KWC LogobyWIZAŻ logo
Uroda

Oriflame Pure Skin, Perfect Pore Lotion (Płyn oczyszczający pory)

4 na 58 opinii

kala123123
    1 marca 2010 o 17:35
    2 / 5
    Niedokońca...
    Płyn kupiłam ponieważ robiłam zamówienie i potrzebowałam zwyczajnie punktów. W normalnych warunkach bym go nie kupiła. Niestety nie widze albo matował mi skóre. Jedyne co to oczyszcza z makijażu i to też nie do końca. Niestety ta nowsza wersja kosmetyków przeciw trądzikowych zawiodła mnie Używam tego produktu od: 2 miesięcy Ilość zużytych opakowań: 1
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:rok lub dłużej

Egzystencjalna
    21 maja 2009 o 15:01
    5 / 5
    Świetny
    Początkowo byłam przerażona widząc alkohol w składzie - nienawidzę toników zawierających go. Płyn oczyszczający pory okazał się świetny! Dobrze matuje skórę. Nie wysusza. Dodatkowo zauważyłam, że zmniejszyły się wągry a nie które całkiem zniknęły. Cena przystępna. A co do zapachu - nie czuć w ogóle alkoholu co u mnie jest dużym plusem!:D Polecam Używam tego produktu od:2 tyg Ilość zużytych opakowań:w tr 1

Natalie24
    13 listopada 2008 o 14:45
    4 / 5
    łagodny i skuteczny tonik
    Przetestowałam już wiele toników do cer tłustych,mieszanych i trądzikowych i ten zdecydowanie jest moim ulubionym.Sięgam czasem po coś nowego,ale zawsze z utęsknieniem czekam aż wrócę do mojego ulubionego. Na własnej skórze wypróbowałam wszystkie produkty z serii Pure skin,nie wszystkie przypadły mi do gustujednak ten produkt moge wychwalać i wychwalać. Sprawdził sie na mojej skórze w przeciwieństwie do toników takich firm jak Vichy,L Oreal,Garnier,Avon i innych....które wysuszały moją tłustą skóre przez co powodowały nadprodukcje sebum. Tonik jest badzo łagodny mimo zawartości alkoholu,nie wysusza skóry i nie powoduje uczucia ściągnięcia a jednak odczuwam jego działanie. Świetnie odświeża,po jego użyciu czuje sie tak przyjemnie czysta i ożeźwiona.Twarz przez długi czas jest matowa, przy dłuższym stosowaniu drobne przebarwienia potrądzikowe są bledsze,koloryt jest wyrównany a drobne syfki szybciej znikają. Mimo stosunkowo niewielkiej zawartości (150 ml) jest wydajny,wystarcza mi na dłużej niż toniki mające zawartość 200 ml. Polecam wszystkim lubiącym nieinwazyjnie(nie wysuszające skóry na wiór) działacące toniki przeciwbakteryjne W promocji można go kupić za 14,90:).Używam tego produktu od:5 lat Ilość zużytych opakowań:sporo było tych opakowań

burn-it-up
    16 lutego 2008 o 19:01
    3 / 5
    Może być
    Generalnie staram się już nie kupować toników alkoholowych,nie potrzebuję już takiego silnego oczyszczenia jak kiedyś a poza tym moja skóra znacznie bardziej lubi produkty delikatne.Ten jednak kupiłam jako kurację złuszczającą(toniki alkoholowe zawsze ładnie rozjaśniają mi buzię).Porządny produkt,dobrze oczyszcza,lekko szczypie jak to kosmetyki z zawartością alkoholu.Pachnie przyjemnie,ale dość mocno.Stosuję go co jakiś czas po wieczornym demakijażu,nie spowodował jakiegoś spektakularnego przesuszenie i nieco poprawił koloryt rozjaśniając przebarwienia.Poręczna i ładna buteleczka.Mogę spokojnie polecić,szczególnie posiadaczkom bardziej tłustej cery. Używam tego produktu od:2,5 miesiąca Ilość zużytych opakowań:kończę pierwsze

(:amari:)
    17 listopada 2007 o 18:49
    5 / 5
    Jest świetny
    Oczywiście jak poprzednie recenzje, jestem zdecydowanie na tak! Świetny zapach, bardzo delikatny, jak na tonik, ale mi to nie przeszkadza ;) Jeden minusik to, że po nim troszkę mam zaczerwienienia, ale oczywiście schodzą po jakimś czasie. Mam wrażliwą skórę i dlatego. Więc ranne stosowanie odpada. Ale na wieczór jak najbardziej ;) Na prawdę polecam! Używam tego produktu od: niedawna Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno