Oriflame, Visions, Eye Brights (Rozświetlające kredki do powiek)

Oriflame, Visions, Eye Brights (Rozświetlające kredki do powiek)

Pojemność 1,8 g

Piękne oczy w mgnieniu oka! Wyraziste, wibrujące kolory podkreślają blask tęczówek. Kredki można stosować jako samodzielne cienie na czyste powieki lub łączyć z innymi cieniami prasowanymi. Występują w czterech kolorach : Pink Prodigy, Upbeat Blue, White Light, Green Gleam.

Przeciętna

Obecnie posiadam 2 szt tej kredki:Niebieska i Różowa.
Kredki są ok ale niestety jakość ich jewst trochę za słaba.

Zalety:
-cena
-ładnie lśnią
-średnie w aplikacji

Wady:
-słaba trwałość
-aby uzyskać jednolisty kolor musi być jakaś baza pod nią:baza pod podkład,podkład ,puder,itp -coś co ułatwi równomierną aplikację i przedłuży trwałóść

Używam tego produktu od: dawno
Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie użytkowania

nie urzekła mnie

Kredka daje ładny efekt rozświetlenia oka, to jest duży plus.
I to by było tyle dobrego.

Kosmetyk nie jest zbyt trwały, już po 2 godzinach zostają tylko szczątki tego co na początku znajdowało się na powiece. Dodatkowo kredka osadza się trochę na rzęsach. Robią się grudki.

Żałuję, że produkt nie ma lepszej jakości.

Używam tego produktu od: ponad roku

Całkiem fajny efekt, ale znam lepsze...

Kupiłam ją w promocji na Allegro w cenie 5zł, w odcieniu White Light. Opisałabym ten odcień jako perłową biel, acz kolorek jest dziwny, bo zmienia się w zależności od tego pod jakim kątem na niego spoglądamy (raz perłowa biel, a raz ledwie widoczna srebrna poświata).
Nie stosuję jej zgodnie z przeznaczeniem (tj. jako kredkę do oczu), ale smaruję nią po powiece i rozcieram paluchem. Szukałam bowiem perłowego białego cienia...

Plusy:
- gruba, ale poręczna, wkład jest szczelnie opakowany drewienkiem, które ułatwia struganie (nic się nie haczy o strugaczkę ;)), pasuje idealnie do dużego otworka, nie łamie się przy temperowaniu,
- jest mega wydajna, mam ją od kilku miesięcy, a została mi jeszcze połowa kredki do zużycia,
- nadaje powiece przepiękny, perłowy odcień, nadaje się jako baza pod cienie :)

Minusy:
- stosowana jako kredka, rozmazywała mi się, zwłaszcza na dolnej powiece, więc musiałam zrezygnować z aplikowania jej w taki sposób,
- trochę topornie się rozciera jeśli chcemy jej użyć w charakterze cienia do powiek...
- cena - w regularnej cenie z katalogu z pewnością bym po nią nie sięgnęła.

Czy kupię? Nie wiem, tej nie zużyję pewnie do wakacji, a mam już kilka innych cieni w tym kolorze...

Ilość zużytych opakowań: połowa 1 :)

JAK DLA MNIE EKSTRA

mam 3 odcienie biały różowy i zielony jestem zadowolona, pięknie rozświetlają kąciki, luk brwiowy i środek powieki, pienne kolory, bardzo miękka co mnie akurat pasuje i nawet biała często maluje linie wodna, co prawda nie jest matowa, ale mnie to nie przeszkadza :>

Używam tego produktu od:nie wiem
Ilość zużytych opakowań:3 nie do skończenia bo używam tylko troszkę:)

może być

pierwszy raz zetknęłam się z tą kredką u koleżanki. Tak mi się spodobała, że kupiłam niebieską, białą i zieloną. Niebieska jest super - daje świetny efekt, gdy rozmazuje się nią kreskę zrobioną czarną kredką. Pięknie się mieni i daje efekt kameleona, no i robi się intensywna. Fakt - trwałość mogłaby być większa. Niestety zielona i biała kredka nie dają takiego efektu, ale nadają się do rozświetlania makijażu - oczywiście "z braku laku", bo nie kupiłabym w tym celu, leżą więc - rzadko używane

Używam tego produktu od: 2 lat - niebieskiej

Jedynie dla koloru...

