Paloma (Unicolor), Kolagenowy błyszczyk do ust

Paloma (Unicolor), Kolagenowy błyszczyk do ust

Innowacyjna formuła błyszczyka o właściwościach odżywczych i pielęgnujących zapewnia ustom perfekcyjne i zmysłowy wygląd. Oparta o naturalny kolagen i płynny sylikonowy wosk powoduje iż błyszczyk rozpuszcza się na ustach z chwilą nałożenia, pozostawiając super gładki film. Odpowiednio dobrane substncje z kompleksem witaminowym wygładzają usta i powodują, że intensywny kolor długo się nie nich utrzymuje. Nawilża usta, nadając im atłasową gładkość i połysk. Chroni przed promieniowaniem UV. Sprawia, że usta są wydatne, miękkie i gładkie.
Każdy z 10 lśniących odcieni zapewnia konfort noszenia i zachwyci kobiety, które chcą wyglądać modnie i wyraziście. Każdy odcień jest pełen prawdziwego, nasyconego koloru. Lekka konsystencja i wygodny w użyciu aplikator gwarantuje precyzyjny makijaż.

Cena: ok. 9 zł / 10 ml

Świetny

Z poczatku gdy go kupiłam jakoś nie przypadł mi do gustu. Później natomiast nie mogłam się z nim rozstać.

Plusy:
>>taniutki [6,5,- na rynku w budce]
>>nie klei się
>>ma lekką konsystencję co dla spierzchniętych ust jest wielką zaletą
>>nawilża
>>nie wylewa się ani spoza konturu ust ani z butelki
>>śliczny na ustach...mam kolor 8...w butelce jest brazowy na ustach daje kolor bardziej cielisty, delikatniejszy i jasniejszy niz w butelce
>>zapach dla mie chcemiczny ale jak sie maluje to w ogole go nie czuc...znajomym błyszczyk pachnie wanilią...Oo
>>starcza na baaaaardzo długo...używam ponad miesiąc non stop bo uwielbiam mazidła do ust a z buteki nic nie ubywa ^^

Minusy:
BRAK

Używam tego produktu od:ponad miesiąc

Jeden z niewielu błyszczyków, który nie oblepia ust brokatem. Pachnie poziomkami, bardzo autentycznie, zresztą wszystkie błyszczyki Palomy mają pyszne, owocowe zapachy :D Jest gęsty, kremowy, działa na usta niczym balsam - nie tylko ich nie przesusza, ale wręcz regeneruje. Śmiało może zastąpić szminkę ochronną. Dzięki kolagenowi usta są wygładzone i wyglądają bardzo ponętnie ;) Trwałość do 3 godzin, według mnie niezła. Używam wielu różnych błyszczyków - od Wibo po Lancome i mogę wam szczerze polecić błyszczyki Palomy. W moim rankingu dość wysoko :) Dobre i tanie.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

polecam

Wpadł mi w ręce przypadkiem, jako wygrana w konkursie i... zachwycił. Przyjemny zapach, odpowiednia konsystencja, nie wysusza ust i pięknie sie prezentuje.

Używam tego produktu od: 1roku

Podoba mi się

Mam bezbarwny błyszczyk, więc o kolorach nic nie mogę powiedzieć. Błyszczyk ma świetną konsystencje, ma ładny połysk,dobrze trzyma sie na ustach choć krótko. Tą wadę wybaczam, bo świetnie nawilża moje usta.

Używam tego produktu od:hmmm

Super i nie skleja ust!

Błyszczyk odkryłam przez przypadek bo Palomy coraz mniej na rynku więc cięzko spotkać jej kosmetyki w sklepach. Nałożyłam tester i już po godzinie wiedziałam, że sobię trochę nakupię błyszczyków z tej serii. Wspaniała konsystencja która nie skleja ust ale cały czas utrzymuje się na ustach które są gładkie śliskie i błyszczące. Dodatkowo nie skleja ust jak to jest zazwyczaj w przypadku byszczyków a kolor bardzo długo się trzyma. Mój ulubiony to nr 3.

Używam tego produktu od: 2miesięcy

Na pewno do niego wrócę

Bardzo fajny błyszczyk:

plusy:
-co najwazniejsze dla mnie- ma przyjemną konsystencję i nie lepi się, nie "skleja" ust :)
-ma przyjemny owocowy zapach
-cena
-wydajność

minusy:
-jak dla mnie, mógłby posiadać większą gamę kolorystyczną

Używam koloru nr 8

Używam tego produktu od: niedawna
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-go

dobry,ładny kolorek

kupiłam w tym tygodniu.wybrałam numer 7.mam wymagające usta(szybko się wysuszają),ten błyszczyk je nawilżył. dobrze się rozprowadza.znalazłam kolor który mi odpowiada.

Używam tego produktu od:3 dni