Lovely, Serum wzmacniające z wapniem i witaminą C

Lovely, Serum wzmacniające z wapniem i witaminą C

Serum wzmacniające z wapniem i witaminą C Lovely zawiera kompleks wyciągów z wiśni egzotycznej z zachodnich Indii i wapnia zamkniętych w kapsułkach liposomów. Wiśnia egzotyczna jest bogatym źródłem witamin C, A i F, która stymuluje regenerację komórek i syntezę kolagenu.

regenerujące, wzmacniające
odżywki do paznokci
w buteleczce
żel / płyn

No nie, lovely to to nie jest ; ) bubel stulecia

Zużyłam 1 opakowanie. Na szczęście było tanie.

Zalety:
– słoiczek

Wady:
– brak działania!
– wodnisty
– słabiutki skład
– barwnik (ale róż ; ))
– niewygodny pędzelek
– nie działa na szybszy wzrost paznokci

UWAGA: Wg. producenta "stymuluje syntezę kolagenu". A od kiedy paznokcie zawierają kolagen? Prawnie producent powinien za to odpowiedzieć!!! Jest napisane nail care, więc jest do paznokci. Tandeta.

Pierwszy raz spotkałam się z taką odżywką

Moją uwagę przykuło urocze, małe opakowanie. Odżywka ma dobrze dobraną nakrętkę, nawet jak się przewróci w kosmetyczce, to się nie wylewa. Konsystencja odżywki jest bardzo wodnista. Pędzelek sprawdza się bardzo dobrze. Pierwszy raz spotkałam się z sytuacją, że odżywka w całości się wchłania w paznokieć. Nie zostaje warstwa ochronna, tylko wszystko wnika w płytkę. Przy stosowaniu według zaleceń producenta, działa dobrze. Wzmacnia paznokcie. Warto jednak podkreślić, że nie jest to odżywka typu baza pod kolorowe lakiery. Nie ochroni Twojej płytki przed przebarwieniami od kolorowego lakieru. Polecam, ale typowo w formie kuracji bez malowania w tym czasie dodatkowo kolorowymi lakierami.

Jest ok

Serum do paznokci jest bardzo praktyczne gdyż opakowanie jest bardzo wygodne w użyciu. Działa on utwardzająco paznokcie są mocniejsze nie kruszą się aż tak. Cena jest niska

To jest to

kupiłam właściwie dlatego, że w promocji kosztowała jakieś grosze, chyba 2.99. nie spodziewałam się cudów, ale stwierdziłam, że coś o tak "bezpiecznym" składzie i formule żelu a nie lakieru napewno nie zaszkodzi a może nawet coś zdziała pozytywnie. i zdziałało. nie należy oczekiwać cudów jak z drogimi, ale faktycznie cudownymi niemal specyfikami Sally Hansen (np nailgrowth miracle), ale zużyłam już całą buteleczkę i zaczynam mieć wyraźne efekty (po miesiącu stosowania 2-3 razy w tygodniu, za każdym razem przez caly dzień nakładałam około 4-6razy dziennie i na noc.)nie wiem, jakby się spisywało to serum u osoby, która nie maluje paznokci - ja maluję, więc preparatu używałam jedynie w jednodniowych przerwach miedzy malowaniami. moje paznokcie stały się odporniejsze i twardsze, odrobinę mniej się rozdwajają, aczkolwiek to był zawsze mój problem i do końca zupełnie nie zniknął. szybciej rosną, może nie jakoś błyskawicznie.

Bardzo fajna

Odżywka jest naprawdę fajna, super odżywia paznokcie, stają się one twardsze, nie łamią są, nie rozdwajają paznokcie po niej wyglądają naprawdę dobrze. Dodatkowo po zastosowaniu jej hybryda nie schodzi szybciej jak w przypadku m.in. EVELINE. Odżywka naprawdę godna zaufania.

Niepozorne, a warte uwagi

Jak nazwa wskazuje serum to jest całkiem 'lovely' ;) Mała, niepozorna buteleczka skrywa w sobie naprawdę przyzwoitą odżywkę. Dzięki zawartości witamin i minerałów faktycznie widać poprawę w wyglądzie paznokci i skórek. Nie zdziwcie się jak chwilę po nałożeniu serum zniknie z Waszych paznokci - ten typ tak ma ;) Odżywka wchłania się odżywiając płytkę. Nie zostawia na niej błyszczącej warstwy a'la lakier. Mi osobiście to w ogóle nie przeszkadza, a nawet uznaję to za plus. Serum wygodnie się nakłada i jest dosyć wydajne. Kosztuje niewiele, tak więc za grosze zyskujemy produkt, który zadba o wygląd naszych pazurków.

Odżywia i regeneruje

W małym opakowaniu kryje się wydajny olejek do paznokci, który odżywia nawet bardzo zniszczoną płytkę. Po nałożeniu na paznokcie wchłania się przez płytkę i skórki. po regularnym stosowaniu widać, że paznokcie są mocniejsze i zdrowsze.

Całkiem dobry produkt za niewielkie pieniądze. Początkowo zakupiłam serum z myślą o stosowaniu, jak standardową odżywkę. Moje niedopatrzenie zostało wówczas zweryfikowane. Serum niczym olejek nakłada się na płytkę paznokcia, by po krótkim czasie wchłonąć się. Nie daje więc efektu a'la pomalowanych paznokci czy jako baza pod lakier (nie ma błysku bo serum nie zostaje na płytce, wchłania się). Po hybrydach, mając nieco zniszczoną płytkę nakładam je kilka razy dziennie przez 2-3 dni - paznokcie są w zdecydowanie lepszym stanie (nawilżenie, wzmocnienie). Minimalistyczne opakowanie, niepozorny produkt - a na prawdę daje radę.

Nie dla mnie..

Produkt ten po pierwsze zaskoczył mnie faktem, iż nie zasycha. Kupując go liczyłam na odżywkę, która nada się na bazę pod lakier. Niestety przez okres stosowania nie ma mowy o malowaniu paznokci. W dodatku serum nie działa.. Po prostu nie robi nic. Jak dla mnie to tylko strata pieniędzy (na szczęście niewielu).

Warta uwagi

Odżywkę używałam jaki czas temu gdy mialam słabe i kruche paznokcie. Lubię odżywki które zastygają więc ta forma gęstego olejku troszke mnie zdziwiła ale przy sumiennym i regularnym wcieraniu efekty na prawdę widać. To dobry i nie drogi kosmetyk jednak ja stawiam na zastygające odżywki,ogólnie na plus.

Ulubiony!

Cudowne serum, dzięki któremu moje paznokcie były twardsze, bielsze oraz bardziej odporne na rozdwajanie się, czy też łamanie. Był on bezzapachowy oraz szybko się wchłaniał. Mówię "był", ponieważ od jakiegoś czasu nie potrafię go znaleźć w żadnej Rossmannowej drogerii. Nie wiem czy go przypadkiem nie usunęli.

Od zawsze miałam problem z łamliwymi paznokciami. Nie byłam w stanie ich zapuścić. Swojego czasu kupowałam bardzo często to serum i uważam że jak za tą cene to jest genialne. Łatwo się nakłada, szybko się wchłania. Ma malutkie zgrabniutkie opakowanie. I co najważniejsze naprawdę działa. Moje paznokcie były wyraźnie wzmocnione, twardsze i grubsze. W końcu mogłam cieszyć się ciut dłuższymi paznokciami. Łatwo dostępny produkt za śmieszna cene warty naprawdę kupna. Polecam