Yves Rocher, Bronze Nature, 3 en 1 Effet Lumiere (Samoopalające mleczko rozświetlające do twarzy i ciała 3 w1)

Mleczko samoopalające o potrójnym działaniu: rozświetla skórę, nawilża ją (przez nasycenie zewnętrznych warstw naskórka) i wygładza oraz zapewnia naturalny efekt opalenizny w 1 godzinę.

Produkt do stosowania na całe ciało i na twarz.

Nie chroni przed poparzeniami słonecznymi.

Cena: 52zł / 150ml

Zostawia paskudny, rolujący się film

Samoopalające mleczko początkowo pozostawia ładną, błyszczącą, niestety lekko pomarańczową skórę. Niestety po ok. 3 h ten mikrobrokat zaczyna schodzić ze skóry roluje się i niestety jest tzw. zapychaczem porów.

Samoopalacz śmierdzi, pozostawia smugi, zapycha pory. Są lepsze. Nie jest warty swojej ceny

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Puki co mój ulubiony

Samoopalacz kupiłam całkiem niedawno - jestem bladolica i potrzebowałam nieco koloru na duże wyjście.
Jestem zadowolona. Nie jest on tak dobry jak samoopalacz diora który używałam wcześniej ale kosztuje 1/3 ceny tamtego.
Kosmetyk nadaje ładną jak na moje oko naturalną opaleniznę,dzięki zawartym w nim drobinką skóra wygląda na dobrze odżywioną i ma lekki połysk nie wygląda to jednak jakbyśmy obsypały się brokatem.
Produkt łatwo się rozprowadza co jest dla mnie dużym plusem.

Cudo!

Ten samoopalacz jest najlepszy jaki dotychczas używałam.
Ładnie pachnie ( nie a smrodku jak po innych samoopalaczach), opalenizna piekna, bez smug oczywiście wcześniej dokładny peeling. dzięki drobinkom widać gdzie jeszcze nie ma nałożonego mleczka. Po co chodzic na solarium i psuć skórę jak istenieja takie cuda. Troszkę drogi ale do zniesienia.

Używam tego produktu od: tydzień

Bomba!

Kupiony w promocji, bo poza jest zbyt drogi.
Wspaniały na noc, rano opalenizna jest naturalna i równa. Do tego odpowiedni podkład i wygląda się jak po wakacjach:)
Polecam!

Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie (bardzo wydajny)

zaplamiacz

Zachęcona dobrymi produktami YR do stopniowego opalania kupiłam ten beznadziejny produkt. Opalenizna jest nierówna (mimo dokładnego peelingu skóry), poza tym schodzi "plackami", tak jakby skóra była pomazana. nie, nie,nie!

Używam tego produktu od:1m-ca
Ilość zużytych opakowań:pół

YR taki sobie

Kupiłam ten produkt bo uzywałam wcześniej innego samoopalacza z YR ale go wycofali, Tamten był świetny. Teraz w YR nie mogę znależć jego zastępcy.
Plusy:
-ładna ciemna opalenizna, niestety ze smugami i strasznie dużo drobinek
-szybko opala
Minusy:
-zapach samoopalacza
-wysusza skórę
-podrażnia skórę w miejscach uszkodzonego naskórka
Nie kupię go już. szukam lepszego

Używam tego produktu od:m-ca
Ilość zużytych opakowań:1/2

super

Swietny samoopalacz o niebo lepszy od mgielki. Brazuje delikatnie, ale na ladny kolor. Ma przyjemny zapach (w przeciwienstwie do mgielki), bosko sie rozsmarowuje - takie rzadkie, ale aksamitne mleczko, dobry poslizg, mozna na spokojnie sobie rozsmarowac i wtedy dopiero ladnie sie wchlania. Drobinki sa malutkie i delikatne, widoczne glownie w szucnzym swietle, w zaden sposob nie przeszkadzaja, mozna nalozyc mleczko i wyjsc w dzien do pracy. O dziwo mam wrazenie, ze mleczko zostawia skore aksamitnie gladka, a nie wysuszona jak wor. Nie smierdzi po nim tak bardzo skora. Uwilbiam je do twarzy i ciala.

