Avon, Planet Spa, Icelandic Mineral Waters, Cooling Eye Pads (Kojąco-chłodzące płatki pod oczy)

Kojąco-chłodzące płatki pod oczy nawilżają i koją delikatną skórę w okolicach oczu, odstresowują
i usuwają oznaki zmęczenia, dodają spojrzeniu optymizmu.
Produkty serii Planet Spa `Wody mineralne Islandii` oparte są na krystalicznie czystych wodach z islandzkich lodowców, bogatych w minerały oraz niezbędne dla zdrowia i urody tzw. pierwiastki śladowe, dodatkowo wzmocnione dawką dobroczynnych witamin.

płatki i już

W zasadzie nie potrafię powiedzieć czegoś szczególnego o tym produkcie. Kupiłam, skuszona promocją. Bo regularna cena wydaje mi się zbyt wygórowana.
Pudełeczko trzymałam w lodówce, więc rzeczywiście przyjemnie chłodziły. Nazwijmy, że koiły. I chwile z płatkami na oczach wspominam mile. I to wszystko. Nie zauważyłam żadnego innego działania.Używam tego produktu od: Używałam jakiś czas temu

Przyjemne ukojenie

Używałam tych płatków jakiś czas temu, ale bardzo dobrze je wspominam. Schłodzone szybko odprężały skórę wokół oczu, nawilżały i lekko ją rozjaśniały. Taki miły relaksujący kompres. Na koniec przecierałam nimi jeszcze twarz. Zapach przyjemny. Efekt nawilżenia nie jest długofalowy; nie zauważyłam też, żeby płatki mocniej napinały skórę- więc polecam raczej jako element pielęgnacji, sposób na ukojenie oczu- niż jako zastrzyk przed większym wyjściem. Duży plus za brak podrażnienia, mimo że mam wrażliwą skórę wokół oczu i noszę soczewki. Reasumując- dobry produkt, stosunek ceny do jakości zadowalający. Nie wiem, czy kupię ponownie, bo nie po drodze mi od jakiegoś czasu z kosmetykami avonu, a poza tym skóra wokół oczu wraz z wiekiem (niestety :rolleyes: ) staje się coraz bardziej wymagająca. Ja czuję, że moja juz potrzebuje silniejszych kosmetyków. Dla młodszych dziewczyn polecam z czystym sumieniem :)
Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań: ok 5

bez rewelacji

dobrze nazwane: kolejny gadzet ;)

za drogi nawet w promocji
nijakie wlasciwosci nawilzajace, kojace-jakos nie zauwazylam specjalnego dzialania
zapach nieciekawy
rzeczywiscie dobre na odprezenie, chwile relaksu

nic wiecej

Używam tego produktu od:paru mcy
Ilość zużytych opakowań: poltora

przydatne

ja uwazam że był to dobry zakup,przechowuje płatki w lodówce, gdy pragen ukojenia i odprężenia oczu po prostu siegam po nie, i juz po chwili oczekiwane ukojenie przynoszą
posiedze sobie tak z nimi na oczach pare minut, po czym przecieram płatkami cała twarz 9jak tonikiem0, w końcu nasaczone sa jakąs woda z minerałami, która działa także dobrze na skóre twarzy
generalnie polecam jako dodatkowy element pielegnacji

Używam tego produktu od:pół roku

czy ja wiem

W sumie nic nie daja. Nawilzenie takie srednie - na tyle na ile moze nawilzyc awcik nasaczony zwyklym tonikiem. Wiec w sumie nie ma po co kasy wydawac. Gadzet i kolejny powod by sie polozyc i wypoczywac:P

Używam tego produktu od:pol roku

****

Dla mnie te płatki są jak wybawienie....
To mój pierwszy tego typu kosmetyk, ale zostanie ze mną na dłużej. Na zmęczone oczy są po prostu idealne. Chłodzą, uspokajają, nawilżają, nawet ciut ściągają opuchnięcie... Może zapach nie należy to najprzyjemniejszych ale mi nie przeszkadza.
Polecam wypróbować!

Używam tego produktu od: około roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

zapach... dentysty :(

Płatki mają zapach gabinetu dentystycznego - można się co najwyżej pocieszać tym, że oczami się w końcu nie wącha. Są bardzo nasączone i na początku woda z nich ściekała mi po twarzy. Rzeczywiście nawilżają okolice oczu, o co nietrudno w przypadku takiej ilości wody, ale jakiegoś szczególnego działania kojącego lub chłodzącego nie zauważyłam. W moim przypadku to samo można osiągnąć pierwszym lepszym kremem do oczu. Cena dość wysoka nawet w promocji.

Używam tego produktu od: kilku tygodni