Emolium, Intensive, Krem specjalny

Emolium, Intensive, Krem specjalny

Krem specjalny Emolium odżywia i regeneruje nadmiernie wysuszoną skórę. Dzięki zawartości specjalnie dobranych składników aktywnych poprawia odporność skóry i dodatkowo przyczynia się do odbudowy płaszcza hydrolipidowego.

uniwersalne
alergiczna / atopowa, wrażliwa, sucha
natłuszczające, regenerujące, na zaczerwienienia, ochronne
w tubce
bogate

Emulsja do ciała

Moja ulubiona marka , bardzo lubię ich produkty. Czas na recenzję emulsji do ciała. Nie zawiodła , przyjemna w nakładaniu łatwa w rozprowadzaniu. Przy skórze suchej świetnie się sprawdza pozostawia ją nawilżoną na długo. Zapach produktów emolium jest raczej naturalny mało wyczuwalny. Stosuje po każdej kąpieli, na codzień

Kupiłam krem emolium intensive z polecenia farmaceuty dla mojej córki, ze względu na wysuszone plamki na skórze twarzy. Krem świetnie się u niej sprawdził, przesuszenia znikły i jak narazie mamy miesiąc spokój. Zaczęłam sama go stosować na słucha skórę twarzy również zadziałał. Idealny na noc, powoli się wchłania,łagodzi podrażnienia, bezwonny, gęsty i bardzo wydajny,a przede wszystkim pomaga.

Bardzo dobre szybkie działanie.

Krem kupiłam w aptece, poleciła mi go Pani dermatolog kiedy dostałam paskudnej alergii skórnej. Skóra była pierw czerwona bardzo nadwrazliwa, później zmieniła się w strasznie suchą i szorstką jak papier ścierny. Krem stosowalam przez 4-5 dni kiedy czułam że tego potrzebuje, przynosił natychmiastową ulgę, zmiekczal i odżywial skórę, później 2 razy dziennie aż do zniknięcia zmian. Naprawdę mogę powiedzieć że uratował mi skórę, po użyciu natychmiastowa ulga, ukojenie i zmiekczenie skóry to jego największe zalety, dodam że używałam go na ramionach, nie na twarzy. Myślę że na twarz też będzie super. Jeśli ktoś ma podrazniona skórę lub tak jak ja odczyn alergiczny to serdecznie polecam.

Bardzo skuteczny krem specjalny

Emolium Intensive - krem specjalny jest idealny na przesuszoną skórę. Stosuje go na noc na skórę twarzy i dekoltu, bardzo dobrze ją nawilża i odżywia. Skóra jest wypoczęta i rozświetlona. Tłusty krem, który szybko się wchłania i niweluje problemy z suchością skóry, a także co zaskakujące potrafi likwidować niedoskonałości.

tłuścioszek

Krem jest mega tłusty ale za to też bardzo wydajny zaledwie kropka na skórze właściwie nawilży całe dłonie. Krem nie ma zapachu i wolno się wchłania dlatego jak dla mnie najlepszy jest na zimę, w lecie można go sobie podarować, bo jest mega ciężki. Opakowanie jak we wszystkich emoliach bardzo apteczne, ale może być.

Krem (nie)specjalny.

Krem ten kupiłam z polecenia farmaceuty z myślą o moich dłoniach, które okresowo mam bardzo wysuszone, wręcz atopowe. Potrzebowałam kosmetyku, który je nawilży i ochroni przed dalszym przesuszeniem.
Specyfik zamknięty jest w plastikowej tubie na zatrzask, z której wygodnie dozuje się zawartość. Konsystencja jest kremowa, kolor śmietankowy. Zapach jest neutralny, słabo wyczuwalny. Po nałożeniu kremu na skórę mamy wrażenie tłustych, lepkich dłoni - krem dość słabo się wchłania. Co do nawilżenia, jest ono wyczuwalne. Po regularnym stosowaniu dłonie stały się trochę mniej szorstkie i podrażnione (w kremie mamy sporo składników, które wpływają na takie polepszenie stanu, m.in. masło shea, olej makadamia, olej kukurydziany, gliceryna, olej rycynowy czy alantoina). Jednak nie był to spektakularny efekt, moje dłonie nie zostały wyleczone.
Poza tym sporym minusem jest multum niefajnych składników w INCI (chyba ilościowo porównywalnie do tych dobrych). Znajdziemy tutaj ogrom PEG-ów, które mogą być kancerogenne. Do tego parabeny mogące przenikać do krwiobiegu i wpływać na gospodarkę hormonalną oraz inne substancje potencjalnie drażniące. Pal licho, gdyby był to krem tylko dla dorosłych, ale na opakowaniu jest napisane, iż produkt może być stosowany u dzieci po ukończonym 28 dniu życia. Jestem mamą małego szkraba i po prostu jest dla mnie nie do uwierzenia, że marka apteczna może faszerować kosmetyk przeznaczony dla przecież m.in. bardzo małych dzieci taką ilością kontrowersyjnych składników. Marka Emolium nie zagości już u mnie więcej.

