Lirene Dermoprogram, Cera Wrażliwa, peeling enzymatyczny

Lirene Dermoprogram, Cera Wrażliwa, peeling enzymatyczny

Peeling usuwa martwe, zrogowaciałe komórki naskórka twarzy. Dzięki zawartemu enzymowi keratynolitycznemu proces złuszczania przebiega niezwykle delikatnie. Wyciąg roślinny kava-kava sprawia, że pelling działa odprężająco i posiada właściwości łagodzące. B-karoten jako inhibitor wolnych rodników działa antystarzeniowo. Skóra po zabiegu jest głęboko oczyszczona, gładsza, odzyskuje naturalny i zdrowy koloryt.

Przeciętniak

W tym przypadku firma naprawdę się nie popisała. Jedyny plus tego peelingu to to że jest bezzapachowy. Używam go 1-2 razy w tygodniu, głównie po to żeby go zużyć, a efekt - żaden. ON KOMPLETNIE NIC NIE ROBI. Gry potrzebuję usunąć martwy naskórek i przywrócić cerze blask muszę użyć innego preparatu. Po aplikacji i zmyciu zostawia dość nieprzyjemny film który aby usunąć muszę zużyć hektolitry wody. No a relacja Cena/Jakość to już kompletny kosmos.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 (i ostatniego)

Szukam innego skutecznego peelingu enzymatycznego

Peeling kupiłam +/- rok temu, kiedy to zrobiłam sobie w naturze test skóry i potem razem z Panią wybierałyśmy kosmetyki odpowiednie dla mnie .

Stosuję go rok !!! Na początku myślałam, że na efekty trzeba poczekać. Teraz już wiem, że czekanie żadnych efektów nie daje .
Na mojej, suchej, naczynkowej buzi na pewno nie skutkuje, więc rozglądam się za czymś innym .

Używam tego produktu od: 1 roku

pieniądze wyrzucone w błoto

Ten produkt nie działa w żaden pozytywny sposób i żadna z obietnic producenta nie zostaje spełniona. Wręcz przeciwnie - zapycha i powoduje szary koloryt skóry.

Używam tego produktu od: 2 razy

efekt znikomy

Nigdy nie używałam peelingów do twarzy, z racji cery naczynkowej. I jest to tak naprawdę pierwszy peeling jaki zastosowałam na twarz. Efektów rzucajacych na kolana nie zauważyłam. Może cera jakby bardziej aksamitna, ale może to tylko sugestia.
Duży plus za to, że produkt faktycznie bezzapachowy, nie uczula, praktycznie nie czuje się go na skórze i zmywa bez problemu.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Zapycha?

Peeling to istny pic na wodę. Nie robi nic, mam wrażenie, że zapycha mi twarz. Opakowanie w miarę poręczne ale działanie peelingu znikome, mimo, że jest to niezła marka. Nie polecam.

Używam tego produktu od:rok temu

Porażka.

Moja cera była w dobrym stanie, jednak skusiłam się na ten peeling kiedy zauważyłam rozszerzone naczynka (wcześniej używałam zestawu do mikrodermabrazji Neutrogeny niedostępnego w Polsce, świetny, polecam osobom z przebarwieniami i bliznami na skórze). Peeling Lirene mnie zawiódł. Na mojej twarzy pojawiło się mnóstwo grudek, rozszerzone pory na całej twarzy które łatwo się zanieczyszczały. Podsumowując: pogorszył stan mojej mieszanej cery. Niestety nikomu nie polecam.

Używam tego produktu od: 3 mce.
Ilość zużytych opakowań: 1.

Bez efektów

Chciałam wypróbować peeling enzymatyczny, bo ma wrażliwą cerę. Strasznie się jednak zawiodłam. Peeling ten jedynie wysusza jeszcze bardziej i nie daje żadnego efektu oczyszczenia. Strata czasu na nakładanie go i pieniędzy. Zdecydowanie nie polecam!!!!!

