Oriflame, Visions, Bootylicious Lip Gloss (Błyszczyk do ust)

Oriflame, Visions, Bootylicious Lip Gloss (Błyszczyk do ust)

Dodaj życiu pikantnego smaczku! Apetyczne lśniace usta kuszą delikatnym kolorem i intensywnym blaskiem. Wystarczy musnąć usta i możesz ruszać na podbój świata.
Błyszczyk sprawia, że usta stają się pełniejsze, bardziej zmysłowe i kuszące. 5 lśniacych kolorow: Virgin-przezroczysty, First Date- różowy , oops!- brązowo-pomarańczowy, Oh baby- czerwony, Bootie call-ciemnoczerwony.

nie warty swojej ceny

Właśnie przed chwilą go wyrzuciłam bo już mi zaczął śmierdzieć.
Posiadałam kolor bordowy o bodajże wiśniowo-malinowym smaku.
Niestety przez prawie dwa lata nie udało mi się zużyć, a to z uwagi na jego wady:
-bardzo, bardzo skleja usta
-jest bardzo ciężki. Mi bardzo przeszkadzał
-kolor jest w rzeczywistości inny niż w opakowaniu
-zapach jest strasznie duszący
-przez "ciężką" konsystencję trudno go równomiernie rozsmarować
-cena jest za wysoka jak na taki bubel

Ale ma też plusy:
+tubka z aplikatorem w kształcie kulki. Osobiście uważam, że to najlepsze rozwiązanie
+ładne opakowanie
+jest wydajny, ale to może z racji tego, że go rzadko używałam

Używam tego produktu od: prawie dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: niepełne jedno

OK

Dostałam ten błyszczyk w prezencie.
Okazał się całkiem nieźły.
Używałam Przezroczystego.

Zalety:
- konsystencja
-przezroczystość
-brak lśniących drobinek
-efekt morkrych ust
-cena

Wady:
-zapach

Używam tego produktu od: dawno temu
Ilość zużytych opakowań: 1szt

lipa

dla mnie ten błyszczyk to totalna porażka. niesamowicie wysusza usta, a kiedy nałoży cię go ponownie- skleja je. Nie utrzymuje się długo, nie powala też zapachem. Kolor w tubce znacznie różni się od koloru na wargach. Osobiście wolałabym kupić zwykły błyszczyk za 5 zł niż ten.

Koszmarek

Miałam kiedyś ten bezbarwny (Virgin bodajże). Ostatnio naszło mnie na ponowne wypróbowanie tego błyszczyka chociaż miałam mętne wspomnienie, że do ideału mu daleko. I tak męczę się ok. miesiąc z First Date. Kolor w tubce jest jasnoróżowy, ale na ustach wychodzi jakiś taki srebrnawy, nie pasuje mi. Kiedy błyszczyk już zejdzie zostaje sam brokat co wygląda naprawdę tandetnie. Do tego lekko skleja usta przez dość ciężką konsystencję. No i ten zapach i smak... zupełnie niczym smecta :| Raczej nie polecam, napewno nie First Date w każdym razie.

Używam tego produktu od: znowu zaczęłam od ok. miesiąca
Ilość zużytych opakowań: męczę drugie

Taki sobie

Oceniam kolor "Oops!" (taki perłowy nude beige).

- Świetny kolor, lekko mieniący się, przejrzysty. Zresztą cała paleta jest przyjemna dla oka.
- Średnio trwały
- Opakowanie niezbyt wygodne, choć okrągła końcówka jest i tak o niebo lepsza od tych skośnie ściętych
- Po dłuższym czasie staje się lekko klejący
- Smak okropny, chemiczny

Ogólnie bez rewelacji. Raczej nie wrócę do niego.

Używam tego produktu od: 1,5 roku

takie nic

Błyszczyk dostałam w prezencie i był to wyjątkowo nietrafiony podarunek.
Przede wszystkim kolor: chłodny, jasny róż o perłowym odcieniu, który zupełnie nie pasuje do mojego typu urody. Nie podoba mi się zapach i smak, bo są zbyt mdłe. Kiepsko nawilża, krótko się utrzymuje, nawet jak na błyszczyk. Poza tym nie lubię błyszczyków w tubkach, wolę buteleczki.
Używam go raczej jako pomadki ochronnej, gdy muszę na chwilę wyjść, bo nie widzę innego sposobu na zużycie tego kosmetyku. Gdyby był w innym kolorze, może spojrzałabym na niego łaskawszym okiem.

Używam tego produktu od: nie wiem
Ilość zużytych opakowań: ciągle pierwsze

Miłe zaskoczenie

Widze ze wiele wizazanek odradza zakup ale ja sie z nimi nie zgadzam.
Po pierwsze odcien który posiadam- First date jest przeuroczy. Wyglada bosko na ustach.
Po drugie ma idealna konsystencje
Po trzecie jest wydajny
Po czwarte jest bardzo tani

Wada jest to ze niezbyt długo utrzymuje sie na ustach.

Używam tego produktu od: 1 msc

Jak to błyszczyki...

Wybrałam dwa odcienie: Oops! (kremowy brąz) i First Date (zimny róż). Błyszczyki miały kremową, gęstą, choć delikatnie wodnistą, półprzezroczystą konsystencję. Po nałożeniu silnie zlepiały usta, pokrywając je niezwykle intensywnym kolorem. Niestety, ich słodki, aczkolwiek chemiczny zapach, z pewnością nie uprzyjemniał aplikacji. Plus za wygodne opakowanie w postaci tubki.

Ilość zużytych opakowań: 2: Oops!, First Date

drooogi

jeeeju on jest okropnie drogi i taki malutki..;/
mam jasny roz i na poczatku byl swietny jednak po paru miesiacach robi sie jakis lepki okropnie skleja usta jest problem z nalozeniem i rozprowadzeniem nie polecam jest nie wart swojej ceny
aha i jeszcze slicznie pachnie;)

Używam tego produktu od:roku

Lubię

Fajny błyszczyk:) mam kolor jasny różowy ładnie lśni na ustach, ma lekką konsystencję, ;] jest wart swojej ceny ale ja go kupiłam w promocji ;] średnio wydajny, wygodny aplikator zakończony zaokrąglana główka dzięki czemu błyszczyk doskonale się rozprowadza na utach bez potrzeby używania lusterka.Zapach jest lekko słodkawy posmak chemiczny.Błyszczyk na ustach wygląda ładnie naturalnie dosyć mocno się błyszczy dzięki dużej ilości perłowych drobinek Ogólnie polecam błyszczyk;) godny wypróbowania.

Używam tego produktu od:1 miesiąc

ok

Fajny błyszczyk, jest gęsty i długo trzyma się na ustach. Używam bezbarwnego, daje bardzo fajny efekt tafli wody na ustach. Klei się, ale dzieki temu nie znika z ust za minute, jak wiekszosc blyszczykow.

Używam tego produktu od: 2 miesiace

Odpaada..

Miałam beżowy Oops. Niestety strasznie się zawiodłam. Nigdy nie udało mi się osiągnąć długotrwałego efektu tafli jak ten z katalogu. Najpierw błyszczyk rozprowadza się nierównomiernie, po dodatkowej ilości wypływa poza kontury ust a po niedlugim czasie na ustach zostaje sam brokat, który w dodatku wygląda koszmarnie. Nigdy więcej tego badziewia

Używam tego produktu od:nie pamiętam ale długo nie mogłam zmęczyć..
Ilość zużytych opakowań: aż 1