KWC LogobyWIZAŻ logo
Uroda

La Roche-Posay Toleriane, Fluide Nettoyant et DémaquillantMleczko do zmywania skóry i demakijażu

3,7 na 547 opinii

Kupi ponownie: 36% osób
    Jolantaaa
    20 kwietnia 2014 o 20:12
    Dobrze zmywa makijaż
    Według mnie to mleczko ma same plusy: +bardzo dobrze zmywa makijaż +nie szczypie +nie podrażnia oczu + jest bardzo wydajne, zwłaszcza opakowanie z pompką Minusów nie stwierdzam. Używam tego produktu od: 1 roku Ilość zużytych opakowań: 1 opakownie 400 ml
    Używa produktu od:rok lub dłużej

Rudzia102
    14 marca 2012 o 14:54
    mega delikatne mleczko
    Przede wszystkim delikatne, ja mam bardzo wrażliwą cerę do tego trądzik różowaty i właściwie wszystko mnie podrażnia. To mleczko jest mega delikatne, ma fajną konsystencję, pompkę w opakowaniu 400ml. Jedyny minus to cena i średnia wydajność-mogłoby być z tym lepiej. Nie wiem jak ze zmywaniem makijażu bo właściwie się nie maluję. Nie uczula to jest dla mnie najważniejsze. Polecam wrażliwcom. Używam tego produktu od: kilku miesięcy Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego 400ml
    Używa produktu od:kilka miesięcy

margolaaa
    3 grudnia 2011 o 14:44
    1 / 5
    nie
    Mleczko nie przypadło mi do gustu. Nie zmywało dokładnie makijażu a skóra twarzy robiła się po nim nieprzyjemnie lepka. Cały czas miałam wrażenie, że jest ona nie umyta. Niestety nie był to najtańszy kosmetyk, żal było mi go wyrzucic dlatego po roku leżenia w szafce oddałam je koleżance. Używam tego produktu od: około tygodnia Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1
    Używa produktu od:nie określono

Arizona
    18 maja 2011 o 12:05
    Wspaniałe mleczko
    Mleczko bardzo dobrze czysci skórę z makijażu. Nie szczypie w oczy. Jest wydajne. Wcześniej używałam phisiogel i cetaphil. jednak wypróbowałam La roche i narazie jest najlepszy. Polecam , sama mam problematyczną mieszaną skórę ostatnio z tendencja do tłustej. Mleczko goi krostki, pomaga też zlikwidować niewiadomego pochodzenia krostki na czole. Niestety niektóre stany zapalne to wcale nie wina tradzikowych krostek tylko alergii na kolczyki czy skład kremów, pudrów sypkich. Cały czas trzeba obserwować. Mleczko napewno pomaga pielegnować moją skórę. Używam tego produktu od: 3 mies Ilość zużytych opakowań: 1, nastepne kupuje za dwa -trzy dni
    Używa produktu od:rok lub dłużej

kasinaa
    13 maja 2011 o 9:42
    Bardzo dobry produkt!!!
    Świetne mleczko ktore delikatnie ale bardzo dokladnie zmywa makijaz oraz wszelkie zanieczyszczenia twarzy. Skóra po nim jest tak delikatna i mieciutka ze az szkoda "wycierac" ja jeszcze tonikiem! :) juz po tygodniu stosowania cera autentycznie poprawia swoj wyglad. Nie uczyla , nie tłuści wlasciwie jak dla mnie to jedyne mleczko do demakijazu jakie stosuje z przyjemnoscia gdyz wole demakijaz prosta wersja z zelem i woda. Stosuje go tylko dlatego aby poprawic stan mojej cery. Naprawde polecam , bedzie swietny dla kazdego typu skory Używam tego produktu od: pol roku Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-go, on sie nie skonczy nigdy?
    Używa produktu od:nie określono