Nivea, Visage, Aqua Sensation (Intensywnie nawilżający żel-krem)

Nivea, Visage, Aqua Sensation (Intensywnie nawilżający żel-krem)

Delikatnie chłodząca, beztłuszczowa formuła kremów daje wspaniałe odczucie zmysłowego orzeźwienia rozpływającego się po całej twarzy. Natychmiast po nałożeniu kremu, cera nabiera świetlistego i zrelaksowanego wyglądu, który utrzymuje się przez długi czas. Oprócz intensywnego nawilżenia i wyjątkowego orzeźwienia odczuwalnego podczas nakładania kosmetyku na skórę twarzy, kremy dostarczają skórze także moc składników pielęgnujących, które sprawiają, że:
- twarz nabiera blasku i promiennego wyglądu,
- dzięki utrzymującemu się przez cały dzień efektowi nawilżenia skóra jest dobrze napięta i świeża,
- skóra nabiera gładkości i miękkości odczuwalnej natychmiast po nałożeniu kremu,
- twarz wygląda świetliście, a oznaki widocznego na niej zmęczenia są znacząco zredukowane.
Intensywne działanie nawilżające i orzeźwiające kremu osiągnięto m.in. dzięki zawartości trzech naturalnych składników:
-Ekstrakt z ogórka
-Żeń-szeń
-Magnez
Dodatkowo Intensywnie nawilżający krem -żel Aqua Sensation NIVEA Visage zawiera specjalny system fltrów UVA/UVB oraz witaminę E, dzięki czemu chroni przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych. Krem rekomendowany jest do dziennej pielęgnacji skóry normalnej i mieszanej - dzięki natychmiastowemu wchłanianiu może także stanowić doskonałą bazę pod makijaż. Produkt został przebadany dermatologicznie.

Skład: Water, Glycerin, Tapioca Starch, Methylpropanediol, Alcohol Denat, Cetearyl Alcohol, Cyclomethicone, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Dimethicone, Glyceryl Stearate Citrate, Caprylic/Capric Triglyceride, Myristyl Myristate, Octyldodecanol, Tocopheryl Acetate, Ginseng Extract, Cucumber Extract, Magnesium Sulfate, Calcium Pantothenate, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Sodium Carbomer, Trimethoxycaprylylsilane, Titanium Dioxide, Propylene Glycol, Methylparaben, Trisodium EDTA, Ethylhexylglycerin, BHT, Diazolidinyl Urea, Sodium Benzoate, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Limonene, Fragrance, CI 42090/Blue 1 (02.07.2008)

Cena: 20zł / 50ml

mile zaskoczenie

Mam cere mieszana,bardzo wrazliwa,rozszerzone naczynka... i bardzo dlugo szukalam kremu nawilzajacego,ktory by nie podraznial,latwo sie wchlanial i pozostawial uczucie nawilzenia na dluzej niz godzine.No i udalo sie:) Za 9 euro kupilam krem,ktory spelnia te wszystkie warunki i dodatkowo ladnie pachnie,a na poczatku daje przyjemne odczucie chlodzenia.Stosuje go rowniez jako podklad pod makijaz i tez super sie sprawdza:)
Jedyny mankament jakiego sie doszukalam(zeby nie bylo tak idealnie;) ) -niestety roluje sie na skorze jesli sie go nalozy zbyt duzo.

Używam tego produktu od: ok.1 miesiaca

popularny krem dla każdego typu cery.

Krem mam od 3 lat , nie widziałam go w sklepach musze sie przyznać nie wiem dalczego ale nie mogłam go znależć WOGULE ! Znalazłam go w Stanach w jakiejś drogerii , tam w przeliczeniu na polskie złotówki wydałam za niego 14 zł. Stanowi świetną baze pod makijaż a ja osobiście nie używam podkładu więc to stanowi mi baze . Ma lekką konsystencje , może taką przypominającą wazeline czy coś w tym stylu ale nie jest źle :D Minusem jest to że według mnie pachnie męskimi perfumami co mi nie pasuje tak na co dzien i czasami denerwuje mnie ten zapach. Całość jest okey ;)

Ilość zużytych opakowań: 5 małych sztuk

przecietniak

Kremi srednio przecietny.

+ ladny zapach
+ fajna lekka konsystencja
+ szybko sie wchlania
+ wydajny

- slabo nawilza, po pol dnia bez makijazu czuje spiecie skory, jedynie na dzien na wiosne/lato
- jesli naloze wiecej produkto nie wchlana sie w calosci i walkuje...
- nienajlepszy pod makijaz - nie nawilza suchych skorek, sa widoczne po nalozeniu podkladu

raczej nie siegne po niego ponownie.

Używam tego produktu od: 2 miesciace
Ilość zużytych opakowań: polowa pierwszego opakowania

dobry kremik

Krem jest bardzo dobry na lato i nie drogi. Wiem ze jest teraz nowa wersja dla skory mieszanej, a ta co opisuje jest dla normalnej lub dla kazdej cery.
Cera wyglada na wypoczeta, dobrze nawilzona, nie zapycha.(mam cere mieszana)
Przyjemny zapach. Dobry kremik za mala cene.
Dla dziewczyn dwudziesto paro letnich.

