KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 81% osób
    Jadzia_95
    10 listopada 2022 o 8:27
    Świetny jako pierwszy kosmetyk
    Marka Emolium kojarzyłam jako kosmetyki do pielęgnacji dziecięcej skóry, słyszałam wcześniej kilka pozytywnych opinii dlatego zdecydowałam się na zakup po urodzeniu dziecka. Skóra niemowlaka jest bardzo delikatna i potrzebuje dużo lepszej pielęgnacji niż skóra dorosłego, to właśnie dostałam od Emolium. Krem bardzo dobrze się rozprowadzał, nie musiałam czekać aż się wchłonie żeby ubrać dziecko - nie brudzi, nie tłusci ubranek. Już po pierwszym użyciu zauważyłam, cera zyskała lepszy kolor, była widoczna poprawa w nawilżeniu. Opakowanie jest dość wydajne, niewielka ilość wystarczy aby posmarować całe ciałko dziecka.
    Zalety:
    • Działanie
    • Wygodne opakowanie
    • Dostępność

15 osób uznało tą opinię za pomocną
    Karolinakinap
    30 marca 2020 o 10:07
    Jest boski!:)
    Moja skora ma duże tendencje do przesuszania i potrzebuje dużego nawilżenia. Ten krem bardzo dobrze na nią działa. Stosowany regularnie daje super efekty. Nie jest mega tłusty wręcz dość lekki mimo mocnego działania- duży plus, szybko się wchłania. Ma neutralny zapach, nie przeszkadza mi. Nie zapycha i jest hipoalergiczny więc osoby z wrażliwą skórę mogą śmiało testować:). Bardzo wydajny i ma świetny stosunek ceny do jakości- kosztuje ok 20zl. Mogę z czystym sumieniem polecić!

15 osób uznało tą opinię za pomocną
    Kosmetykimoniki
    5 maja 2019 o 9:54
    5 / 5
    Moje przypadkowe odkrycie ,super krem!!!
    Wypróbowałam próbkę tego kremu i poprostu jestem zachwycona jego działaniem.Wręcz jest to moje odkrycie roku, bo UWAGA !!! zlikwidował moje popękane naczynka na rękach, poprostu CUD(wypróbowałam wiele kremów na popękane naczynka ,ale nie było większych rezultatów).Mimo ,iż nie ma na nim żadnej zmianki o tym ,że jest on naczynka to działa na nie rewelacyjnie.A to przez to pewnie ,że krem ten naprawdę wzmacnia barierę ochronną naskórka i ją odpowiednio nawilża i natłuszcza.Wszystko tak jak obiecuje producent ,skóra staje się wzmocniona .Napewno zakupię pełnowymiarowe opakowanie kremu ,a do tego kusi mnie też emulsja do mycia ciała z tej serii.
    Zalety:
    • +DZIAŁANIE: myślałam ,że tylko zabieg laserowy pomoże na moje rozszerzone naczynka,a tu ten krem działa cuda (po 3 dniach zlikwidował te niewielkie naczynka ,a te więsze bardzo ładnie obkurczył,że ledwo co są widoczne)
    • +wzmacnia barierę ochronną naskórka w 100%
    Używa produktu od:próbka
    Wykorzystał/a:jedna próbka
    Kupił/a w:Inna drogeria

7 osób uznało tą opinię za pomocną
    SuperPatka
    7 kwietnia 2023 o 11:33
    Mój strzał w 10!
    Wróciłam do tego kremu, po tym jak zaostrzyło się moje AZS. W ciągu 2 tygodni zrobił więcej niż Nacomi dla atopowej skóry przez miesiąc. Sam design opakowania jest standardowy, typowy dla dermokosmetyków, nic specjalnego. Zawsze wyciągam odpowiednią ilość produktu, nie jest to lejący krem, jednocześnie nie jest on ciężki. Łatwo się go rozprowadza po twarzy, szybko się wchłania. A efekty po regularnym stosowaniu widać już po tygodniu. Skóra niesamowicie delikatna, nawilżona, moje Stany zapalne wyciszone. Czego chcieć więcej od kosmetyku?
    Zalety:
    • Estetyka opakowania
    • Konsystencja kremu
    • Łatwość rozprowadzania po twarzy
    • Nawilżający, ale lekki w odczyciu
    • Szybko się wchłania
    • Widoczne działanie
    Używa produktu od:2 tygodnie
    Kupił/a w:W serwisie aukcyjnym

