Soraya, Kuracja Dotleniająca, Koralowa maseczka enzymatyczna z efektem gommage

Soraya, Kuracja Dotleniająca, Koralowa maseczka enzymatyczna z efektem gommage

Ta koralowa maseczka enzymatyczna z efektem gommage pochodzi z ultranowoczesnej linii kosmetyków Kuracja Dotleniająca. Zawiera naturalne, bioaktywne składniki pochodzące z nieskażonego otoczenia Wielkiej Rafy Koralowej oraz Błękitnego Lotosu.
Maseczka idealnie oczyszcza twarz z wszelkich zanieczyszczeń oraz usuwa obumarłe komórki naskórka i detoksykuje, pozostawiając skórę jedwabiście gładką.
Intensywnie odżywia, zmiękcza i nawilża. Stymuluje aktywność komórkową oraz normalizuje przemianę lipidową, pozwalając skórze głęboko oddychać, dzięki czemu odzyskuje ona blask i jędrność.
Stosowana regularnie skutecznie zapobiega starzeniu się skóry i powstawaniu zmarszczek.

ok

Niestety z półek znikają maseczki w normalnych rozmiarach i zastępują je saszetki. Na szczęście soraja nie zrezygnowala z dużych rozmiarów:)

Wady:
-nie dostrzegam spektakularnego nawilżenia, to zwykła maseczka

Zalety:
-duże, wygodne opakowanie
-wydajna
-niedroga w stosunku do pojemności

POLECAM SPECYFIK

Dwa lata temu dostałam tę maseczkę jako jeden z prezentów od mamy mojego chłopaka, przynajmniej tak mówił gdy mi przywiózł prezencik ;) Jest BOSKA, a przynajmniej była. Była na 5, ba, na 6 ! Teraz dałam 4, bo nowsza wersja, która od niedawna jest na rynku jest nieco \'\'cięższa\'\' :( i szczerze pisząc tęsknię za tamtym pudełeczkiem (a raczej jego zawartością, za to, że była \'\'lżejsza\'\') Skład jest w sumie niemalże identyczny, bo gdy kończyło mi się stare pudełeczko to porównałam składniki z tym nowo zakupionym na początku września.

Ja mam mocno wrażliwą cerę, szczególnie na twarzy, ale nie podrażnia, nie piecze, mogę z czystym sumieniem zachęcić inne osoby by spróbowały tej maseczki :)

Smaruję nią buzię po wieczornej toalecie, a czasem również rano i zawsze stosuję ją jako krem - czyli dość skromną warstwą :)

Używam tego produktu od: na święta będą 2 lata

Ilość zużytych opakowań: nie liczyłam, ale sporo

odświeża,rozświetla,super

Maseczke polecił mi pan w drogerii w Ustroniu.
Dobrze że dałam się skusić bo fajnie nawilża i dotlenia cerę, po męczącym dniu, stosując ja po uprzednim peelingu cera odrazu wyraźnie się ożywia i nabiera kolorków, znika napięcie z twarzy oraz efekt ścągnięcia skóry. Po zastosowaniu maseczki moja cera pozostaje ożywiona, świeża i matowa, po innych maseczkach zdarza mi się błyszczenie skóry. Produkt nie uczula, ma bardzo przyjemny delikatny zapach. Warta polecenia.
Ilość zużytych opakowań: ponad połowa pierwszego

Mieszane odczucia

+ bardzo mocno oczyszcza
+ cera jest gładka
+ rozświetla

- bardzo nie wygodny sposób użycia
- tłusta, zapychająca konsystencja
- rozszerza, uwydatnia pory
- mało wydajna

Używam tego produktu od: ok. 3 msc (ale sporadycznie)

...ale co to za skład?!

Peeling ma zwartą konsystencję i delikatny zapach. Jest toporny w nakładaniu: nie można go położyć równomiernie, przez co w niektórych miejscach nie ma możliwości zaschnąć, a później - zgumkować go. Mam skórę wrażliwą na peelingi, na wiele reaguje burakiem, tutaj jest całkiem dobrze - skóra jest wygładzona, blada, miękka. Wystarczy jednak spojrzeć na skład i opowieści producenta można włożyć między bajki. Popatrzcie gdzie są konserwanty a gdzie zaczynają się wyciągi roślinne! Nie wiem czy do niego wrócę, nie mam ochoty napychać kieszeni producenta - wierzę, ze znajdę lepszy peeling.

Używam tego produktu od:miesiąca

Dla mnie to KWC !!!

Kupiłam ta maseczkę przez przypadek, myslałam że kupuje peeling enzymatyczny a okazało się że jest to maseczka (gapa ze mnie :) ).
Maseczka jest rewelacyjna. Po jej ściągnieciu tzn zwałkowaniu od razu odczuwam jakie cuda zdziałała :D Skóra jest niesamowicie gładziutka, miękka, przyjemna w dotyku, promienna hmmm aż się chce dotykac i dotykac :D Nie wysusza skóry, ani jej nie podrażnia.
Co dla mnie najważniejsze zauważyłam zmniejszenie zaskórników na nosie i brodzie :D Wcześniej były takie bardzo czarne i widoczne, a teraz są dużo jaśniejsze, nie widac ich już tak strasznie, sa płytsze. Również rozszerzone pory które mam na policzkach nie uległy może zwężeniu, ale spłyceniu napewno!

Jedynym, ale niewielkim minusem jest to że maseczka opornie się rozprowadza i przez to nie jest bardzo wydajne.

Jestem barzdo zadowolona :):):)

Bardzo w porzadku

Bardzo lubie te maseczke. Jest przyjemna w uzyciu - delikatnie pachnie, jakims morskim zapachem (zapach laczy wszystkie kosmetyk z serii Kuracji Dotleniajacej). Jest tresciwa, troszke toporna, uniemozliwiajace rozsmarowanie - ale takie jej zadanie, na twarz bowiem trzeba ja polozyc, nalozyc i tam pozostawic, zadne wmasowywania sie nie udaja ;) Maseczka po chwili zastyga na twarzy i ciezko sie wrecz usmiechnac. Po zastygnieciu, nalezy ja, jak to zaleca producent, zwalkowac. Tutaj mechanicznie wspomagamy chyba proces peelingowania, mimo, ze jest on glownie enzymatyczny. