SVR, Hydracid C

SVR, Hydracid C

Od września w aptekach będzie można kupić nowe kosmetyki Laboratoires SVR - Hydracid. Wszystkie kosmetyki wchodzące w skład linii oparte są na opatentowanej kompozycji trzech aktywnych ekstraktów roślinnych Tri-Sevol. Ekstrakty te mają właściwości regenerujące. Zwalczają wolne rodniki, opóźniają i korygują efekty starzenia.

Krem Hydracid C przeznaczony jest dla kobiet po 25 roku życia. Kosmetyk opóźnia pojawianie się pierwszych oznak starzenia. Dodatkowo wzmocniono krem wiatminą C i witaminą E oraz retinolem. Zawarte w kosmetyku filtry UVA/UVB zapewniają działanie ochronne.

rewelacja

Krem rewelacjny. Już po miesiącu widaćbyło poprawę w kolorycie skóry. Wygląda zdrowo i jest rozjaśniona. Bardzo fajnie nawilża, nie pozostawia tłustego filmu na skórze. Polecam.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 8 opakowań

niezły, ale jednak za słabo nawilża

Zużyłam tubkę tego kremu i uważam, że nie jest zły. Bardzo dobrze się rozsmarowuje i w miarę szybko wchłania do matu, więc pod makijaż jak znalazł. Ma lekko chemiczny zapach, który może drażnić szczególnie na początku, ale przynajmniej ja z czasem do niego przywykłam. Krem faktycznie lekko rozjaśnia i wyrównuje koloryt (aczkolwiek nie jest to działanie spektakularne, więc nie ma co liczyć na zlikwidowanie nim przebarwień, nawet tych niewielkich ;) ). Wygładza też skórę, za to nawilżenie określiłabym jako słabe/średnie. I to jest jego podstawowa wada wg mnie. To plus wysoka cena powoduje, że nie wiem czy jeszcze do niego wrócę.
Kremik raczej dla młodszych kobiet - tak między 20-30 rokiem życia, w celach prewencyjnych.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

bdb dla mieszanej cery

Zuzyłam dwie tuby tego kosmetyku, czas na podsumowanie:
krem jest świetny:
rozjaśnia skórę i drobne przebarwienia
sprawdza się na mieszanej skórze- wchłania sie do matu
nawilża ale mógłby to robić trochę lepiej
nie zapycha
wygładza skórę
Cery normalne, które nie są w trakcie kuracji retinoidami/kwasami i które nie są radykalne w kwestii filtrów powinny być bardzo zadowolone z tego kosmetyku

nie ma filtrów i z tego względu nie będzie on moim kremem codziennym (używam spf 20 w \'\'normalnych kremach\'\' ze wzgledu na to że większośc filtrów b podrażnia mi skórę)
czasami miałam wrażenie że niedostatecznie nawilza
teraz kiedy stosuję retin a poziom nawilżenia który daje hydracid jest absolutnie za niski
krem jest mało wydajny

Używam tego produktu od: poł roku z przerwami

bardzo dobry;)

jest to dobry, nawilżający krem i uważam że idealnie pasuje cerze mieszanej

plus za wit .c piękny zapach, dobre nawilżanie skóry ale nie tworzenie tłustej warstwy na twarzy, szybkie wchłanianie, delikatne rozjaśnienie przebarwień
minus za to że jest mało wydajny dość dużo się go zużywa ale i tak uważam że warto, bo jest skuteczny
zmarszczek nam nie usunie to nie botoks :P ale czy zmniejsza? myślę że te delikatne to tak, jest to krem dla cery pozbawionej blasku, z przebarwieniami od słońca albo o zgrozo! od salarium
mi odpowiada zwłaszcza na okres letni :)

Raczej nie...

Mam mieszane uczucia co do tego kremu. Dobry skład, a jednak coś mi w nim nie pasuje. Kupiłam go ze względu na witaminę C w składzie. Stosuje go na dzień, jego charakterystyczny zapaszek utrzymuje się cały dzień, co mi się nie podoba. Wchłania się do matu. Nie nawilża mojej skóry, ciężko później makijaż nałożyć.
No i ta cena...poniżej 100zł oprócz w SP nie widziałam tego kremu, zdecydowanie za dużo on kosztuje, a jest mało wydajny. Raczej więcej już go nie kupie...