Używam tego produktu od: kilka msc

polecam

Napewno jest to najlepszy produkt z tej kategorii jaki używałam. Mógłby być ciut tańszy :)

efekt bardzo naturalny, nawet po wielu aplikacjach
przyjemny zapach zarówno przy nakładaniu jak i "po nocy"
łatwo się rozprowadza oraz równomiernie "blednie" po zaprzestaniu smarowania

Używam tego produktu od: czasu do czasu

po co te drobinki

Samoopalacz YR bardzo mi przypomina
podobny LOreala i oprócz tego, że
bardzo dobrze koloryzuje skórę, ma
również jedną wadę. Jak wiemy, każdy
samoopalacz w miarę uwalniania koloru
zaczyna dawać również brzydki zapach.
To nieuniknione, trzeba później
wykąpać się w czymś pachnącym. No
i jeśli po 3 godzinach musimy wejść
pod prysznic, to PO CO w samoopalaczu
te błyszczące drobinki. Tego nigdy
nie zrozumiem.
Ogólnie produkt daje ładny kolor, który
nie zmywa się szybko.

Używam tego produktu od: rok temu

muśnięta słoneczkiem

Ten balsam brązujący jest najlepszy z tych, jakie do tej pory mi się przytrafiły.
Ponieważ w tym roku praktycznie całe lato spędziłam w pracy, żeby nie odstawać od koleżanek, które raz po raz wracały z wakacji ślicznie opalone zafundowałam sobie to cudeńko.
I to cudeńko jest rewelacyjne!!!

+ nie pozostawia smug,
+ ma lekką konsystencję,
+ szybko się wchłania,
+ jest wydajny,
+ skóra ma kolor ślicznej delikatnej opalenizny, a nie jakiś odcień pomarańczy. Dla mnie jest to duży plus, gdyż spokojnie mogę się raz za czas smarować teraz w tym jesienno-zimowym okresie bez obawy, że wyglądam sztucznie ze swoją opalenizną. Dzięki temu nie czuję się tak depresyjnie blada, a moja buzia wygląda na zdrowszą.

Polecam!

Używam tego produktu od: 6 mies.

ładna opalenizna

Mleczko które pozostawia rzeczywiście skórę wypielęgnowaną, lekko opaloną, bez smug i plam tyle że o nieprzyjemnym, charakterystycznym dla większości samoopalaczy zapachu.Jeśli zastosować na noc to na drugi dzień już go tak mocno nie czuć. Efekt można wzmacniać przez nakładanie kolejnych warstw. Jest wydajny. Dodatkowo ma złote drobinki, które dają efekt nabłyszczenia - wysmarowane nogi rzeczywiście wspaniale wyglądają zanim pojawi się naturalna opalenizna... Polecam bo i cena w promocjach nie jest wygórowana.

Ilość zużytych opakowań:

Jeden z ulunionych

Bardzo lubie ten samoopalacz i uważam go za jeden z najlepszych na rynku- w moim odczuciu, nie ustępuje mleczkom Clarins.
Ma prześliczny zapach i świetną, łatwą do rozprowadzenia konsystencje. Zaraz po aplikacji pozostawia skórę pokrytą delikatnymi złotymi drobinkami- może nie jest to najbardziej istotne, jeśli ktoś stosuje samoopalacz tak jak ja na noc, ale lubie mieć to poczucie, że ładnie wyglądam, nawet kładąc się do łóżka :D
Kolor jaki nadaje, jest bardzo delikatny, będzie odpowiedni nawet dla osób o jasne karnacji. Mnie żeby uzyskać mocniejszy odcień opalenizny, jest potrzebne kilka aplikacji.
Co więcej, nigdy nie udało mi się zrobić nim smóg, oraz gdy schodzi ze skóry, blednie równomiernie, nie ma tu mowy o efekcie łatek.
Przepadam za nim i regularnie do niego wracam.
Nie daje kompletu gwiazdek, bo jeśli chodzi o kosmetyki brązujące, jestem niestrudzonym poszukiwaczem ideału absolutnego :D

Ilość zużytych opakowań: kilka