Mika_D
    16 marca 2023 o 15:21
    Najlepszy
    Moja skóra podczas ciąży dawała mi się nieźle w znaki. Od przesuszonej po mega tłusta. Najlepszym ukojeniem dla mojej twarzy był właśnie krem Emolium od pierwszego dnia życia. Delikatny zapach, szybko się wchłania, nie zostawia tłustego filmu na cerze. Teraz smaruje tym kremem moja 4 miesiąc zna córeczkę, która uwielbia go tak samo jak ja. Nie uczucia i nie podraznia.
    Zalety:
    • Szybko się wchłania
    • Nie podraznia
    • Delikatny zapach
    • Idealny od pierwszych dni życia noworodka.
    • Nie zostawia tłustego filmu
    • Intensywnie nawilża.
    Wady:
    • Czasem ciężko dostępny.

ilona_m2
    13 marca 2023 o 11:33
    5 / 5
    Treściwy, dobrze natłuszcza - idealny do skóry atopowej
    Emolium to jeden z najłagodniejszych i obojętnych dla skóry kosmetyków, który pomógł w walce ze zmianami atopowymi mojego noworodka. Stosowałam go od pierwszych dni życia. Kosmetyk jest bezzapachowy - trochę szkoda, choć w tym przypadku stawiam na skuteczność i działanie. Krem świetnie nawilża i natłuszcza skórę, przynosi jej ukojenie już od pierwszego użycia. Stosowany regularnie zlikwidował napięcie i czerwone zmiany, suche pola i skórki. Z pewnością do niego wrócę w sytuacjach kryzysowych.
    Zalety:
    • łagodzi podrażenienia
    • idealny do skóry atopowej
    • od pierwszych dni życia
    • dobrze natłuszcza
    • nawilża
    • jest całkiem wydajny
    • rgeneruje
    • nie podrażnia i nie uczula

• 5 / 5
    Ratunek dla podrażnionej, zniszczonej cery!
    Jaka jest moja cera: Mieszana z tendencją do przetłuszczania się strefy T. Niedoskonałości pojawiają się sporadycznie i nie są uciążliwe. Na skórze widoczne są zaczerwienienia (naczynka) i rozszerzone pory. W trakcie stosowania kremu moja cera była niesamowicie podrażniona, czerwona, swędziała i piekła jednocześnie. Prawdopodobnie dostałam uczulenia na jakiś składnik kosmetyczny i skończyło się na zastrzykach. Lekarz polecił mi ten krem. Czego oczekuje od produktu: Nawilżenia skóry, zregenerowania i ukojenia bardzo mocno podrażnionej cery. Opakowanie produktu: Plastikowa tuba. Jaki jest: Krem nie posiada zapachu a jego lekka konsystencja otula skórę sprawiając, że daje uczucie komfortu a przede wszystkim nie podrażnia jeszcze bardziej. Krem sprawił, że moja „zniszczona” skóra po kilku dniach ożyła na nowo. Nawilżenie było odpowiednie i w dość szybkim czasie rozprawił sie z suchą skórą. Na pewno zostanie ze mną na dłużej. Czy jestem zadowolona: Bardzo! Jako jedyny nie wywołał podrażnienia i ukoił cerę. Cena 75 ml – ok. 35 zł Dostępność W aptekach lub online.
    Zalety:
    • + koi cerę
    • + przynosi ulgę naprawdę podrażnionej skórze
    • + regeneruje i odbudowuje
    • + nawilża
    • + bez zapachu

_mama_wojtka_
    1 stycznia 2022 o 20:35
    5 / 5
    Bardzo dobry krem dla dziecka
    Krem stosujemy od samego urodzenia. Zresztą wszystkie kosmetyki dla synka mamy z Emolium. Krem cudownie nawilża skórę dziecka na bardzo długo. Syn miał również delikatne zmiany atopowe i ten krem ładnie je łagodził. Jak dla nas jest to świetny krem. Kierowałam się opiniami i nie zawiodłam się na nim ani na żadnym produkcie z tej firmy.
    Zalety:
    • Wydajny mimo małego opakowania
    • Dobrze nawilża skórę dziecka na bardzo długo
    • Przyjemny zapach
    • Pozostawia delikatny filtr na skórze
    • Ładnie koi podrażnienia i zmiany atopowe