Używam tego produktu od: 2-3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2giego

bardzo dobry

Gdy stuknęły mi dwudzieste szóste urodziny postanowiłam zacząć używać kremów przeciwzmarszczkowych. Czyli półtora miesiąca temu. Wybrałam ten, zachęcona recenzjami i opiniami na temat działania witaminy C w walce ze starzeniem się skóry. I muszę przyznać, że ten krem jest świetny. Szybko się wchłania, nawilża, wygładza cerę, zdecydowanie poprawił stan mojej skóry. Czy przeciwzmarszczkowo działa? Mam wrażenie, że moje mimiczne zmarszczki są płytsze, a może nawet część zniknęła? Ciężko akurat to ocenić. Minus - słaba wydajność, pierwsze opakowanie wystarczyło mi na 3 tygodnie (ale stosowałam rano i wieczorem, teraz użwam tylko rano, na wieczór mam inny kremik). Jako że to mój pierwszy krem tego typu będę jeszcze wypróbowywać inne, ale do tego na pewno będę wracać, bo jest świetny. Pół gwiazdki odjęłam, bo mógłby być trochę tańszy (pierwsze opakowanie kupiłam za 84 zł w pobliskiej aptece, drugie opakowanie ok 70 zl w sieci).

dla młodszych niestety:(

Sam krem zaskakuje wchłanianiem,od razu do matu i tu zadowolone będa młodsze Panie..my dojrzalsze musimy stawiac na bogatsze konsystencje,co po pierwsze mega nawilzają (z tym u svr słabo)i trzymaja w ryzach nasz stan cery a svr to bardziej jak baza morelowaniż krem dziennego uzytku..,nakładasz,wchłania i ..nic..brakuje mi poślizgu,dawki wody do spicia..no ale to mój błąd gdyz pokusiłam sie na krem dla 25 latek:):)polecam młodszym..będzie trzymał sebum w kontroli:)

wspaniale wyrownuje koloryt

Jestem milosniczka kremow z witamina c, a i e. Podczas gdy c rozjasnia, ocyszcza i zluszcza, a - przyspiesza odnowe i zluszcza, a e - nawilza, natluszcza i odzywia - ten krem jest odpowiedzia na moje modlitwy ;).

Jego dzialanie jest podobne do Avene Ystheal, jednak ma gestsza konstsystencje.
To, co mi on daje:
-rozjasia i wyrownuje koloryt twarzy - zwlaszcza w okolicac ust i boki czola,
-napina i liftuje z lekka
-lekko odzywia, raczej kuruje niz \'karmi\',
-odswieza cere, dzila jak koktajl witaminowy
-jest lagodny, raczej nie szczypie mimo zawartosci wit. c,
-mam wrazenie, ze zluszcza i rozpuszcza suche skorki wokol nosa i na nosie oraz na brodzie, a takze otwiera por, dzieki czemu zaskorniaki sa male i pod kontrola
-nie zapycha, nie walkuje sie, nie wciera w poduszke.

Uzywam na noc, bo skladniki kremu moga podraznic lub powodowac wzmozona pigmentacje przy aplikacji na dzien.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 3 probki po 5 ml

Działa!

Krem jest dla mnie niezastąpiony i jako jeden z nielicznych wyraźnie działa! Mam cerę mieszaną i jako taką, wybredną, a SVR jak dotąd mnie nie zawiodła, LRP Active C natomiast zawodzi na całej linii.

Plusy:
+ przedewszystkim- nie uczula, mimo retinoidów w skladzie
+ ma pomarańczowy kolor, ale nie brudzi ubrań tak nachalnie jak Active C, ani nie posiada pigmentów, czyli nie barwi skóry na zasadzie kremu tonującego
+ rozświetla cerę
+ wyrównuje jej koloryt
+ nie zapycha porów
+ napina skóre i lekko wygładza zmarszczki mimiczne
+ mimo bogatego skladu nie jest cięzki, wrecz pozostawia cere aksamitną i lekko matową
+ ma formę emulsji/fluidu, zatem bardzo lekko sie rozprowadza i szybko sie wchłania
+ idealnych dla cer mieszanych
+ opakowanie estetyczne, umozliwiające kontrolę ilości wyciskanego kremu
+ idealny na noc i na dzień
+ skóra jest dobrze nawilżona
+ stosowany pod oczy nie uczula
+ stabilna i najdrozsza na rynku polproduktów kosmetycznych wit C - tetraizopalmitynian askorbylu.

