Sally Hansen, Advanced Hard as Nails, Strengthening Nail Creme with shea butter

Sally Hansen, Advanced Hard as Nails, Strengthening Nail Creme with shea butter

Pojemność 9,9 g

Odżywka w kremie przeznaczona do pielęgnacji łamliwych paznokci. Regeneruje skórki, zapobiega nadmiernej łamliwości plytki paznokciowej.
Producent obiecuje mocniejsze paznokcie w 5 dni!

Cena: 2,99USD/ 9,9g

dobry do skórek

Miałam go tak długo, że w końcu postanowiłam wyrzucić. Słoiczek mały, ale krem jest zbity, gęsty jak masło, naprawdę bardzo przyjemna konsystencja, tłusta, a w związku z tym - jest bardzo wydajny. Szkoda tylko, że nie miał bardziej zachęcającego zapachu (chemiczny, brzydki).

Nie mogę się wypowiedzieć czy wzmacnia paznokcie, gdyż praktycznie cały czas mam je pomalowane, w związku z czym nie stosowałam go na płytkę paznokciową. Natomiast przy skórkach zachowuje się bardzo dobrze - zmiękcza, wygładza, łatwo je odsunąć, więc robi grunt pod ładny manicure. Ale czy w porównaniu z innymi specyfikami wypada lepiej? Nie jestem przekonana.

Używam tego produktu od: 1,5 roku (?)
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Tak na 100%

Boski! Świetnie nawilża skórki i paznokcie, które zapomniały już, co to rozdwajanie. Skórki wyglądają zdrowo i łatwo je odsunąć. Nic sobie lepiej z nimi nie poradziło niż ten krem. Bardzo wydajny, wystarczy odrobina żeby pokryć cały paznokieć i skórkę. Po prostu rewelacja!

warto spórbować

Bardzo fajny produkt, po paru dniach faktycznie moje paznokcie stały sie twardze a po miesiącu nie było śladu po rozdwajającej się płytce paznokcia. Co do skórek to nie wiem bo nie mam z nimi problemu.
Jest bardzo wydajny i ładnie pachnie.Jak dla mnie super.
Przed zastosowaniem lakieru najlepiej odczekać 1-2 godziny inaczej lakier zejdzie nam niczym taśma klejąca.To taki jedyny minus.

Używam tego produktu od: od roku

Warto

Po trzech miesiącach stosowania, moje paznokcie są mocniejsze i już tak bardzo się nie łamią. Efekt nie był natychmiastowy, trochę musiałam na niego poczekać. Mam nadzieję, że gdy skończe stosować krem, moje paznokcie nadal będą mocne. Przetestowałam już wiele takich specyfików i niestety ich skuteczność zazwyczaj trwa do zakończenia kuracji. Jak będzie w tym przypadku, zobaczymy. Myślę jednak, że w Sally Hansen warto zainwestować.

Malutkie opakowanie, a w nim całkiem dobrze działający kremik. Skórki regeneruje od razu, paznokcie raczej wolniej, ale przy wytrwałym masowaniu poprawia ich stan (ważne jest też, aby odżywiać białą część paznokcia u góry przy skórkach, bo to ona decyduje o wzroście paznokcia). Może jestem jakoś oszczędna, ale według mnie jest bardzo wydajny. Polecam.

Używam tego produktu od: ??

Nie widzę dużych efektów, moje paznokcie były w bardzo złym stanie, rozdwajały się, łamały już nie mówiąc o skórkach. Krem lekko nawilżył skórki że stały się gładsze, ale z paznokciami nie widzę różnicy. Stosuje od tygodnia.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: połowa