Używam tego produktu od: zeszly rok

alkoholowy wysuszacz

Pierwsze moje wrażenie po użyciu tego kremu - świetne orzeźwienie i przyjemny chłodek na twarzy...jednak po paru sekundach orzeźwienie zamieniło się w pieczenie a chłodek w uczucie wysuszenia. Już nie nabiorę się na kosmetyk nawilżający mający w czołówce składników alkohol... Efekt może być tylko jeden (szczególnie dla cery normalnej ze skłonnościami do przesuszania): odczucie pustynnego, palącego odwodnienia (aqua sensation??? bzdura!!!). Skóra jest ściągnięta i szorstkawa, woła: WODY!!! Jedynym pozytywem może być fakt, że twarz nie świeci się, a przy użyciu dobrego, naprawdę nawilżającego fluidu efekt ściągania się neutralizuje. No i oczywiście przyjemny zapach, który jednak przy dłuższym obcowaniu przypominać może ogórkową sałatkę suto skropioną spirytusem...
Dla mnie nie spełnia swoich obietnic wcale, choć pewnie przy bardziej tłustych cerach sprawdza się lepiej.

Ilość zużytych opakowań: 1/3

lubię

Krem bardzo mi się podoba, chociaż nie nawilża w jakis spektakularny sposób. Idealnie nadaje sie pod makijaż.
Ma lekką konsystencję, świetnie sie wchłania, pozostawia skórę matową i gładką. Nie ma mowy o tłustym filmie. Pachnie ślicznie, opakowanie- bardzo ładne, chociaż ciężkie.
Zdecydowanie bardziej nadaje się na lato niż na zimę. Na pewno nie jest to krem dla osób z przesuszoną cerą.

lekki dobry na cieplejsze dni

Lekki żelowo-kremowa konsystencja, szybko się wchłania i ma ładny świeży zapach. Zapakowany w śliczny błękitny słoiczek. Mam tylko czasem problem ze świeceniem się skóry, bo moja cera raz jest przesuszona a raz wydziela dużo sebum, wtedy też unikam stosowania tego kremu. Mimo to polecam!Używam tego produktu od:4 miesiące

Na wiosnę i lato

Mam cerę mieszaną z bardzo świecącą strefą T i suchymi policzkami. Krem AquaSensation był dla mnie całkiem niezły- nie nasilał łojotoku w tłustych partiach i nie wysuszał miejsc suchych na twarzy.
Wchłaniał się całkowicie, doskonały pod makijaż. Daje przyjemne uczucie chłodu na twarzy, co sprawdza się w ciepłym klimacie. Ładnie pachnie i ma fajny słoiczek.
Dla mnie to taki poprawny krem wakacyjny na dzień dla młodych kobiet :)
Ponieważ sama jednak przekraczam powoli 30 lat to postaram się znaleźć coś co dodatkowo odżywi moją cerę i zadziała przeciwzmarszczkowo, a będzie równie lekkie jak ten krem (pewnie mi się nie uda)

Używam tego produktu od:1 rok z przerwami
Ilość zużytych opakowań:1 opakowanie

Nie jest taki zły

Moja cera - mieszana, w kierunku tłustej. Po mozolnej, długiej ( raczej bezskutecznej )walce z moją strefą T, postanowiłam postawić na nawilżenie.
Co dla mnie najważniejsze -krem ten nie zatyka mi porów. Pragnę jednak wyjaśnić, że dla mojej wyjątkowo niefornej cery , stosowanie go na noc -to już zbyt wiele (parę razy aplikowałam przed snem i rano pojawiało się kilka krostek). Jak już jednak wspomniałam, stosowanie każdego poranka takich problemów nie powoduje, a to jest już dla mnie duuuży plus.
Wiadomo, na miano KWC raczej nie zasługuje, ale nie jest to zły krem.
Dobrze nawilża, i w przeciwieństwie do jednej z moich poprzedniczek, u mnie suche skórki spowodowane masakrowaniem twarzy "matującymi wysuszaczami" zniknęły.
Generalnie używam go codziennie po porannej toalecie i dodatkowo po mocnych peelingach.
Dobry pod makijaż. Ładny zapach.

Daję 3 i PÓŁ gwiazdki :)Używam tego produktu od:2 miesięcy

Kiepsko nawilża

Zalety:
-> Ma śliczny zapach - bardzo mi się podoba
-> Lekka konsystencja, szybko się wchłania pozostawiając gładką, matową cerę
-> Nie powoduje świecenia, przetłuszczania cery
-> Ładne opakowanie
Wady:
-> Bardzo słabo nawilża, a to jego główne zadanie. Czasem nawet mam wrażenie, że przyczynia się do przesuszenia twarzy, a mam skórę mieszaną, nie suchą.
-> Nie poprawia wyglądu cery, nie usuwa śladów zmęczenia

nie dla mnie

Nazwa żel-krem jak najbardziej pasuje, bo taka właśnie jest konsystencja tego kosmetyku.
Najważniejsza funkcja - nawilżanie. I w tej kwestii mnie zawiódł. Mam cerę mieszaną, miejscami przesuszoną. Liczyłam że krem zlikwiduje suche skórki. Niestety nie doczekałam się tego. Cena jest wygórowana (około 30zł) jak za taki zwykły krem, który nic nie robi. Już lepsze są kremy Nivea z innych serii.
Plusem kremu jest wydajność. I w sumie to że nie uczula.Używam tego produktu od:2-3 miesiące

Zawiodłam się...

Niestety bardzo się rozczarowałam tym kremem. Dobrze nawilża, skóra jest po nim gładziutka, bardzo dobrze i szybko się wchłania, ale... No właśnie. Zrobiły mi się po nim białe, drobne pryszcze. Na początku myślałam, że to na jakaś burza hormonów, ale gdy go odstawiłam po tygodniu wszystko wróciło do normy. Ostatnio do niego wróciłam i znowu jest tak samo. Może to dlatego bo mam cerę bardziej tłustą niż mieszaną, nie wiem, ale w każdym razie jestem strasznie rozczarowana, dobrze, że wszystko wróciło do normy.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy