Lirene Dermoprogram, Aqua, Krem intensywnie nawilżający (stara wersja)

Lirene Dermoprogram, Aqua, Krem intensywnie nawilżający (stara wersja)

Krem na dzień przeznaczony do cery normalnej, bez względu na wiek. Działanie: przeciwrodnikowe, nawilżające, kojące i łagodzące. Idealny pod makijaż.

solidny produkt

Krem ten dostał się w moje ręce przypadkiem. W drogeriach omijam tego typu produkty szerokim łukiem, ponieważ od lat używam wyłącznie produktów aptecznych. Niestety dziwnym trafem na wakacjach spaliłam sobie lekko twarz na słońcu mimo filtra. Poszłam po ratunek do wiejskiego kiosku i tam mieli ten krem. Nałożyłam grubą warstwę i, co ciekawe, odtąd do kremu tego wracam po każdej kolejnej porażce z drogim, aptecznym kremem:/ Jako jedyny nie podrażnia bardzo wrażliwej cery, jest miły w użyciu, w miarę nawilża, ładnie pachnie, nie powoduje niespodzianek. Rano niestety budzę się ze świecącą cerą. Ale i tak mam takie chwile kryzysu, że mam ochotę kupić zapas i używać go do końca życia.
Ten krem to taka trochę lepsza wersja Nivea - byle co do idealnej cery. I chociaż jest to tak naprawdę produkt co najwyżej średni, a na pewno nijaki, to ma jedną wielką zaletę: nie ma się co bać, że zaszkodzi.

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: ciągle jedno i to samo, obawiam się, że się rozmnaża

zapycha?

Albo tylko mam wrażenie, albo przy jego stosowaniu wyskakują mi wielkie bolące bąble na twarzy, jakich nigdy wcześniej nie miałam :(
Kilka lat temu też miałam do niego podejście i też odstawiłam z powodu tych bąbli. Od dawna nie miałam takich problemów z cerą, więc spróbowałam ponownie i dalej to samo.

Używam tego produktu od: 2 tyg
Ilość zużytych opakowań: troszkę

slaby

Ten krem nie nawilza skory bardzo suchej, ewentualnie normalna lub tlusta. Wolno sie wchlania, zostawia dziwny filtr na skorze. Nawet pod makijaz sie nie nadaje, choc ma bardzo lekka konsystencje i jest strasznie wodnisty. Bylam z niego bardzo niezadowolona i w koncu zuzylam do smarowania nog. Sprobowac warto bo wiadomo ze dla kazdej cery kazdy krem jest inny ale zeby go kupic ponownie nie ma mowy.

Używalam tego produktu: jakis czas temu

Świetny nawilżacz

Krem wart polecenia, w przeciwieństwie do wersji dla cery wrażliwej. Ładnie się wchłania, faktycznie można stosować pod makijaż. Nawilża, ale nie matowi, zresztą napis na opakowaniu nie wspomina nic o matowieniu. Wart polecenia, wracam do niego, jak tylko skończę wrażliwy.

Używam tego produktu od: ok 2 miesiące

niezly

kupilam go w rossmanie "ot tak sobie" - ku mojemu zdziwieniu okazal sie b. dobry- pozostawia moja skore nawilazona, mila w dotyku, znika wrazenie sciagniecia twarzy, a jednoczesnie nie blyszczy sie/ co niestety jest moim problemem mimo 48 lat, wchlania sie wprawdzie srednio wiec stosuje go raczej wieczorem z kremem na naczynka z ktorym tworzy swietny duet
Uzywalam wielu drozszych - jednak mniej skutezcnych
nie jest to wprawdze KWC ale wart polecenia

Używam tego produktu od:2 m-ce

Swietny!

Dostalam w prezencie, sama jestem sceptycznie nastawiona do kosmetykow nawilzajacych bo mam cere mieszana i zazwyczaj konczy sie to super blaskiem na twarzy.