Wybrałam odcień Pink Prodigy (opalizujący blady/zimny róż). Używałam jej głównie na linii wodnej, gdyż na górnej powiece zazwyczaj gościła kreska narysowana eyeliner\'em. Kredka posiadała przyjemną kremową konsystencję. Przy aplikacji nie podrażniała delikatnej skóry powiek, ani też oczu, nie łamała się, była łatwa do zatemperowania. Nałożona na linii wodnej, pięknie rozświetlała spojrzenie. Kolor, choć z początku wyrazisty, o intensywnym blasku, z upływem czasu stawał się coraz bardziej niedostrzegalny.

Ilość zużytych opakowań: 1: Pink Prodigy

Do wew. kącika

Kredka miękka, żle się temperuje. Nakładana na powiekę w błyskawicznym czasie zbierała się w załamaniu powieki. Nadaje się tylko do rozświetlenia wewnętrznego kącika. Trwałość przeciętna, daje ładny efekt. Kupiłam w promocji za niecałe 10zł.

Używam tego produktu od:kilka miesięcy

Przypadła mi do gustu

Widzę, że opinie średnie. Mnie osobiście kredka bardzo przypadła do gustu. Mam różową wersję, która w zasadzie jest perłowa. Bardzo ładnie wyglądała w połączeniu z jasno różowym cieniem. Nakładałam na górną powiekę i otrzymywałam "zimowe oko" ;) Jest trochę miękka, więc trzeba uważać przy temperowaniu. Nie ściera się, łatwo się nakłada. Kusząca cena!

Używam tego produktu od:roku

No niestety...

Kredkę kupiłam bo spodobał mi się kolor(Pink Prodigy) i potrzebowałam czegoś do makijażu na półmetek. Kolor bardzo ładny, no i na tym plusy się kończą. Kredkę trudno nalożyć, jest tłusta(nie wiem czy takie powinny być kredki, zwykle używam cieni), a już po godzinie roluje się. Czasami używam ją jako baze pod cienie i tam jakoś się sprawdza. Więcej nie kupię.Używam tego produktu od:ponas miesiąca

Jak dla mnie ok

No cóż ja tu same negatywy widzę, a chciałam właśnie napisać, że fajnie rozświetla. Ja chyba inaczej jej używam dlatego mi się podoba. Nakładam ją pod brwi od strony zewnętrznej i w kąciki oczu, żeby ładnie rozświetlić oko i uważam, że tam spisuje się na medal. Trzyma się długo i wcale się nie roluje. Może dlatego, że nie porwałam się na malowanie ruchomej części powieki nie jestem zawiedziona. Zależy wieć do czego ma służyć.

Używam tego produktu od:dwóch tygodni

Ehh ...

Mam kolor różowy. Jest śliczny! ;) Pierwszy raz pomalowałam nim cała powiekę i po pół godziny zamienił się w biały;/ Zrolował się strasznie i zaraz go zmyłam... ;/ Kiedy zrobiłam nią samą kreske to efekt był ten sam tylko, że się nie zamieniła w białą.. :] Kredka jest za miękka!!! Nie lubie jej :]

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszej

a ja polubiłam tą kredeczkę

mialam odcien srebrny i bylam baaardzo zadowolona, efekt utrzymywal sie na mnie okolo 7 godzin :) ciągle sie mnie ludzie pytali co to mam za cienie holograficzne :D hihihi :)
brokat bardzo wyraźny i jak już sie przykleił do powieki to wrecz cieżko bylomi go zmyć... nieraz jeszcze rano coś mi się blyszczalo!!

Używam tego produktu od:uzywałam ponad 2 mies temu