Maybelline New York, Dream Mousse Bronzer

Maybelline New York, Dream Mousse Bronzer

Lekki podkład brązujący ze złotymi drobinkami w formie pianki.

Wakacyjny!

Bronzer typowo wakacyjny: lekko brązujący z duuuużą ilością drobinek cudownie mieniących się w słońcu :)

+ konsystencja: jestem WIELKĄ FANKĄ kosmetyków Maybelline w musie (mam również takowy podkład i korektor)
+ subtelny efekt
+ bardzo wydajny
+ opakowanie
+ doskonale "wtapia się" w skórę

- dostępność (zakupić można tylko i wyłącznie przez internet)
- trochę zbyt ciężkie opakowanie - niepotrzebnie - zbyt dużo "szkła"

Zaznaczam, że jako bronzer, kosmetyk ten nie ma kryć niedoskonałości oraz czynić innych cudów - to NIE JEST podkład!
A jako bronzer sprawdza się wzorowo! :)

Ilość zużytych opakowań: 2/3

Super.

Mam dwa odcienie: jeden złoty, a drugi brązowy. Oba są świetne. Mają dużo błyszczących drobinek, które jednak nie wyglądają jarmarcznie na twarzy. Używam tego kosmetyku do podkreślania kości policzkowych.
Nigdy nie czułam potrzeby wypróbowania go na innych partiach, więc nie wiem, jak by z tym było, może wtedy twarz świeciłaby się jednak zbyt intesntywnie...
Konsystencja jest idealna, mus, który świetnie się rozprowadza. Nie ma żadnego problemu z połączeniem go z podkładem. Nigdy nie widać granic.
Nie znika z twarzy z nienacka i jest całkiem wydajny.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie dwóch

Cudo:)

Od kiedy pamiętam ciężko mi było dobrać odpowiedni bronzer czy róż, wszystkie pudry sypkie na mojej twarzy wyglądały koszmarnie. Po prostu tapeta albo odpadający tynk. Mam skórę suchą i zmarszczki mimiczne, więc bez odpowiedniego kremu (którego także poszukuję, bo po zbyt obfitym nawilżeniu zawsze mi musiało coś wyskoczyć na drugi dzień) makijaż wyglądał po prostu okropnie. Mousse dostałam od siostry i traktuję go jako róż, bronzer, czasem podkład, gdy wydaję się sobie zbyt blada. Do tego skóra nie złuszcza się i jest przyjemnie nawilżona. Do mojego typu cery, jak najbardziej polecam, mój ulubiony kosmetyk (albo jeden z).

Używam tego produktu od: 1 rok

taki bajer

Produkt po otworzeniu byl jakis dziwny... Nie kleil sie do palca, a jak juz zdrapalam to tworzyla sie taka rolka ktora spadala przy rozsmarowywaniu po policzq :(
Ale jak to ja nie dalam za wygrana ;) dodalam troszke balsamu i jest ok

+ ladny kolor
+ fajne opakowanko
+ wyyyyyydajny
+ ladnie stapia sie z cera (uzyty na podklad przed pudrem)
+ nadaje sie jako baza pod cienie

- duzo zabawy z tym cudem ;)
- slabawa pigmentacja
- na cala twarz napewno sie nie nadaje chyba ze na nocna impreze ale to i tak nie dla mnie
- szybko znika z policzkow

Nie wiem czy kupie ponownie chyba wole prasowacze, acz na plaze taki w musie wyglada naturalnie i glam :)
sama nie wiem...

Używam tego produktu od:3 m-cy
Ilość zużytych opakowań:1/3

Świetny!

Pierwszy raz natrafiłam na wzmiankę o Bronzerze Dream Mousse Maybellinea na papiteście na Papilot.pl - z opisu wydawał się idealnym kosmetykiem dla mnie i zebrał tam same pozytywne recenzje, dlatego postanowiłam, że koniecznie muszę go mieć. ;) Co okazało się zadaniem nie takim prostym, ponieważ w Polsce okazał się bardzo trudno dostępny. Szukałam go w co najmniej 15 drogeriach, w małych i dużych miastach i za każdym razem sprzedawczynie bezradnie rozkładały ręce na moje pytanie o bronzer w musie. Ale gdy już sobie zupełnie odpuściłam szukanie, mój Facet pojechał do UK i stamtąd przywiózł mi trzy opakowania upragnionego kosmetyku! :)))

Bronzer jest lekki, o delikatnej musowej konsystencji, pięknie wyrównuje koloryt i dobrze się rozprowadza (stapia się ze skórą!). Cudownie rozświetla, daje idealny efekt glow, a dzięki tym delikatnym drobinkom świetnie odbija światło. Cera jest gładka, promienna i naturalna! I co ważne - jest bardzo dobry dla mojej suchej skóry - nie przesusza a wręcz delikatnie nawilża. No i plus za wydajność i poręczne opakowanie.
Jeden z moich ulubionych kosmetyków <3

PS. Czasem używam go jako bronzera na same policzki (na wcześniej nałożony podkład) by podkreślić tylko kości policzkowe i stworzyć efekt delikatnej opalenizny a czasem spełnia u mnie rolę podkładu i leciutką warstwę nakładam na całą twarz (szczególnie polecam na upalne, słoneczne dni!). I w jednej i drugiej roli sprawdza się doskonale ;-)

