmetyk w świetnej cenie

a mówią, że ideałów nie ma...

Choćbym się bardzo starała, nie umiem wymienić ani jednej wady tego kosmetyku :nie: Jest po prostu idealny :ehem: (A mówią, że ideałów nie ma ;) ) A że nie umiem wymienić wad, to wymienię zalety:
- leciutka, szybko wchałaniająca się i nietłusta konsystencja
- wygodna, ergonomiczna butelka, dobry spryskiwacz i ciekawe, a zarazem skuteczne rozwiązanie blokowania go
- delikatny zapach
- niska cena, jak na tę jakość i pojemność
- i co najważniejsze dobra ochrona - po raz pierwszy, odkąd pamiętam, moja skóra ani trochę nie czerwieniła się po całym dniu spędzonym na kąpielach wodno-słonecznych
- i jeszcze jedno - jak się uprzeć można go stosować i na twarz :ehem: nie podrażnia i nie zatyka porów, tylko trzeba go ostrożnie aplikować, bo lubi spływać między palcami ;)Używam tego produktu od: 2 miesięcy

idealny!

Nie spodziewałam się, że w regularnej cenie 19,90zł mogę znalesc tak dobry produkt. Spray zawiera stabilne filtry - tinosorb, dobre SPF i w dodatku jest bardzo wydajny - ma aż 250ml!:) Myślałam, że stabilne filtry znajdę tylko w średniej/wyższej półce i w aptece, a tu niespodzianka :) Za to jaka miła.

Smaruję nim twarz od jakiegoś miesiąca i widzę, że skóra opala się bardzo powoli, ale za to jakiego nabiera odcieniu - cudownego, apetycznego ;)

Delikatnie bieli, dobrze nawilża skórę, nie powoduje podrażnien i nie zapycha. Chroni przed słońcem - ani razu moja skóra nie była przez nie zaczerwieniona.

Ilość zużytych opakowań: 30/40 ml

bardzo, bardzo dobry

Świetny w każdym calu:
- skuteczna ochrona - mam b. jasną karnację i źle się opalam - dzięki temu filtrowi po raz pierwszy od dawna spędziłam urlop bez żadnego oparzenia i bez złażącej skóry - ale wróciłam opalona!;
- wygodne stosowanie - płynny, po rozprowadzeniu zostawiał tylko minimalne białe ślady, przyjemny zapach, nie lepi się i nie spływa,
- opakowanie - można mieć do niego zaufanie: nie rozleje się, a dozownik nie zaserwuje od razu połowy zawartości :)
Polecam, bo naprawdę warto.Używam tego produktu od: pierwszy raz tego lata
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie starczyło na 2 tyg. urlop

super

Swietny kosmetyk! Byl ze mna w gorach, gdzie podczas wielogodzinnego lazenia sprawdzil sie rowniez na paszczy, nie podraznil i uchronil od podraznien - a wiadomo, jak slonce prazy na wiekszych wysokosciach...

* dobre filtry (Tinosorb! :D)
* praktyczne opakowanie (blokada wytrzymala nawet w klebowisku rzeczy w pelcaku i nic sie nie rozlalo :D)
* przyjemny zapach
* delikatna konsystencja, szybko sie wchlania
* cena! W porownaniu z filtrami aptecznymi - rewelacja.

Jedyny minusik - konsystencja, ktora jest swietna na ciele, na twarzy jest nieco gorsza, bo dosc latwo splywa w upale czy podczas wysilku, ale z kolei nic a nic nie bieli i szybko sie wchlania prawie bez blysku - obywalam sie bez pudru matujacego :D

***** i KWC, do ciala jest bezkonkurencyjny :)

Używam tego produktu od:

naprawdę warto

zarówno ja jak i mój synek mamy bardzo jasną i deliktną skórę o skłonnościach do alergii i poparzeń słonecznych. do tej pory używaliśmy kremów z filtrami mineralnymi, ale są drogie, poza tym średnio przyjemne w użyciu - gęste, tłuste, mażą się itd. postanowiłam zaryzykować w tym roku i skusiłam się na ten.
zalety:
- opakowanie! ma to bardzo duże znaczenie jeżeli plażujemy z maluchem - kosmetyk oprócz tego, że jest w sprayu ma dodatkową zaletę w postaci blokady na pompce np. nie rozpylisz niechcący w plecaku a i dwuletni maluch nie ma dość siły i sprytu żeby to rozpracować (na razie :D)
- wydajny - 2-3 psiknięcia i posmarowany cały dzieciaczek,
- bardzo przyjemna konsystencja mleczka - rozprowadza się świetnie, wchłania bardzo dobrze i skóra po pobycie na plaży nie jest wysuszona co do tej pory było moją zmorą,
- nie spływa w wodzie,
- zapach też przyjemny,
- nie uczula i nie podrażnia!
- filtr 30 jest naprawdę skuteczny - po całym dniu nad wodą przy bezchmurnym niebie synek był tylko muśnięty słońcem. ja również. a mój mąż, który pogardził naszym odkryciem :D jęczał cały wieczór pod kompresami ze zsiadłego mleka, mimo, ze ma znacznie ciemniejszą karnację.
wad właściwie nie znalazłam.