SunOzon, Instant Nylons sprüh-make-up (rajstopy w spray-u)

SunOzon, Instant Nylons sprüh-make-up (rajstopy w spray-u)

Spray pokrywa nogi jedwabistą powłoką. Idealny na lato, kamufluje żylaki i naczynka, a jednocześnie jest niewidoczny. Odporny na ścieranie oraz wodę, nie brudzi ubrań, można w nim nawet pływać.

Cena: ok. 27zł

zamiast samoopalacza

Samoopalaczowo jestem okrutnie niewydarzona - nie umiem nakladac, poza tym na mnie kazdy samoopalacz czy balsam brazujacy okropnie smierdzi. No i z reguly o tym ze zaloze spodnice decyduje spontanicznie, wiec nie ma szans na szybkie ubrazowienie nog, wiec ... koniec koncow jednak wkladam spodnie.
Instant Nylons sa jak dla mnie swietnym rozwiazaniem. Kolorow jest trzy - Perle, Terracotta i wspomniany przez poprzedniczke Bronze. Wg opakowan Bronze jest niby najjasniejszy a Perle najciemniejsza, jednak w rzeczywistosci jest bodaj na odwyrtke, wiec kupilam Perle (jest bezowy z rozowym odcieniem). Z obawy przed smugami i zmywaniem podlogi rozprowadzalam spray inaczej niz zalecono to na opakowaniu - tj. pryskalam na reke i smarowalam konczyne (sposob ten polecaja recenzentki podobnych sprajow na MUA). Spray zasycha bardzo szybko, daje satynowa gladkosc, jest tez kompletnie matowy (dla mnie to akurat maly minus). Poniewaz zalezalo mi na bardzo naturalnym efekcie, nakladalam go cienko i niestety nie przykryl calkowicie moich popekanych naczynek na lydkach :(, ale z siniakami poradzil sobie pierwszorzednie ;). Nosi sie swietnie, zupelnie nie czuc ze sie ma nylon na nodze, nie sciera sie, nie brudzi ubran, nie splywa z potem. Zmywa sie tez bardzo dobrze, co mnie cieszy po przejsciach z "rajstopami w kremie" firmy Rimmel.
Zdecydowanie wart uwagi!
(opcja "nie wiem" przy kolejnym zakupie zaznaczona dlatego, ze kusi mnie jednak wyprobowanie produktu Sally Hansen, ze wzgledu na polysk ...)

Używam tego produktu od: miesiaca

Ciekawy pomysl

Kupilam ten produkt kilka dni temu w niemieckim rossmannie, kolor bronze, najjasniejszy i okazal sie idealny do moich nog, wygladaja jak lekko opalone a mam n
bardzo jasna karnacje.Nalezy rozpylic rajstopy z odleglosci 20 cm i potem szybko rozsmarowac rekami aby bylo rownomiernie.Spray szybko zasycha i nadaje takie aksamitne wykonczenie, nie ma w nim absolutnie zadnych drobinek-dla mnie jest to na plus :) Wyglada naturalnie, co potwierdzila moja rodzina .Rajstopy rzeczywiscie nie scieraja sie i nie brudza ubran, sa tez wodoodporne.Aby je zmyc trzeba troche poszorowac nogi ciepla woda z mydlem tudziez plynem do kapieli.
Ogolnie rzecz biorac jestem b. zadowolona,choc nie mam niestety porownania do specyfiku Sally Hansen.Na pewno jest to dobre rozwiazanie na lato, gdy jest zbyt duszno i goraco na normalne rajstopy.Polecam!
P.S.Narazie daje cztery gwiazdki,dodam moze piata jak poznam wydajnosc.

Używam tego produktu od:kilku dni