Colberg
    1 listopada 2021 o 11:08
    2 / 5
    Nie moje gusta
    Nie podzielam zachwytu nad tym produktem. Jeżeli chodzi o samą ochronę twarzy od zimna i wiatru to w dużym stopniu spełnia te wymagania, tego mu nie mogę zarzucić. Jednak krem przerażająco bieli! Smarując się nim wygladam jakbym wyszedł z piekarni, totalnie nie nadaje się, jeżeli chcemy wyjść między ludzi. Do tego strasznie słabo się zmywa ta biel. Na następny dzień zauważyłem kilkugodzinne podrażnienie po stosowaniu tego kremy. Do tego zapach mi średnio pasuje. Jest masa równie dobrych ochronnych kremów, ale bardziej wyjściowych.
    Zalety:
    • W jakimś stopniu chroni
    Wady:
    • -bielenie
    • -ciężko się zmywa
    • -zapach
    • -ciężko się zmywa

• 5 / 5
    Krem
    Bardzo dobrze nawilża, ja stosuję go po kąpieli. Chroni skórę wrażliwą, suchą i skłonną do podrażnien. Może być stosowany u dzieci. Kupię go ponownie. Polecam

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    IncurableRed
    7 lutego 2021 o 21:34
    Nie ma sobie równych.
    Mam skórę mieszaną i trądzikową. Ten krem to mój absolutny must have. Pomaga przy wszystkich wybrykach skóry. Nie zapycha. Dobrze nawilża. Nadaje się zarówno na noc jak i pod makijaż. Przy dłuższym stosowaniu odbudowuje warstwę lipidową skóry. Uspokaja skórę po złuszczaniu chemicznym. Dobrze sprawdza się zimą, ale stosuje go również latem. Po prostu ideał. Nie znalazłam jeszcze lepszego.
    Zalety:
    • świetne działanie
    • brak zapachu
    • remedium na wszystko, szkoda, że jeszcze nie zmywa naczyń :P
    • koi skórę i nawilża
    Kupił/a w:Drogeria Hebe

Wikikatalex
    25 stycznia 2021 o 11:57
    Najlepszy na zimę
    Ten krem jest najlepszy na zimie kiedy potrzebujemy super nawilżenia i ukojenia skóry. Dzięki niemu można się pozbyć suchych skórek, z którymi się borykałam oraz koi drobne wypryski. Łagodzi zaczerwienienia, nadaje się zarówno do twarzy jak i dłoni.
    Zalety:
    • -wydajność
    • -działanie
    • -łagodzi zaczerwienienia
    Kupił/a w:Inna drogeria

czerwonabiedrona
    4 grudnia 2020 o 17:54
    5 / 5
    Stosuje go u synka przed wyjściem na dwór gdy jest brzydka pogoda
    Krem zamknięty w bialej tubce, wygodnie się go wydobywa. Krem jest białego koloru, ma dość lekka formułę i delikatny zapach. Urzywam go na buzię synka zawsze, gdy wychodzimy a dwór, a pogoda jest brzydka, wieje wiatr lub jest mróz. Świetnie się sprawdza a ty przypadku. Ale stosuje go również, gdy u synka wyskoczy jakieś uczulenie, lubma podrażniana, przesuszona skórę. Krem szybko działa i po niedługim czasie problem znika. Po nałożeniu na skórę, szybko się wchłania, nie zostawia tłustego filmu. Jest bardzo delikatny dla skóry, nie powoduje uczulenia, podrażnienia. Polecam.

