Bourjois, Effet 3D Cocktail

Bourjois, Effet 3D Cocktail

Pojemność 6,5 ml

Les Cocktail d`Effet 3D - lśniący błyszczyk, który nadaje ustom kolor soczysty jak syrop. Ma konsystencję żelu, nie klei się. Pomalowane nim wargi wyglądają jak zwilżone wodą i sprawiają wrażenie pełniejszych.
Kolory:
Rose bahamas 25
Cassis tropical 26
Rouge sunset 27

smakowity

Błyszczyki z tej serii spodobały mi się na tyle, że w mojej kosmetyczne zagościły wszystkie trzy odcienie. Moim ulubieńcem został Rouge Sunset.

Wydaje mi się, że "koktajle" uwiodły mnie głównie świetnym zapachem (i smakiem;)). Ich główna funkcja, czyli nadanie ustom połysku i koloru, jest oczywiście spełniona. Wargi są bardzo nabłyszczone, a barwienie jest zaskakująco intensywne (miałam wrażenie, że kolor nie rzuca się w oczy zaraz po nałożeniu, ale jakby w czasie stawał się coraz głębszy i bardziej soczysty).

Mają fajną konsystencję - na tyle gęstą, że nie spływa, a na tyle lekką, że nie ma problemu z aplikacją. Ta odbywa się za pomocą malutkiego pędzelka, który jednak gładko radzi sobie z pokrywaniem całych ust w dwóch-trzech ruchach.

Ich atutem jest zdecydowanie trwałość, w normalnych warunkach jednorodna, równa warstewka połysku i koloru utrzymuje się nawet kilka godzin (tj. można spokojnie gadać, śmiać się itd, ale jedzenie i picie odpada).

Są niestety dość "lepkie". Taka formuła kosmetyki pozostawia co prawda usta nawilżone, ale jest raczej ciężka.

Opakowanie noszone w torebce prędko traci na urodzie. Srebrne elementy się ścierają, błyszczyk zostaje przy zakrętce, zaklejając ją nieestetycznie. Co najgorsze, w przypadku najczęściej przeze mnie używanego czerwonego "koktajlu" - obudowa zakrętki wyrobiła się na tyle, że zaczęła schodzić sama, bez wyciągania aplikatora. Po kilku próbach wchodziła na miejsce, ale taka przygoda powtarzała się przy każdym otwieraniu.

Używam tego produktu od: używałam przez rok
Ilość zużytych opakowań: niepełne 3

*mily zapach
*wart swojej ceny!

goraco polecam!

4 i pół gwiazdki

Mało brakuje mu do ideału. Miałam odcień Cassic Tropical. Bardzo ładny kolor, rzeczywiście powiększa,nadaje mocny połysk, lecz skleja usta i ma niemiły zapach. Wygodny w obsłudze, fajny pędzelek, wygodne opakowanie. Niestety po jakimś czasie zaczął się "wylewać" i teraz klei się w rękach kiedy się nim maluję. Raczej niewarty swojej ceny.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Taki sobie

Coś mi się dużo błyszczyków Bourjois nazbierało, gdy ostatnio gruntowanie przeglądałam kosmetyczkę. A wcale nie są jakieś rewelacyjne.

Największy minus - sklejają usta. Po dłuższym czasie kolor zanika, ale pozostaje taka niemiła powłoczka, którą zawsze zeskrobuję zębami. Zjada się.
Posiadam odcień Cassis tropical 26. Kolor jest półtransparentny, usta nabierają intensywniejszej barwy, ale nie jest to rasowa czerwień. I bardzo dobrze, wygląda to naturalniej ;-)
Nie zauważyłam efektu pełniejszych ust, ale jakoś mi to specjalnie nie wadzi.
Za to nie podoba mi się, że opakowanie szybko się ściera. Obdrapane wskutek noszenia w torebce naprawdę nie wygląda elegancko.

Używam tego produktu od: nie pamiętam

Godny polecenia ;)

Błyszczyk ma fajną konsystencje - nie za rzadką ale i nie za gęstą, nie skleja ust i nie rozpływa się. Trudno orzec czy ma jakikolwiek Kolor (mam odcień Rose bahamas 25), wydaje mi się ,że jedynie nabłyszcza i to całkiem ładnie, usta wyglądają dość kusząco... Ja najbardziej w tym błyszczyku lubię zapach jest śliczny, delikatny taki jak powinien być :D
Polecam wszystkim którzy lubią naturalny ale błyszczący wygląd ust ;)

