E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

11541 opinii
Średnia ocena: 3.68/5

zobacz więcej ofertzwiń

Szampon ochronny L’Oreal Paris Elseve Color-Vive przeznaczony jest do włosów farbowanych lub z pasemkami.
Włosy farbowane są bardziej podatne na działanie czynników zewnętrznych: częste mycie, promienie UV, zanieczyszczenia. W miarę upływu czasu pozbawiony ochrony kolor szybko traci blask i intensywność, zmienia się jego ton.
Laboratoria L’Oreal stworzyły SEKRET SZLACHETNEGO KOLORU I 10 TYGODNI BLASKU* - intensywnie pielęgnujący produkt, który działa w 3 WYMIARACH, dzięki czemu kolor dłużej pozostaje szlachetny: GŁĘBOKI, TRWAŁY, LŚNIĄCY.
1. UTRWALENIE KOLORU: nowa formuła z ELIKSIREM UTRWALAJĄCYM KOLOR chroni włókno włosa i pomaga zatrzymać barwniki, aby zwiększyć trwałość koloru.
2. SKUTECZNA OCHRONA: formuła z FILTRAMI UVA/UVB, działająca jak ekran ochronny przeciw promieniowaniu słonecznemu, chroni włosy przed utratą koloru i zmianą jego tonu.
3. PRZEDŁUŻONY BLASK: formuła pielęgnacyjna wzbogacona KONCENTRATEM ODŻYWCZYM intensywnie odżywia nadając włosom jedwabistą gładkość, aby lepiej odbijały światło.

POTWIERDZONE REZULTATY:
• INTENSYWNY, DŁUGOTRWAŁY KOLOR,
• ZACHOWANY TON,
• 10 TYGODNI BLASKU KOLORU*.

*Test instrumentalny po zastosowaniu szamponu, odżywki i eliksiru do włosów vs. klasyczny szampon i odżywka.

do włosów farbowanych, do włosów suchych i zniszczonych
podtrzymujące kolor, termoochronne
zapachowa
Skóra głowy
normalna

Chętnie do niego wracam

Jest to szampon bardzo popularnej marki do, którego często wracam. Mam kręcone blond włosy, farbowane. Uważam, że jest to szampon bardzo uniwersalny, ratuje mnie gdy zmieniam szampon szukając tego idealnego, a poszukiwania kończą się porażką. Nie uważam że jest to szampon idealny, ponieważ niespecjalnie podtrzymuje kolor włosów. Jest za to bardzo wydajny, dobrze włosy myje. Ma do tego piękny zapach. Lubię stosować go razem z odżywka w zestawie. Ma duże opakowanie, wykorzystuje je bez problemu do końca. Szampon dobrze się spłukuje, nie pozostawia po sobie śladów.
Jak na cenę jest bardzo w porządku.

L'Oreal Paris, Elseve, Color-Vive, Szampon do włosów farbowanych

L'Oreal Paris, Elseve, Color-Vive, Szampon do włosów farbowanych to szampon, do którego często wracam. Może wiele osób nie jest zachwycone jego składem, ale fajnie nadaje się na szampon ujarzmiający niesforne kosmyki. Ładnie pachnie, jest wydajny , bardzo lubię wszystkie szampony z tej firmy.

Do codziennego użytku

Jedna z bardziej znanych marek wśród pielęgnacji włosów, jednak szampon niczym konkretnym nie przypadł mi do gustu,poza przyjemnym zapachem. Świetny do codziennego użytku dobrze domywa włosy delikatny także dla skóry, dość mocno się pieni i ma kremową konsystencję.Po umyciu niestety konieczna jest odżywka aby włosy rozczesać,jednak mogę powiedzieć że nie wiem czy to zasługa szamponu czy odżywki ale włosy są miękkie w dotyku i błyszczące.

Totalnie nie :(

Używałam tego szamponu bardzo krótko bo wyjątkowo nie przypadł mi do gustu. Począwszy od zapachu, który totalnie mi nie przypasował,wręcz mnie drażnił po konsystencję, która wydawała mi się dość rzadka,po uczucie jakby wysuszenia włosów po samym umyciu.

