Lovely, Preparat wybielający płytkę paznokcia

Lovely, Preparat wybielający płytkę paznokcia

Niweluje żółty kolor paznokci i przebarwienia, pozostawiając bezbarwną, połyskującą powłokę, paznokcie nabierają zdrowego i śwerzego wyglądu.
opakowanie: charakterystyczny dla odżywek Lovely, poręczny

fajny, ale nietwały

Preparat to jakby bezbarwny lakier (ma zapach lakieru), choć w słoiczku widać pod światło fioletowo - różowe refleksy. Fajnie się rozprowadza, jest bardzo wydajny, a wystarczy tylko zamoczyć pędzelek by pomalować paznokcie w jednej dłoni. Efekt jest zaskakujący - paznokcie są różowe, zdrowo wyglądające - tu preparat spełnia obietnice producenta. Szkoda tylko, że na następny dzień lakier schodzi z paznokci płatami. Mimo rewelacyjnego efektu nie dam nawet czterech gwiazdek bo trwałość rzuca cień na ten lakier - preparat. Nie wiem czy znów kupię.

Używam tego produktu od: kilka tygodni (jakiś czas temu)

Znakomity

Parę lat temu skusiłam się, bo koleżanki mówiły o nowym lakierze, który wygląda jak ultrafiolet no i faktycznie tak wyglądał, a przy okazji wybielał płytkę. Mam długie paznokcie więc mój manicure wyglądał niczym french! Wygodny pojemniczek i pędzelek. Wydajny.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: jedno zużyte

nie wybiela

Kupiłam z myślą o ładnej płytce paznokcia i białych końcówkach ale bardzo się zawiodłam. Może rzeczywiście plytka ma troszkę ładniejszy kolor ale staje się on ultrafioletowy :/ natomiast końcówki po pomalowaniu nadal były żółtawe. Nie podobał mi się efekt więc na pewno więcej nie kupię.

Nie polecam

Ilość zużytych opakowań: 1/4 pierwszego

działa!

Szczerze mówiąc kupując go nie wierzyłam, że rzeczywiście będzie wybielał paznokcie. Potrzebowałam po prostu przezroczysty lakier, więc stwierdziłam, że spróbuję tego. O dziwo okazało się, że działa! Końcówki paznokci są o wiele bielsze a płytka naturalnie różowa. Paznokcie wyglądają na zdrowe i zadbane! Ma niestety dwa minusy- trwałość (wytrzymuje max. 2 dni) i świecenie w ultrafiolecie :/

Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

przydatny

Bardzo przydatny i spisujący się kosmetyk, jeśli dłuższy czas malujemy paznokcie na ciemne kolorki.Wyraźnie odżółca płytkę paznokcia i sprawia, że po pomalowaniu nim paznokcie wyglądają na zdrowe i zadbane.
Plus/minus - rzeczywiście świeci w ultrafiolecie ;)

Używam tego produktu od:roku

fajny!

Wow, czasem naprawdę zaskakujące jest to za jak małą cenę można zdobyć coś dobrego. :)
Preparat naprawdę dobrze wybiela, paznokcie wyglądają zdrowo, no po prostu ślicznie. I tylko jemu udało się uratować moje paznokcie po nieudanych eksperymentach z malowaniem paznokci żółtym lakierem bez bazy! :) Dziękuję mu za to :D

Naprawdę przydatna rzecz.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Miejsce zakupu: Rossmann

Jestem na tak!

Świetny!! Od razu po pomalowaniu pazurki wydają się bielsze. Doskonale spełnia swoje zadanie. Kupiłam go duużo razy, i na pewno znowu kupię. Gdy kupiłam po raz pierwszy, szczerze wątpiłam, że będzie aż tak dobry...
Kolejna zaleta to niska cena i wydajność:)

Używam tego produktu od: łooo. i jeszcze dłużej ;P
Ilość zużytych opakowań: chyba z 5, jak nie wiecej...

godny polecenia

Dobry preparat, spelnia swoje zadanie. Po pomalowaniu natychmiast widoczny jest efekt wybielenia, paznokcie wygladaja jak po delikatnym frenchu, latwo sie go naklada mimo lekko wodnistej konsystencji, szybko schnie. I bylby super gdyby nie marna trwalosc - niestety nie tyle odpryskuje, co szybko schodzi z paznokcia, nawet po 1 dniu. A kiedy pomalowalam druga warstwe na pierwsza wczesniejsza to efekt wybielenia jakby zniknal :/ Mimo to bardzo przydatna i przyzwoita rzecz.

Używam tego produktu od: 3 tyg

Świetny

Preparat naprawdę wybiela, nawet paznokcie palacza . Piękni lśni. Potwierdzam, że świeci w ultrafiolecie ;) Pożyczyłam raz od mamy i będę zawsze pożyczać. Szybko wysycha. Wygodne opakowanie.Wydajny.
Polecam.

Używam tego produktu od:3mies

Przyjemniaczek :)

Często maluję paznokcie na ciemne kolory, w konsekwencji tego po zmyciu wyłaniają się żółte paznokcie. Więc od razu postanowiłam zakupić ten preparat. Paznokcie wyglądają o niebo lepiej! Paznokcie stają się twardsze, ślicznie lśniące,przybierają zdrowy różowy kolor. Jak się przyjrzeć to widać na niektórych paznokciach żółtawy kolor, ale nie tak bardzo jak są niepomalowane.

Ogólnie dobry produkt. Zakupię na pewno nie jeden raz... :) inne preparaty z tej firmy też zapewne kupię.
Cena: 5,49 zł w Rossmanie

Używam tego produktu od:miesiąca

rewelacja

Super bezbarwna odżywka i lakier w jednym. Niweluje żółtawy nalot na paznokciach, po czym paznokcie wyglądają świeżo, zdrowo i naturalnie. Pozostawia lekko lśniącą powierzchnie i świeci w ultrafiolecie;) Od kiedy go zaczęłam używać, używa go teraz moja mama i siostry. Wszystkich zachwycił! Używam tego produktu od:dawna

Super produkt!!!

Witam!
Moim zdaniem jest to preparat godny polecenia. Ma same plusy. Fajna cena (ok 5 zł, wydajny, efekt rewelacyjny!!!
Utrzymuje się długo na paznokciach. Paznokcie wyglądają zdrowo i widać efekt wybielania natychmiast. Poleciłam go już kilku koleżankom i każda z nich go używa.

Używam tego produktu od:2008 roku