Krem wchlania sie idealnie!Ma konzystencje bardziej zelowa niz kremowa. Nie pozostaje po nim zadna tlusta warstewka, dzieki czemu podklad trzyma sie na nim idealnie i makijaz wyglada swiezo przez dlugi czas.
Nie wywoluje swiecenia cery, sprawia ze jest ona miekka i delikatna. Widze naprawde duza roznice po zastosowaniu tego kosmetyku w porownaniu z innymi kremami nawet z firmy eris.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

nie nawilżał

Kupiłam skuszona obietnicą nawilżenia i kojenia skóry. Niestety krem nie robił ani jednego, ani drugiego. Tak naprawdę to jeden z gorszych kremów jaki zdarzyło mi się używać.
Niby przyjemna lekka konsystencja, ale długo się wchłania i zostaje tłusta warstewka. Największy minus: nie nawilżał! Nawet więcej: jak już ktoś niżej napisał - pogarsza sytuację z suchymi skórkami. Dodatkowo mnie zapchał, więc raczej nie polecam, za tą cenę można znaleźć coś lepszego..
Jeżeli chodzi o obiecywane kojenie - a gdzie tam, właściwie poza zapychaniem i tłustą warstewką ten krem nic z moją skórą nie robił..
No i jeszcze jeden minus - pod makijaż na pewno się nie nadaje.

Używam tego produktu od: jakiś czas temu

Nie dla mnie

Miałam taki okres, że bardzo polubiłam produkty Lirene, postanowiłam więc spróbować tego kremu.

Niestety zawiodłam się. Ma wodnistą konsystencję i nawilża tylko chwilowo. Dla mnie jest zdecydowanie za słaby. Nie spisał się ani zimą, ani latem. Nie spełnia oczekiwań producenta i na pewno nie jest kremem "intensywnie" nawilżającym jak sugerowałaby nazwa.

Zużyłam stosując na szyję i dekolt.

Moim zdaniem nie warto, nawet za tę cenę.

Jestem na tak.

Bardzo dobrze nawilża. Skóra po nim jest gładka. Ma świetną, lekką konsystencję, przez co wchłania się natychamiastowo. Jest bardzo wydajny, niewiele ubywa ze słoiczka przy codziennym stosowaniu. Przyjemny zapach. Naprawdę godny polecenia!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

dla nastolatek - przejdzie

Generalnie nie bardzo, roluje się słabo wchłania, ale chyba jest lepszy niż inne kremy w tym prze dziale cenowym. Z 8 lat temu bardzo go lubiłam, ale teraz bym go nie użyła znając inne lepsze kremy, dużo lepsza jest wersja dr. Ireny Eris zamiast Lirene - jeśli chodzi o kremy do twarzy

Przyjemny, lekki kremik. Podoba mi się "mokra", nietłusta konsystencja oraz świeży, mineralno-morski, dyskretny zapach. Z nawilżaniem radzi sobie znakomicie, zaznaczam jednak, że nie mam wymagającej cery. Jest leciutki, jakby półżelowy, więc nie ma obaw, że pozapycha pory. Wchłania się dosłownie nanosekundę ;) Świetny dla osób, które żyją w pośpiechu (makijaż można nakładać od razu).
Jedynie słoiczek nie przypadł mi do gustu - plastikowy, średniej urody. Do przechowywania kremów lepsze są opakowania szklane. No ale dzięki temu nie ma obaw, że potłucze się w czasie transportu. Poza tym liczy się wnętrze :) Świetny na wakacyjne wypady, "mobilny", raczej na lato.

Używam tego produktu od:wiosna/lato (na zimę poszedł w odstawkę)

Raczej delikatne nawilżenie

Kupiłam go,bo poleciła mi znajoma.Niestety,jak dla mnie to za mało nawilża.Mam cerę mieszaną a skórę na policzkach miejscami przesuszoną i ten kremik nie daje sobie rady z tymi miejscami.Ma bardzo lekką konsystencję co jest dużym plusem,miły delikatny zapach oraz jest bardzo wydajny.Plus też za to,że nic a nic nie podrażnia! Minus za opakowanie,no ale jest adekwatne do ceny,coś za coś.Poza tym dość długo się wchłania.Ogólna ocena dobra - może będzie lepszy dla mniej wymagającej cery niż moja.Używam tego produktu od: miesiąca
Ilość zużytych opakowań: kończę opakowanie