Używam tego produktu od: trzech tygodni
Ilość zużytych opakowań: nawet nie 1/10 opakowania :)

nie za bardzo kryje:/

zakupilam cudownymi opiniami i niestety u mnie dziala inaczej krycie bardzo slabe mam tlusta cere i wszystko splywa jak dla mnie nakladanie takie dziwne w takim pojemniczku po jakims czasie musza byc same bakterie ja zdecydowanie jestem na nie

Używam tego produktu od:pare razy

Zadowolona

Moja przygoda z tym musem zaczęła się chyba 1,5 roku temu, latem. Mama kupiła bo bardzo go reklamowali. Kiedy użyłam go pierwszy raz było super,trzymał się, skóra była matowa, wszystkie niedoskonałości pokryte bo makijaż był mi potrzebny na 3 h. Po tym czasie go zmyłam bo wróciłam do domu. Niestety później było gorzej. Prawda super krył, ale cięzko było mi dobrać kolor do mojej cery, poza tym mało wydajny, trzeba byłoby trochę nałożyć żeby cała twarz wyglądała tak samo. Ale traktowałam go jak korektor. Niestety (mam tłustą cerę) po kilku godzinach twarz zaczęła się świecić, może na czole nie aż tak ale nos to po prostu był jeden wielki smalec. Kupiłam sobie bibułki do makijażu i juz było lepiej, ale byłam średnio zadowolona. Natomiast zimą juz było ok, przed nałożeniem smarowałam sie kremem matującym i musem i było ok.

Używała tego produktu: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań:3-5

Jestem zadowolona !

Kosmetyk jest bardzo dobry, idealnie sie rozprowadza, nie zostawia gródek czy czegokolwiek innego, cera staje sie promienna, gładka i wygląda naturalnie.

Używam tego produktu od: 1 rok

dobry, ale znam lepszy

Jest dobry, dobrze się rozprowadza, rozświetla, długotrwały. Powiedziałabym rewelacyjny, gdybym raz u koleżanki nie spróbowała bronzera LOreal (w małej buteleczce)...to jest dopiero rewelacja! Cera wygląda jak z okładki magazynu obrobiona photoshopem. Jest cudowny. Teraz tylko on.

Używam tego produktu od: 2 miesiące temu używałam

bardzo bardzo dobry!

Kupiłam małe opakowanko koloru glittering sun <3 leżał jakieś pół roku na półce i używałam go od czasu do czasu jako róż bojąc się użyć na całą twarz.. jakże się myliłam :) Ostatnio wypróbowałam go na całej twarzy- efekt jest boski! Bardzo delikatnie nadaje twarzy (ja również nakładam na szyję i dekolt) naturalnego, ciemnejszego koloru i cudnie rozświetla. Twarz jest dużo bardziej słoneczna, no i świetnie współgra z moimi złocistymi włosami ;) Tworzy efekt glam który ja uwielbiam :)dodam jeszcze że świetnie się nakłada, jest wydajny, nie robi smug i na twarzy go w ogóle nie czuć bo nie pozostawia nieprzyjemnej warstwy. Ogółem bardzo polecam, naturalny, dobry bronzer-rozświetlacz.

Ilość zużytych opakowań: kończę jedno malutkie

leży na półce,ale...

Produkt bardzo dobry,przyjemnie się rozprowadza,jest bardzo delikatny,nie czuje się go na twarzy, nie stanowi dodatkowej warstwy. Jest bardzo dobry na lato,gdyż zawiera mnóstwo drobinek. Na codzień jednak nie lubię takich błyskotek. Ja zakupiłam dwa opakowania 03 bronze i praktycznie ich nie używam. Jeśli stosowany na cała twarz jest praktycznie niewidoczny,pomijając migoczenie. Bardziej polecałabym stosowanie go jako róż do policzków, ja jednak wolę róż w kulkach.

Używam tego produktu od: sporadycznie
Ilość zużytych opakowań: 2 zakupione, mało używane

Jest dobrej jakości

Dobry produkt w swoim, brązerowym, typie. Używam właśnie nieco wbrew przeznaczeniu, czyli tylko jako brązer / aka "róż do policzków". Myślę że sprawdziłby się również jako podkład / do zaplikowania na całą twarz, acz mój stosunek do brązowienia cery został dokładnie określony zarówno w mojej opinii , jak i w moich poprzednich recenzjach:D
Dream Mousse Bronzer rozprowadza się doskonale, pokrywa cerę delikatną, przejrzystą warstwą naturalnie opalonego kolorytu (być może zasługa mojego kolor - chyba najjaśniejszy, Dore). Jest trwały, ładnie wygląda na twarzy, daje jej zdrowy "glow". Ma taki silikonowy poślizg. Jest (za) wydajny, myślę iż prędzej mi się znudzi niż zużyję (acz jak pisałam, używam w zasadzie jako różu). Tani, ja dorwałam na wyprzedaży za jakieś grosze. Polecam, zwłaszcza miłośniczkom tego typu produktów.Używam tego produktu od:lata 2008
Ilość zużytych opakowań:ok. 1/4