Pamiętam czasy, kiedy szampony Elseve były w zdecydowanie lepszej jakości, szkoda że tak mocno się popsuły.

Moj numer jeden

Szampon do włosów jest bardzo praktyczne w użyciu fajnie sie pieni, konsystencję ma gęstą , zapach piękny, wlosy sa odzywione, nie sa wysuszone a kolor w pewnym delikatnym stopniu jest chroniony. Najważniejsze ze nie mam łupieżu.

Szampon ja szampon

Mam włosy farbowane, dość cienkie i ze skłonnościami do przetłuszczania się , zwłaszcza przy źle dobranym szamponie.
Szampon kupiłam na promocji i szczerze nie spodziewałam się jakiegoś wow i nic takiego nie było .
Poza pięknym zapachem oraz
+ Za ochronę UV
+ Dobrze się pieni

Szampon stosuje na zmianę z innymi .

Szampon jak szampon

Strzał w dziesiątkę

Szampon idealnie sprawdził się w pielęgnacji moich włosów.

Bardzo dobrze się pieni, ma ładny zapach, jest wydajny.
Kosmetyk dobrze oczyszcza zarówno skórę głowy jak i włosy. Zmywa produkty do stylizacji. Włosy po użyciu są miękkie, gładkie, miłe w dotyku. Łatwo się rozczesują i odzyskują naturalny blask.
Szampon nie obciąża włosów, nie podraznia, nie uczula.

Mam wrażliwą skórę głowy oraz włosy przetłuszczające się.

Wspaniale działanie

Jeden z moich ulubionych szamponów do włosów farbowanych.
Włosy po umyciu są bardzo świeże, sypkie, pachnące kilka godzin.
Już podczas mycia czuć pod palcami jak są gładsze, jakbym użyła odżywki.
Butelka jest bardzo wygodna, zamknięcie na "klik", do tego duża pojemność. Świetne oczyszczanie skóry głowy i włosów, dobrze się pieni.
Jest niedrogi a ma wspaniałe działanie!

Szampon ma filtr UV, jest bardzo wydajny,

Szampon ma filtr UV, jest bardzo wydajny, ładnie pachnie i mocno się pieni.
Szampon jest w poręcznym opakowaniem w kolorze czerwonym, ma przyjemny zapach i kremową konsystencję. Szampon chroni kolor przed wyblaknięciem. Włosy są gładkie ,nawilżone i łatwo się rozczesują.

Tak za filtr UV

Jeden z lepszych drogeryjnych szamponów, używam go zwłaszcza latem ze względu na filtr UV. Jak dziewczyny wspominały, jest bardzo wydajny, ładnie pachnie i mocno się pieni. Nie oczekiwałabym jednak spektakularnych efektów jeżeli chodzi o podbicie trwałości koloru. Mam rozjaśniane blond włosy i musiałam stosować osobno flotowe szampony, żeby zapobiec ich żółknięciu.

Dobry szampon

Szampon charakteryzuje się bardzo wygodnym i poręcznym opakowaniem z ładną szatą graficzną w kolorze czerwonym.

Szampon charakteryzuje się bardzo przyjemnym zapachem.

Kremowa konsystencja produktu szybko się nakłada i świetnie się pieni, dobrze oczyszczając włosy. Nie plącze ich podczas mycia.

Szampon chroni kolor zdecydowanie widać różnicę używając jego, że kolor utrzymuje się dłużej w blasku.

Produkt wydajny.

Blask luksusu

Z szamponem Elseve lubimy się już bardzo długo. Szampon lubię przede wszystkim za to,że włosy są po nim błyszczące, nie plączą się i są sypkie. Zazwyczaj kupuje go na promocji, bo cena jest mocno przesadzona. Ładnie się pieni i nie szczypie w oczy. Po jego użyciu czuje,że naprawdę mam dobrze domyte włosy.