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

mój ukochany:*

mam ten wiśniowy odcień (po prawej na obrazku).
zalety:
-nawilża
-nadaje piękny kolor i kuszacy połysk;)
-jest delikatny
-nie powiększa ust, dla mnie to prawdziwy plus ponieważ mam pełne usta ;)
-wydajny

minusy
- brak:P

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań:kilka

Kiepski

Blyszczyk wysusza, szybko sie zjada, ma niewygodny, za maly pedzelek, nie ma efektu wiekszych ust, tylko je lekko nablyszcza, tak jak wazelina, nic poza tym. Jest zdecydowanie za drogi, a jakoscia dorownuje bazarowym produktom, ba, nawet sztyfty owocowe w kolorowych opakowaniach lub blyszczyki w kulkach za 3 zl, ktore mozna wszedzie kupic sa lepsze. Nie polecam

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 1 ledwo napoczete

Taki bardzo dobry blyszczyk;)

Ha, no i mam go juz od kilku miesiecy, co jakis czasu uzywam (na zmiane z tymi 50 innymi ;) ) i tak sobie mysle, ze chyba nie ma sie do czego przyczepic.
+blyszczyk ma bardzo ladny, apetyczny zapach (mam czerwona wersje),
+niezle sie trzyma jako ze jest gesty i dosc klejacy (co mi osobiscie nie przeszkadza w ogole... co wiecej - preferuje takie kleiste),
+ma porzadne opakowanie i aplikator,
+cene tez jest nienajgorsza (przynajmniej w UK),
+ladnie odzywia usta, nie wysusza,
+nadaje ladny naturalny, transparentny kolor...

ale...

kolor jest jak dla mnie nudny, zbyt plaski. Prawdopodobnie wybralam zly dla mnie ocien i z tego wynika moja ocena. W kazdym razie nakladajac go na usta, nie widze, zeby uiekszal mnie w jakikolwiek sposob, ot taki sobie blyszczacy czerwonawy, transparentny gloss. Co wiecej, to dziwne, ale mam wrazenie, jakby mi zmniejszal usta...
Nie szaleje za nim, ale jako, ze to naprawde porzadny blyszczyk, to moze 2 pozostale odcienie bede mi bardziej pasowaly i jeszcze sie na niego skusze.

Używam tego produktu od:8 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: ciagle 1

kuszący

mam kolor cassis tropical
ładnie pachnie
przyjemnie sie nakłada, delikatny pędzelek i odpowiednia żelowa konsystencja
- nie zawiera drobinek błyszczących,
- usta zdecydowanie przyciagaja spojrzenia!
- nalozony na niepomalowane usta kolor nie jest mocny i nie trzyma się bardzo dlugo.
natomiast po uprzednim uzyciu konturowki lub szminki, bardzo ladnie podkresla i uwypukla - zwlaszcze czerwień :*Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań:1 (nie uzywam na codzien)

Bez szalu

Kupilam ten blyszczyk z uwagi na kolor (czerwien). Niestety koloru na ustach nie daje zadnego. Dodatkowo jest dosc rzadki, a przy tym kleisty, szybko schodzi z ust.
Jednak jakos bym to przezyla, bo ta zelowa konsystencja w sumie ma cos w sobie, ale nie moge zniesc zapachu tego blyszczyka.
Mam go najdluzej sposrod wszystkich swoich blyszczykow, bo prawie rok, a zuzylam dopiero 1/3 opakowania. Nie moge sie przemoc.
Gdyby zmieniono jego zapach i ulepszono konsystencje to bylby lepszy,a tak daje tylko 3 gwiazki i wiecej go nie kupie.

co za kolory!!!

Blyszczy faktycznie moglby byc lepszy...glownie jezeli chodzi o trwalosc i konsystencje (moim zdaniem jest troche za rzadki przez co nie trzyma sie zbyt dlugo na ustach i, niestety, wycieka czasmi z opakowania...zakretka ZAWSZE sie lepi :(
Ograomnym plusem tego blyszczyka sa super kolory i to ze nie pokrywa on ust kolorem...raczej nadaje im piekny soczysty apetyczny odcien. Dokladnie usta sa bardzo soczyste i lekko zabarwione jak sorbet owocowy. dzioeki temu makijaz jest bardzo suptelny ale z lekkim paqzurem ;)
Bardzo wydajny!!!

Używam tego produktu od:6mscy

dobry, ale bez szału

Zdecydowanie muszę go mieć w torebce. Używam na codzień. Mam wszystkie 3 kolory i o dziwo wszystkie do mnie pasują, naturalnie "wydobywają" dany kolor z ust. Naturalne, nieklejące, wydajne.

Ocena 3, bo to właściwie porządny produkt i tyle, czyli bez szału. Przyznaję rację recenzentce powyżej odnośnie opakowania. Używam tego produktu od:1 roku