Ilość zużytych opakowań: próbuję zużyć jedno

ojej

testując różnego rodzaju peelingi, natrafiłam na ten. używam go dwa razy w tygodniu (we czwartki i niedziele). na opakowaniu napisane jest, żeby trzymać kilka minut, ja trzymam kilkanaście. i nie widzę jakiegokolwiek efektu. strasznie się rozczarowałam.

plusy
+ nie uczula (i za to ten dodatkowy plus)
+ łatwo się zmywa

minusy
- nie działa (co niestety go całkowicie pogrąża w moich oczach)

Używam tego produktu od: trzy tygodnie
Ilość zużytych opakowań: pierwsze w użyciu

marny efekt, a nawet żaden...

Mimo, że mam zadbaną cerę, w okresie jesienno zimowym czasem widzę pojedyncze malutki "skórki" na twarzy, co jest pewnie wynikiem zmiany klimatu, braku słońca, większej ilości kosmetyków kolorowych nanoszonych w tym okresie i ogrzewanych pomieszczeń o słabej wilgotności powietrza.
Nigdy nie używałam peelingów w żadnej postaci, bo nie było takiej potrzeby.Byłam zadowolona z mojej cery - żadnych wągrów, rozszerzonych porów, niedoskonałości,(czasem jakiś "przedokresowy" syfek,który znikał tak szybko jak się pojawił), w lecie kilka pieżków :)
Tak więc postanowiłam zwalczyć kilka "skórek".
Naczytałam się oczywiście najpierw o tym, że enzymatyczne peelingi są najlepsze dla skóry bo delikatne, że rozpuszczają "skórki" bez udziału mechanicznego podrażniania twarzy...no i wpadła mi w ręce pierwsza lepsza tubka Lirene.
Nowa wersja of course :)

Efekt:
ani jedna skórka nie zniknęła, nawilżenie jakieś znikome, prawie żadne.Koloryt cery nie uległ poprawie.

Nadmienię, że użyłam tego produktu kilka razy i nadal nie widziałam żadnych efektów, wszystko według instrukcji.
Postanowiłam więc zainwestować w bezpieczny krem nawilżający bez konserwantów, zapachów i emulgatorów .
"Skórki" powoli znikają.
Nie wiem jak poradzi sobie z cerą z problemami... u mnie egzaminu nie zdał.Używam tego produktu od:2 misięcy
Ilość zużytych opakowań: kilka użyć,ciągle prawie całe leży w koszyku...

Ogromny zawód

Strasznie zawiodłam się na tym peelingu, po Lirene oczekiwałam czegoś naprawdę rewelacyjnego, a tu taka tandeta.
Po zastosowaniu nie widzę żadnego efektu polepszenia, tylko pogorszenie się stanu skóry. Jest jakaś sucha, szorstka i zmęczona. Za każdym razem jak podchodzę do tego peelingu jest tak samo.
Muszę zaznaczyć, że mam go w nowym opakowaniu, być może kiedyś był lepszy.

Używam tego produktu od: roku.
Ilość zużytych opakowań: 1.

uciążliwy acz skuteczny

Na początku nie byłam zadowolona, peeling złuszcza bardzo delikatnie. Jednak z czasem jak zaczęłam stosowaćkiedy moja skóra była szorstka w dotyku, szczególnie czoło, zauwazyłam, że po złuszczaniu jest bardzo gładka, aż się chce macać:D Niestety wągry na nosie jak były tak są, jednak peeling ułatwia wyciskanie;) Jesli chodzi o peelingi enzymatyczne to moje doświadczenie, że jednak żaden nie poradzi sobie z wągrami.

Wielki minus za niemożność zmycia tego specyfiku! Ile się muszę namęczyć, żeby go usunąć...po kilku minutach zmywania skóra nadal się lepi, naprawdę solidnie trzeba się namęczyć.

Ze względu na efekt po daję 4 gwiazdki. Jednak jesli znajdę coś czego łatwiej pozbyć się z twarzy, to zmienie peeling. Ale być może te peelingi po prostu już tak mają:) Plus za dużą pojemność 75 ml.

Delikatny i skuteczny

Bardzo dobry peeling enzymatyczny. Zwykle używałam mechanicznych, ale podrażniały moją naczynkową cerę. Ten poleciła mi Pani w drogerii i byłam mile zaskoczona, bo wydawało mi się, że peelingi enzymatyczne prawie nie dają efektów. Mam gładziutką, wypoczętą cerę w kilka dni po zastosowaniu.

Używam tego produktu od:3 tygodni
Ilość zużytych opakowań:1- w trakcie