AA, Make Up, Pogrubiający tusz do rzęs

AA, Make Up, Pogrubiający tusz do rzęs

Tusz pogrubia i wydłuża rzęsy, zwiększając w widoczny sposób ich objętość. Sprawia, że stają się gęste i wyraźnie podkreślone.
Nowoczesne woski roślinne gwarantują trwałość tuszu, a wyselekcjonowana frakcja lanoliny zapewnia ochronę struktury rzęs, wzmacnia je i pielęgnuje. Proteiny jedwabne i d-pantenol działają intensywnie regenerująco.
Tusz nie kruszy się i jest dość wilgotny.Szczoteczka w kształcie stożka.
Może być stosowany przez osoby noszące soczewki kontaktowe.

....

+głeboka czerń
+ ładne opakowanie
+łatwo go zmyc woda
+super cena
+nie podraznia oczu
+mozna stosowac przy soczewkach
+nie rozmazuje sie
+szybko nie wysycha( w opakowaniu)
+absolutnie sie nie kruszy

-słabo rozdziela włoski
-beznadziejna szczoteczka
-słaby efekt
-trzeba sie nameczyć zebyw miare równomiernie go nałozyc
-skleja rzesy

Używam tego produktu od:miesiaca

nie uczula

Miałam wcześniej tusz tej samej firmy tylko nabłyszczający- dla mnie totalna klapa. ALE nie uczulał mnie. Po wypróbowaniu innych, lepszych, po których moje oczy rano wyglądały bardzo źle mimo dokładnego demakijażu sięgnęłam po tusz pogrubiający, cena skłoniła mnie to ryzyka :).
Miło się zaskoczyłam, teraz jest różnica między okiem pomalowanym a okiem bez tuszu i to jest jego plus. oprócz tego łatwo go zmyć i mnie nie uczula co jest jeszcze większym plusem. Minusy to rzeczywiście lekkie sklejanie rzęs, ale nie bardziej nisz tusz loreala lash architect.

Więc polecam alergikom, którzy chcą jakoś wyglądać, nie jest to może moje marzenie ten tusz, ale jedyny po którym nie puchną mi oczy....Używam tego produktu od:dwóch miesięcy

Jak super glue...

Noszę soczewki kontaktowe i staram się używać kosmetyków hipoalergicznych takich jak ten tusz właśnie.

Minusy:
- okropnie skleja rzęsy!
- zbyt gęsty,
- za dużo się go nabiera na szczoteczke,
- przy sklejonych rzęsach nawet nie ma co mówić o pogrubianiu!

Plusy:
- przepiękne opakowanie,
- nie kruszył się,
- nie podrażnia oczu.

Ale dla tych kilku podstawowych plusów które spełnia ten tusz nie warto się z nim męczyć!

Używam tego produktu od:mam go od 3 miesięcy i nie używam juz
Ilość zużytych opakowań:nawet nie 1

Średni

Nie uczulił mnie a mam wrażliwe oczy. Nie osypuje się ale zdecydowanym minusem jest wspominana już gruba szczoteczka, którą bardzo ciężko wykonać makijać. Oprócz tego brak spektakularnego efektu pogrubiającego, delikatnie pogrubia, ale nie oczekujmy cudów za taka cenę.

2 opakowania, bo nie uczula. Warto wypróbować, na codzień się sprawdza na wyjście, gdy potrzebny jest mega efekt raczej nie.

Najgorszy jaki miałam!!!!!!!!

Myslałam ze ma dosc dobra szczoteczke, jednak jest ona zbyt gruba, tusz rozmazuje sie ,kruszy.Przez gruba szczoteczke nakłąda go sie bardzo duzo, i skleja rzesy ;(

Używam tego produktu od:miesiaca

Głównie minusy

Mam wrażliwe oczy.I musze kupować hipoalergiczne tusze.Tusz owszem nie uczula.Nie miałam wieczorem czerwonych i szczypiących oczu.Natomiast reszta to minusy...
-fatalnie sie rozprowadzał
-bardzo kleił rzęsy
-w drugim tygodniu od kupienia rozwarstwił się i musiałam go wyrzucic do kosza. Nie był stary ani zleżały.Po prostu otwarłam i wylał się czarny płyn na zewnątrz.
Już go nie kupię.

