Nivea, Hair Care, Brilliant Blonde, Odżywka z filtrem UV `Olśniewający blond`

Nivea, Hair Care, Brilliant Blonde, Odżywka z filtrem UV `Olśniewający blond`

Odżywka Olśniewający Blond z filtrem UV to idealne połączenie naturalnych ekstraktów z odkryciami zaawansowanej technologii. Wzbogacona cennym wyciągiem z ziaren pszenicy i delikatnym ekstraktem ze słonecznika przedłuża kuszący blask i świeżość koloru blond. Ułatwia rozczesywanie nie obciążając włosów. Dzięki filtrowi UV i przeciwutleniaczowi zapewnia ochronę przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych i przedłuża świetlisty blask włosów blond.

Skład: Aqua, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Bis-Digliceryl Polyacyladipate-2, Cetrimonium Chloride, Behentrimonium Chloride, Benzophenone-4, Panthenol, Triticum Vulgare, Helianthus Annuus, Oryzanol, Hydroxypropyl Methylcellulose, Sodium Citrate, Methylparaben, Propylparaben, Parfum, CI 13015, CI 15985, CI 47005. (19.09.2007)

Cena: ok. 2,50EUR / 200ml

Bardzo średnio jak dla mnie

Zacznę od tego , że mam włosy farbowane z lekko białawym odcieniem - nie jest to tradycyjny złocisty blond. Zrobiłam błąd, że ją kupiłam bo faktycznie nadaje te żółte refleksy, co mi się nie spodobało.

* Polecam dla osób o złotych włosach,bo faktycznie nadaje złoty/żółty odcień,

*nie wskazana dla blondów z białymi refleksami,

*włosy po aplikacji łatwo się rozczesują,

* Niestety obciąża włosy,

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego ( raczej nie dokończę)

nie dla mnie

Niestety jest to porażka. Odżywka jest niemożliwa do spłukania, nawet jeśli się jej użyje niewiele. Obciąża włosy i przyśpiesza ich przetłuszczanie. Wygładza, bo przecież natłuszcza. :) Pomaga w rozczesywaniu, ale nie eliminuje elektryzowania się włosów, trzeba na to stosować inną odżywkę. Znaczących plusów poprawiających wygląd włosów nie zauważyłam.

W sumie spoko

Dla mnie razem z szamponem i balsamem spisały się super. Jak jeszcze nie farbowałam włosów i użyłam tej serii, kumpela nie mogła uwierzyć, że nic nie eksperymentowałam z farbą. Dała mi świetny blask, lekko rozjaśniła. Jak dla mnie dobry produkt.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: oł

Całkiem fajna

Mam BLONDE GLOSS napisane, ale z wyglądu opakowanie takie samo.
Mam włosy średni-ciemny blond, mocno rozjaśnione przez słońce, z naturalnymi jasnymi pasemkami.
Dla mnie to całkiem fajna odżywka, rozświetlała włosy, wygładzała. Możliwe, ze trochę obciążała, bo były takie odrobinę przyklapnięte, ale za to błyszczące. Chociaż bez fajerwerków, dodam. Nie wiem czy to efekt odżywki, ale wtedy nie miałam trudności z rozczesywaniem włosów.
Nie lubiłam jedynie jej spłukiwać, bo miałam wrażenie, że przykleja mi się do włosów, były wtedy jakieś sliskie i nie byłam pewna czy dobrze ją zmyłam.
Odżywka dobrze współgra z szamponami "nie z serii". Niestety mało wydajna.

Używam tego produktu od: używałam ok. 2 miesiące

słabizna...

Uzywalam tej odzywki jakies 2 lata temu.
Tylko, ze moja byla do wlosow brazowych a nie blond.
Niestety brillant brown nie ma swojej stronki na kwc wiec postanowilam na ten temat napisac cos tutaj.
Bo pewnie z blondem bedzie tak samo jak z brazem.

Jedna z najslabszych odzywek do wlosow jakich do tej pory uzywalam w swoim zyciu.
Nie robi absolutnie nic, praktycznie wogole bym jej mogla nie klasc na wlosy tylko spryskac mgielka z gliss-kura i efekt bylby lepszy.

Jedyne co moge zaliczyc do plusow to:
+ latwiejsze rozczesywanie wlosow.
+ wlosy byly miekkie ale bez rewelacji.
+ nie wysusza wlosow.
+ jest wydajna.
+ przystepna cena.
+ ladne i poreczne opakowanie.
+ przyjemny zapach.
+ nie uczula.

A jezeli chodzi o wady tej odzywki to musze wspomniec o tym, ze:
- obciaza wlosy jezeli dokladnie jej nie spluczemy co w konsekwencji prowadzi do tego, ze wloski szybciej sie nam przetluszczaja.
- nie wygladza powierzchni wlosa.
- nie powoduje, ze sa bardziej lsniace.
- nie nawilza zbytnio.
- dlugo sie splukuje.

W tym przedziale cenowym mozna upolowac cos lepszego.

lość zużytych opakowań: 1 opakowanie

Bardzo dobra odżywka

podobnie jak w przypadku balsamu z tej serii, nie zgadzam się z negatywnymi ocenami. Ta odżywka sprawdziła się na moich włosach, a obietnice producenta zostały spełnione. Włosy były gładkie i miękkie oraz mocno nawilżone. Dobrze się układały, a dla moich gęstych ciężkich włosów się bardzo dobrze nadawała, gdyż włosy się nie puszyły. Pragnę zaznaczyć, że mam zdrowe włosy, regularnie podcinane więc odżywka miała ułatwione zadanie. A po negatywnych ocenach, widzę, że wystawiały je posiadaczki włosów bardzo zniszczonych lub suchych.Dziewczyny, Wam pomogą maski silnie regenerujące , a nie odżywki, które mają za zadanie delikatnie odżywić i pielęgnować oraz ochraniać włosy. Więc nie dziwcie się , ze Wam ta odżywka nie pomogła, bo to odżywka dla włosów blond a nie regenerująca. Z czystym sumieniem polecam.

To nie to.

Dałam się skusić, gdyż był na promocji...
Ale to nie to. Mam włosy zdolne do przesuszenia, bo często chodzę na basen i ta odżywka nie zdaje egzaminu. Nie ożywia koloru moich włosów, nie powoduje też, że są lżejsze, czy łatwiejsze w rozczesywaniu. Nie nawilża ich odpowiednio, wydaje mi się, że dodatkowo je obciąża.
Mam też wrażenie, że skóra mojej głowy nawet przetłuszcza się szybciej. Nie podoba mi się taki efekt i na pewno nie kupię tego produktu jeszcze raz (nawet na promocji).

nie, nie, nie!

Sporo się napociłam, szukając odpowiedniego sposobu użytkowania tej odżywki, i w końcu go nie znalazłam...

Jeśli niedostatecznie dobrze ją spłuczę, bardzo obciąża włosy i sprawia, że szybciej się przetłuszczają. Gdy spłuczę ją solidnie - to tak, jakbym w ogóle nie miała żadnej odżywki na głowie. Efekt: włosy sianowate, trudne do rozczesania, koszmar. Odżywka leży więc sobie na półce i czeka na mój zły dzień, kiedy po prostu ją wyrzucę, skoro tylko zbiera kurz.

NIE polecam!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-szego, nie mogę go zmęczyć :(

Beznadziejna

Po jej użyciu moję włosy już po godzinie od umycia robią się smętnie przyklapnięte, sianowate i cieniutke, jakby ich wypadła co najmniej połowa. Nadają sie tylko do związania, o rozpuszczonych nie ma mowy. Gdyby jeszcze super nawilżanie albo bezproblemowe rozczesywanie mi to rekompensowało- ale nie :( Nie widzę żadnych plusów.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: z braku innych udało mi sie zmęczyć jedno całe

Wygładza, ale nie olśniewa.

Fajnie wygładza, włoski są miękkie, przyjemne w dotyku, fajnie się rozczesują... ale mój kolor blond pozostał taki jak był....

Ogólnie mi się podoba, bo czuję, że wlosy są nawilżone i gladkie... ;)

Używam tego produktu od:miesiaca

na pewno nie...

juz dobitnie wyrazilam swoją opinię na temat tej serii dając komentarz do szamponu z tej samej serii. włosy są miękkie -fakt. Jednak nie można mówić o żadnym lśnieniu. Nie widzę większej różnicy w tej materii między użyciem zwykłego szamponu, a tym "cudem"

Używam tego produktu od:1-mca

lekka x)

Lubie ta odzywke poniewaz nie obciaza moich wlosow i ich nie przetluszcza. Ogolnie nigdy nie nakladam odzywek od nasady. Wlosy po niej sa miekkie lepiej sie ukladaja i w polaczeniu z szamponem daja ladny efekt zlocistego blondu na moich wlosach x) i oczywiscie wydajna baaardzo i sliczny zapach. Godna polecania

Używam tego produktu od:2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:polowa pierwszego