KWC LogobyWIZAŻ logo
Produkty wycofane

Avon For Men, Moisturising Clear Shave Gel (Nawilżający żel do golenia dla mężczyzn)

3,3 na 511 opinii

Kupi ponownie: 45% osób
    brutallomm
    23 lutego 2015 o 21:03
    bardzo pozytywnie oceniam
    Plusy: +nawilża +ułatwia skuteczne golenie + ma ładny, niechemiczny zapach +redukuje wystąpienie podrażnień, zaczerwień +bardzo wydajny +wygodne opakowanie Minusy: - cena trochę za wysoka w stosunku do ilości - w przypadku mocniejszego zarostu raczej nie pomoże w łagodzeniu Używam tego produktu od: 3 lat Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2

maczugaaa
    25 sierpnia 2012 o 20:53
    taki o .
    Tak. Jestem dziewczyną i używam męskich kosmetyków do golenia :D :D :D Szczerze uważam, że owe męskie kosmetyki są dużo lepsze od kobiecych. Dlaczego? Uważam, że męskie są nastawione na grube, twarde włoski, w przeciwieństwie do damskich. Z tego powodu kupiłam w Avonie właśnie ten żel do golenia. Pierwsze wrażenie dosyć dziwne.. Przyzwyczajona do golenia piankami (czasem też męskimi) , zaskoczeniem dla mnie był żel. Nie zraziłam się od razu ! ^^ Golenie żelem, a pianką nie różni się prawie niczym oprócz tego , że żel jest przezroczysty , a pianka nie. I tyle. PLUSY: -wygodne opakowanie -ładny zapach -łatwo się rozprowadza -nie zapycha maszynki -odrastające włoski są cieńsze, mniej widoczne -nie uczula MINUSY: -nie spowalnia wzrostu włosków -mało wydajny -cena, jeżeli nie kupujesz na przecenie Używam tego produktu od: 1 mies (jakieś 10 goleń) Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1

paulina190
    1 kwietnia 2011 o 20:01
    4 / 5
    Jest OK :)
    Żel super, bardzo dobrze rozprowadza sie po twarzy, ma świetny, świeży zapach, jest wydajny, fajnie nawilża skórę, nie podrażnia jej w ogóle. Jest to mój ulubiony żel, który polecam jak najbardziej. Używam tego produktu od: roku Ilość zużytych opakowań: dwa

justynkapro1985
    21 marca 2011 o 13:10
    bardzo dobry
    Plusy: - bardzo wydajny - przeźroczysty - widać zarost i wiadomo co jest ogolone, a co nie - ma ładny zapach w porównaniu do innych kosmetyków tego typu na rynku Minusy: - nieodpowiedni dla osób ze zbyt dużym zarostem Recenzja napisana na podstawie wypowiedzi męża. Używam tego produktu od: 1 rok Ilość zużytych opakowań: 10-12

moniczka_90
    27 lipca 2010 o 20:52
    2 / 5
    Mieszane uczucia
    Hm zacznę od tego, ze ten oto produkt dostał w prezencie mój chłopak. Po dwóch użyciach stwierdził to samo co panowie poniżej czyli, że kosmetyk się do niczego nie nadaje, podrażnia skórę podczas golenia i nie zmiękcza zarostu i zapycha maszynkę, uogólniając wymienił same minusy za co powinnam dać 1 gwiazdkę. Jako, że szkoda mu było go wyrzucić to wzięłam sobie i używam go do golenia nóg i przyznam, ze w tej opcji sprawdza się bardzo dobrze. Ładnie sie rozprowadza, wydaje mi się, ze lekko chłodzi skórę a po goleniu skóra jest mięciutka i gładziutka i taka rześka za co już bym dała 3 gwiazdki. Daje 2 gwiazdki, jako, że kosmetyk jest generalnie przeznaczony dla mężczyzn i w tym się nie sprawdza, jednak polecam go dla kobiet do golenia nóg :) Używam tego produktu od: paru tygodni Ilość zużytych opakowań: pół 1

Traverse
    27 lipca 2010 o 15:30
    4 / 5
    Mnie odpowiada.
    Nigdy szczerze powiedziawszy nie byłem zbytnim fanem kosmetyków do golenia. Zwykle wystarczała mi maszynka i zwilżenie twarzy, aczkolwiek w pewnym momencie to rozwiązanie przestało zdawać egzamin bo o ile po trądziku nie zostało już u mnie ani śladu to skóra w strefie T jest tłusta a miejscach gdzie ją golę wręcz przeciwnie - sucha i bardzo skłonna do podrażnień. Na początku używałem białej, hipoalergicznej pianki Gilette, ale piana mi przeszkadzała [mimo że nie mam mam trądziku - uwaga dla pozostałych recenzentów] i pianka zapychała maszynkę. Kupiłem ten żel do golenia i jestem zadowolony. Widzę idealnie gdzie jest zarost i nie grozi mi zjawisko niedokładnego ogolenia; żel jest wydajny i w moim przypadku bardzo dobrze chroni przed podrażnieniami oraz nawilża skórę. Nie ma mowy o uczuciu ściągnięcia. Cena jest do przyjęcia biorąc pod uwagę wielkość opakowania. Nie jest to oczywiście produkt idealny, zapycha maszynkę dosyć znacznie i na pewno nie jest najlepszym produktem tego rodzaju na rynku. Ale mnie wystarcza. Używam tego produktu od: ponad roku Ilość zużytych opakowań: 4

