Clinique, Brow Shaper (Cień do modelowania brwi)

Clinique, Brow Shaper (Cień do modelowania brwi)

Prasowany pyłek (cień) do modelowania brwi.
Dostepny w kolorze: Charcoaled, Shaping Taupe, Wheat, Soft Brown.

cienie do brwi

uratowalo mi zycie!:)))

moze najpierw zaczne historie dlaczego go kupilam!poszlam do kosmetyczki na regulacje brwi,po tym jak wstalam nie moglam uwierzyc ze to moje brwi z pieknego ksztaltu zrobiono mi takie brwi jakby od szklanki byly odbite.Koszmar!!!a wspone jeszcze ze bylo to w dzien sylwestra!!!no nic rozbeczana poszlam do domu do reki wzielam czarna kredke i zaczelam upikszac z odbitej ze szklanki brwi.No coz efekt nie byl zadowalajacy ale lepsze to niz nic,godzina to max trzymania sie tej kredki,tak wiec kredka do brwi wyladowala u mnie w torebce i tak szlam sie bawic z godzinnymi przerwami na poprawke.Az wkoncu poszlam do douglasa i namowiona przez pania konsultanke(niech bog ja blogoslawi) kupilam do cudo!jest cudowny bardzo ale to bardzo dlugo trzyma sie na brwiach,nie trzeba miec wiekszej wprawy aby sie tym umalowac,nicale 30 sekund trwa malowanie moich brwi,teraz przynajmniej wyglada to na cos:))poprostu boski!!aha i strasznie wydajny!!

Używam tego produktu od:10 miesiecy

ideał!

Używam odcienia charcoaled - jest idealny dla osób o popielatych brwiach. Wcześniej używałam paletki do brwi Sephory, ale została zdyskwalifikowana ze względu na nienaturalny wygląd (była zbyt brązowa).
Kolor uzyskany cieniem jest bardzo trwały, naturalny. Dołączone pędzelki są twarde, małe, ale poręczne. Cień nie kruszy się podczas nakładania. Pudełeczko estetyczne, choć łatwo na nim odbijają się odciski palców.
Polecam:)

Używam tego produktu od: ponad miesiąca

Swietny!!!

Doskonaly cien do brwi, szybko i sprawnie sie go naklada za pomoca bardzo dobrego pedzelka ( dobrze sciety i twardy). Cien trzyma sie caly dzien, ladnie wtapia sie w skore. Ja mam odcien 07 soft brown.

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:

KWC !!!!!!!!!!!!!

Jednym pociagnieciem pedzelka osiagam efekt idealny - taki nad ktorym za pomoca kredki pracowalam 3 minuty. Opakowanie zawiera 2 pedzelki. Wbrew pozorom cienie do brwi to wspanialy wynalazek, trzyma się skory lepiej niz kredka i wcale nie kruszy. Zawiera ogromne ilosci pigmentu - szybko mozna przesadzic, a ciezko pozniej wprowadzic poprawki bez zmywania go razem z podkladem. Wygodniejszy od kredki, nie lepi się, nie zbiera miejscowo, nie rozmazuje - wygląda bardzo naturalnie! Szkoda ze nie dolaczono do zestawu wosku.. mimo tego jestem na duze TAK.

Używam tego produktu od:3 miesiace