Minusy:
- cena, aczkolwiek wart jest tej inwestycji
- słaba wydajność
- dla niektórych zapach - apteczny

Uwaga!Ponieważ nie ma on silnego działania nawilżającego, a mimo to nawilża zadowalająco, można stosowac serum biodermy, by uniknąc sytuacji, że krem nam sie zbyt szybko skonczył.
Krem przeze mnie recenzowany obecnie zmienił opakowanie, a zdjęcie aktualnego w sprzedaży zamieszczam poniżej.
Na uwage zasluguje rowniez zastsowanie najnowszej i najdrozszej generacji wit C o najstabilniejszej formie, czyli rozpuszczalnej w tłuszczach ascorbyl tetraisopalmitate.

Podsumowując- polecam z czysty sumieniem, szczególnie dla 25-30 latek, gdyz w tej grupie sprawdza sie najlepiej.

Ilość zużytych opakowań: 2x50ml

_____________________________________________________________
Kopiowanie i używanie do innych celów bez pisemnej zgody redakcji zabronione.

Mój KWC

To jest jeden z tych kosemtyków, które są ze mną zawsze. Przy mojej tłustej skórze ten krem jest niezastąpiony. Spektakularnie wygładza, rozjaśnia i rozpromienia skóre. Nadaje jej zdrowego kolorytu. Krem ma wręcz stworzony skład dla młodych kobiet, które przede wszystkim chcą zadbać o skórę na przyszłość. Koktajl antyoksydantów- witC, witE, w moim przypadku działa zbawiennie na skórę. Nawlża dostatecznie, z resztą nie to jest jego zadanie. Może być uzywany pod makijaż, jest lekki. Zapach chemiczny, mi tam odpowiada :) Emulsja ma kolor lekko pomarańczowy ale nie barwi skóry. Rozświetla cere bardzo widocznie. Wielki plus za filtry! ten krem to mój kosmetyk numer 1, widze różnice między nim a innymi kremami, naprawde działa! Polecam młodym kobietom z mieszaną i tłustą skórą, zauważyłam, że zmniejsza wydzielanie sebum. Jest dosyć wydany, opakowanie praktyczne- aluminiowe tak aby bezpiecznie zachować skład w niezmienionym stanie. POLECAM

MY NUMBER ONE !

Do rzeczy:
PLUSY:

+ działa ! spektakularnie wygładził mi skórę, cera jakby się wygoiła i uspokoiła - stała się aksamitna w dotyku, zdecydowanie zmniejszyła się ilość wyprysków - znacznie szybciej się goją !
+ konsystencja - lekka, szybko się wchłania
+ bardzo estetyczne i funkcjonalne opakowanie - tubka - inna niż na zdjęciu, bo cała srebrna
+ bardzo wydajny - starcza na długo,
+ wspaniale nadaje się pod make-up,
+ och i ach... ;-)

MINUSY:

- zapach dla zaawansowanych, osobiście mi odpowiada ale jest bardzo apteczny
- cena, ale w końcu coś za coś ;-) tragedii nie ma !

POLECAM !

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

dla mnie podstawa

Używam tego kremu od bardzo dawna i na pewno będę go używać w przyszłości. Ja stosuję go obecnie na noc, ale na dzień też się nadaje ponieważ cera po nim jest matowa - idealny pod makijaż! Od razu zastrzegam, że nie jest to dobry produkt jak ktoś ma cerę odwodnioną - nie jest to nawilżacz. Krem przede wszystkim rozjaśnia, wygładza i zmniejsza pory. Ja mam cerę mieszaną i zdarzają się "problemy" ;-) które jednak ten krem niweluje. Stale do niego wracam, choć niewątpliwą wadą jest wydajność - przy stosowaniu tylko raz dziennie tubka wystarcza na niecały miesiąc.
Radzę stosować raz dziennie ten krem a raz mocny nawilżacz - zwłaszcza teraz w sezonie grzewczym :-)
Generalnie polecam!

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: wiele