Nie mogę się z nim rozstać:)

Kremu zaczęłam używać w trakcie i po zabiegu kosmetycznym. Okazał się strzałem w dziesiątkę również przy wysuszonej skórze dłoni itp. w zimie. Obecnie używam go jako kremu na noc. Bardzo dobrze nawilża, jak dla mnie jest dużo lepszy niż większość kremów przeciwzmarszczkowych...a mam 45 lat, więc trochę już ich zużyłam:) Mogę z czystym sumieniem polecić:)

Pomocny

Warto zainteresować się tym kremem w sezonie zimowym.
Fajnie nawilża i natłuszcza. Stosowałam go na spękane dłonie, przesuszone
i podrażnione miejsca na ramionach oraz plecach (okazjonalnie, punktowo na twarz, bo mam cerę mieszaną) i zauważyłam znaczne poprawienie stanu skóry. Nie było to spektakularne i natychmiastowe, ale pomogło. Po tygodniu czy dwóch skóra została ukojona.
Co ważne, po aplikacji nic mnie nie szczypało ani nie piekło jak w przypadku wielu innych kremów.

Co do minusów to chyba jedynie cena.

Dobry dla suchej skóry.

Kremu używam zarówno do rąk jak i do twarzy na noc. Jest tłusty, treściwy i powoli się wchłania. Nie wpływa na pojawianie się zanieczyszczeń (a niestety mam ich na twarzy dość sporo ze względu na trądzik hormonalny). Pomaga przy przesuszonej skórze. Domyka pielęgnację, ale przez wolne wchłanianie nie każdemu podpasuje. Dla mnie całkiem dobry, ale jednak pozostaje najwierniejsza podstawowemu emolium dermocare do twarzy. Nie zauważyłam, żeby jakoś ekstremalnie poprawił nawilżenie skóry.

Rewelacyjne nawilżenie na noc

Kremu specjalnego używam przede wszystkim na noc ponieważ po jego nałożeniu powstaje niewielka tłusta warstwa na twarzy dlatego uważam ze pod makijaż dzienny się nie nadaje ,natomiast na noc sprawdza się rewelacyjnie ,idealnie nawilża,pachnie delikatnie ,nie chemicznie ale nie potrafię określić rodzaju zapachu ,co jednak najważniejsze to to ze naprawdę skutecznie nawilża ,cera po jego użyciu jest widocznie nawilżona ,nabłyszczona i o wiele zdrowsza

Niezbędnik podczas chłodnych dni

Emolium to swietna seria produktów nie tylko dla dzieci, ale dla osób z problemami skórnymi i wrażliwą cerą. Moja skóra najczęściej w okresie
jesienno-zimowym jest wymagająca. Mam problem z suchymi plamami na twarzy. Zaczerwienia w okolicy nosa i ust. Często się łuszczy. Od kiedy stosuje linię emolium zapomniałam o dyskomforcie. Krem jest hipoalergiczny. Swietnie nawilża a nie natłuszcza, tak, że po chwili można nakładać makijaż. Nie zatyka porow, a co najważniejsze nie piecze mnie po nim skóra. Jest wydajny, ma neutralny zapach, szybko się wchłania.Używam go regularnie i jestem nadal bardzo zadowolona z tego produktu, pomimo wysokiej ceny polecam.

Idealny dla suchej skóry

Przez przypadek w aptece trafiłam na ten krem. Kupiłam go dla córki, której w okresie jesień - zima na twarzy pojawiają się wysuszone, czerwone plamy. Maści przepisane przez lekarzy nie pomagały. Po zastosowaniu przez córkę, nie tylko zauważyliśmy, że plamy się zmniejszają, skóra jest nawilżona, ale również później nie wychodziły już inne. Jak dla mnie rewelacja.