piterek76
    1 stycznia 2008 o 20:30
    1 / 5
    Najgorszy specyfik do golenia
    Niestety kupiłem aż 2 opakowania tego niby żelu do golenia.. Pani zachwalała, a jest tani więc... Hmm.. Zmiękcza zarost w bardzo niewielkim stopniu. Potężnie zapycha maszynkę... łatwo się zaciąć.. ogólnie tragedia.. Na szczęście w zeszłym roku :) wywaliłem to co zostało... Nawet zwykłe mydło działa lepiej... Używam tego produktu od: 2 mies Ilość zużytych opakowań: 2

vvojtek
    23 grudnia 2007 o 14:05
    1 / 5
    Zdecydowane NIE
    Nadaje się chyba tylko do oglądania w katalogu AVONu. W ogóle nie pomaga w goleniu, nie zmiękcza zarostu, zatyka maszynkę. I na co komu taki kosmetyk?? Szkoda pieniędzy, nerwów i własnej skóry... Używam tego produktu od: <użyłem parę razy... niestety...> Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Bleu Homme
    24 sierpnia 2007 o 21:52
    Taki sobie
    Dobry dla młodych którzy maja kłopot z trądzikiem. Plusy: - pozostaje przezroczysty - nie powoduje wysypu trądziku - jest dosyć wydajny Minusy: - wysusza, a miał nawilżać - nie zmiękcza twardego zarostu - zatyka maszynkę - skóra jest po nim ściągnięta Używam tego produktu od:miesiąca Ilość zużytych opakowań:1

MagJa
    17 stycznia 2007 o 9:46
    dla młodych gniewnych ;)
    Zachęcona poniższą recenzją, trafiającym do serca ;) opisem w katalogu i promocyjną ceną postanowiłam wypróbować ten wynalazek. Żałować bardzo nie żałuję, ale więcej się nie skuszę - jednak wolę jak jest piana :ehem: a ten żel jej nie robi. Niby jak go rozetrzeć w dłoniach to jakąś niby-piankę czuć, ale to taka pianka-niewidka, bo na skórze jej nie widać. Żel faktycznie jest idealnie przezroczysty, widać przez niego każdy włosek i dzięki temu niby zapewnia dokładne golenie. I może i jest to dobry wynalazek, ale chyba tylko dla młodych gniewnych zapryszczonych :D żeby widzieli, gdzie ten ichni niby-zarost jest, a gdzie go nie ma, gdzie jest jakiś wulkan ;) do ominięcia itp. itd. Dorosłemu facetowi (czy też kobiecie :rolleyes: ) nie polecam, bo w moim mniemaniu słabo zmiękcza włoski i chroni przed zacięciami gorzej niż pianka (ze 2 razy delikatnie się zacięłam, a nie zdarzało mi się to od niepamiętnych czasów). Na plus mogę mu zaliczyć delikatny, wcale nie typowo męski zapach, delikatność samą w sobie (nie podrażnia nawet okolic bikini) i odczuwalne nawilżenie (skóra po goleniu jest gładka, nie szczypie, nie woła "piiiić" ;) ). Ale za to żel jest średnio wydajny, pianki jednak starczają na dłużej i między innymi dlatego do nich wracam. Używam tego produktu od: 1,5 miesięca Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

destiny666
    27 sierpnia 2006 o 21:50
    5 / 5
    Może się wydawać dziwne, że kobieta używa męskich kosmetyków ale do męskich preparatów do golenia z serii For Men zachęciła mnie klientka:) Do tej pory używałam róznych pianek, żeli, damskich oczywiście. I wszystkie mnie uczulały, podrażniały:( Sprawa jest szczególnie skomplikowana, ponieważ moje łydki sa po "przejściach" z depilatorem elektrycznym... Na poczatku używałam żelu w piance z tej samej serii. Kiedy pojawiła się ta nowość, zachęcona reklamą i zapewnieniom producenta zamówiłam i nie żałuję:D Zacznijmy od opakowania: + tuba nie wyślizguje się z reki, można ją swobodnie postawić + widać ile żelu jeszcze pozostało ponieważ opakowanie jest w połowie przezroczyste, a żel ma w nim lekko niebieski kolor + pojemność - 150ml, dla mnie w sam raz, tuba nie zajmuje dużo miejsca I sam kosmetyk: + zero podrażnień, reakcji alegricznych + łatwość zastosowania + wydajność; nie potrzebna jest duża ilość do dokładnej depilacji + faktycznie ogranicza liczbę zacięć + pachnie przyjemnie, trochę podobnie do pianki z tej serii + konsystencja - naprawdę nie zapycha maszynki, nie trzeba jej co chwilę spłukiwać co pozwala na oszczędnośc czasu + po goleniu nogi są gładkie, lekko nawilżone i miękkie. + niska, przeważnie promocyjna cena Jak dla mnie to KWC i polecam żel i Panom i Paniom:) Używam tego produktu od: 1.5 tygodnia Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1szego i na pewno nie ostatniego;)