Sara0508
    8 kwietnia 2020 o 12:26
    Super!
    Świetny krem dla wymagającej skóry, super nawilza i koi nawet najbardziej swedzącą skórę, do tego nie podraznia, jest bardzo delikatny a zarazem skuteczny, dzieki niemu pozbylam sie swedzacej wysypki, uzywam rowniez jako krem do dloni, których skora czesto po umyciu sprawia wrażenie "sciagnietej". Polecam bardzo:)
    Zalety:
    • Skuteczny
    • Delikatny
    • Fajna konsystencja

Julqar
    2 marca 2020 o 10:24
    Bardzo polecam
    Zaczęłam stosować ten krem, kiedy moja skóra była bardzo wysuszona. Krem świetnie sobie z tym poradził. Po miesiącu stosowania moja skóra na twarzy jest gładka, nawilżona i miękka.
    Zalety:
    • * wydajność
    • * działanie
    • * cena
    Wady:
    • * długo się wchłania

5 osób uznało tą opinię za pomocną
    Patsy19
    14 czerwca 2019 o 13:39
    Bardzo polecam
    Uwielbiam Emolium krem jak i dla siebie tak i dla swoich dzieciaczków ponieważ mamy sucha skórę wraz z atzp Emolium krem działa tak jak powinien. Używamy od 7 lat.
    Zalety:
    • Krem -
    • -Nie ma mocnego zapachu co oznacza że jest super dla dzieci.
    • - jest dobry pod makijaż
    • - ładnie nawilża
    • -
    Wady:
    • Brak
    Kupił/a w:Drogeria internetowa

JUSTYNA885
    4 kwietnia 2019 o 17:55
    Do suchej skóry idealny
    Krem rewelacyjny do naprawdę suchej skóry. W ostatnim czasie miałam problem z wysuszoną skóra. Używałam kremów drogeryjnych od Nivea do Vichy, nic nie pomagało. Skóra zgodziła po przeciagnieciu ręka i to nie po zabiegach pilingowych itp. W Aptece polecony mi właśnie Emolium. Już po pierwszym nałożeniu widoczna ulga dla cery. Po tygodniu skóra wróciła do normy... To mój numer jeden on Już się z nim nie rozstaje.
    Zalety:
    • Łatwo się wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy, głęboko nawilża, tworzę barierę ochronna, ładne opakowanie miły zapach.
    Wady:
    • Brak

misiaczek1995
    4 lutego 2019 o 21:34
    Ratunek w AZS
    Atopik zna ból ogromnego podrażnienia skóry spowodowanej kaprysem alergii. Zdesperowana, w dość nieciekawej sytuacji alergicznej, szukałam kremu, który pomógłby mi w zawalczeniu zmian zapalnych na skórze. Potrzebowałam czegoś skutecznego. Ten krem uratował mi skórę, dlatego traktuję go jako lek, a nie kosmetyk. Jest stworzony dla wrażliwców - nie podrażnia, a koi, nawilża i ochrania warstewką lipidową zaognione miejsce. Już po pierwszym użyciu, po całej nocy próby, skóra przybrała zdrowy wygląd. Emolient pierwsza klasa! Polecam go każdej osobie z problemami alergicznymi na skórze - jest nieocenioną pomocą podczas trudnych zaognień atopowych. Konsystencja jest przyjemna, jak zwykły krem. Zapach - specyficzny, czuć, że w tubce są składniki aktywne, o konkretnych zastosowaniach. Mnie ten zapach kojarzy się trochę ze środkami aseptycznymi. Trudno tu pisać o wydajności - każdy atopik ma swoje potrzeby, nie oszczędza na kremach. Dodam jednak, że już mała ilość kremu pozwala na pokrycie dość dużego fragmentu skóry. Krem utrzymuje się na niej przez dłuższy czas, więc nie trzeba często uzupełniać aplikacji. Myślę, że można Emolium określić jako wydajny. Tubka jest poręczna, korek dobrze się zamyka - choć niestety czasem trochę kremu na nim zostaje, a pod wpływem czasu po prostu tężeje. Lepiej usuwać te resztki, by nie narazić kremu na rozwój bakterii.
    Zalety:
    • + pomaga w łagodzeniu zaostrzenia objawów AZS
    • + ogranicza rozwój bakterii powodujących podrażnienia
    • + dość wydajny
    Wady:
    • - nie można stosować go na dłuższą metę, ponieważ wprowadza zbytnią jałowość na skórze, co może powodować wtórne zapalenia

Produkty podobne