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:1-wyrzucone do kosza

Jest OK

ale bez rewelacji...Gdybym miała oceniać po efekcie wcale nie powiedziałabym,że to tusz pogrubiający! Fakt: nie osypywał się,nie pozostawiał grudek,nie brudził,nie sklejał. Ale to definitywnie nie takiego efektu się spodziewałam. Żeby rzęsy były podkreślone musiałam nakładać kilka warstw,co przy konsystencji tuszu nie było łatwe i raczej męczące.

Ogrooomny plus za opakowanie! Śliczne,eleganckie,naprawdę cieszy oczy;)

suchelec w pięknym opakowaniu

Opakowanie niczym produktu wysokopolkowego, szczoteczka tez niczego sobie.
Niestety tusz , mimo, ze na taki nie wyglada (szczoteczka po wyjeciu z opakowania, jest dobrze obklejona wilgotnym tuszem) jest z gatunku tych suchych, co to w efekcie zamiast lagodnie przeslizgiwac sie po rzesach, zostawiajac je pieknie podkreslone cieniutenka warstwa kosmetyku, rozprowadza sie z mozolem. W kazdym razie ja za kazdym razem nakladam go w napieciu: zostawi mi grudy na rzesach czy nie zostawi?
Gdyby nie to, ze stwierdznie o jego suchosci powtarza sie w recenzjach wczesniej, myslalabym, ze zakupilam jakis stary egzemplarz.
To w zasadzie jego nawiekszy minus, bo obiektywnie patrzac, nie jest to zly kosmetyk - nie rozmazuje sie i nie osypuje przez caly sniegowo-deszczowy dzien a cena jest bardzo przystepna (a opakowanie za te cene: łał!). Rzesy sa niesklejone, delikatnie podkreslone (podkreslac mocniej balam sie ze wzgledu na te potencjalne grudy) umiarkowanie pogrubione, ciut wydluzone, jednym slowem widoczne a nie tylko wymalowane.
Jednak na wszelki wypadek kupilam zaraz MF 2000 kalorii a przeciez nie o to chodzi, zeby miec 10 kosmetykow, ktore powinny spelniac te sama funkcje. Przynajmniej, ja tak nie lubie...

P.S. Jesli wytrzyma zwyczajowe dla tuszy przeze mnie uzywanych 2-3 miesiace, doloze jeszcze jedna gwiazdke.

Używam tego produktu od: kilka dni

dobry z małym minusem

mam z wymiany wizażowej, i jestem z niego bardzo zadowolona. praktycznie mam tylko dwa malutkie zastrzeżenia: tusz jest troszkę 'za suchy' dla mnie, jednak pięciogwiazdkowym moim osobistym ulubieńcem pozostanie pogrubiający Luminelle Yves Rocher. poza tym - nie powiedziałabym, że jakoś bardzo pogrubia. choć z drugiej strony - mniej skleja rzęsy niż mocniej pogrubiający tusz z Oriflame. kończę marudzenie - przejdę do zalet:

-świetna szczoteczka. rozczesuje rzęsy i bardzo łatwo maluje się nią nawet dolne, które zawsze albo mi się zlepiały, albo mazałam sobie tuszem powiekę.
-efekt można stopniować.
-wg mnie raczej wydłuża i podkreśla rzęsy, niż spektakularnie pogrubia. przy umiejętnym posługiwaniu się szczoteczką nawet udało mi się je lekko podkręcić! bardzo mi się to podoba :)
-wodoodporny nie jest - ale dużo mu do tego nie brakuje. jest niesamowicie trwały. nie osypuje się i nie kruszy. pomalowałam nim rzęsy o godzinie 12 tej w południe, i przeżył kilka spotkań i imprezę, zmywałam go tuż przed północą, czyli w stanie niezmienionym i bez poprawek wytrwał 12 godzin.
-wczoraj z konieczności musiałam go zmywać wodą - i ciepłą, bez dodatków, zmył się bez problemu.
-nosiłam wczoraj szkła kontaktowe i nie miałam uczucia dyskomfortu, co zdarzało się, kiedy używałam tuszu Avonu i L'Oreal'a.
-no i drobiazg zupełny, ale na plus.. lubię ładne rzeczy. a ten tusz ma jeszcze ładne opakowanie. uważam, że jest lepszy od Giordani Gold Oriflame'u, który bez promocji kosztuje dwa razy tyle a w promocji kilka złotych drożej.

polecam gorąco, także dziewczynom, które mają wrażliwe oczy. ja napewno będę go kupować regularnie.

natomiast nie będą zadowolone Panie, które kupią go, żeby pogrubić mocno rzęsy, i te, które lubią tusze o rzadszej konsystencji.

Używam tego produktu od: parę dni
Ilość zużytych opakowań: jedno, będą następne ;)

Fajny, tani tusz.

Tusz kupiłam, bo miałam ochotę na coś nowego.
Zastanawiałam się między podkręcająco-nabłyszczającą, a pogrubiającą maskarą. Gdy porównałam szczoteczki - pogrubiającej maskary i podkręcającej - nie miałam już wątpliwości.
Wzięłam pogrubiającą i jestem zadowolona.
Pogrubia, wydluza, latwo sie zmywa, o dziwo nie nabiera za dużo tuszu na szczoteczkę - co praktycznie zawsze sie zdaża (ciągnące się na końcu szczoteczki tony tuszu, pfech)- !!! co jest wielkim plusem, troche skleja, ale dopiero po kilku warstwach, nie podrażnia, ładne opakowanie, tusz pojemny. Ogólnie bardzo dobrze się sprawuje - za taką cene ?! 16,99 zł, za taki tusz?
Jestem w pełni zadowolona, jednak chyba wolę Rimmel Super Extra Lash. Ale możliwe, że do niego wrócę.

Godny polecenia.

Używam tego produktu od: tygodnia?
Ilość zużytych opakowań: 1 napoczęte

Tusz na tak,szczoteczka na nie

W ramach dalszego "oswajania" się z polskimi kosmetykami postanowiłam zakupić ten oto tusz.
Cena przystępna-15zł więc jakby cos to mało strace.
Opakowanie jest jak dla mnie super-długie, smukłe, miło sie trzyma w dłoni a w kosmetyczce zajmuje niewiele miejsca.Mimo tego dośc pojemne bo 9ml.
Sam tusz jest jak dla mnie niezły.Łatwo nałożyć 2-3 warstwy,nie skleja(w każdym razie nie ponad średnią "krajową":)) nie kruszy się i nie maże.Efekt nie jest super spektakularny ale dość widoczny.Tusz zmywa się bardzo łatwo-żelem do mycia twarzy jak i mleczkiem do demakijażu.Nie podrażnia oczu.
Jedeynym minusem jest tutaj szczoteczka.Jest jakaś dziwna-ten stożek to nie jest dobry pomysł w każdym razie jak dla mnie bo ciężko mi się czymś takim maluje rzęsy.No i w dodatku zbiera zbyt dużo tuszu-na czubku i nasadzie szczoteczka spływa wręcz od tuszu.Może pomogłoby mniejsze ujście buteleczki? Pomaga wytarcie szczoteczki ale ja na ogół nie praktykuje czegos takiego.Ale szczoteczka jest dośc gęsta co jest malutkim plusem.
Jeśli producent popracuje nad szczoteczką być może skusze sie jeszcze raz.Używam tego produktu od:3 tyg
Ilość zużytych opakowań:jak na razie 1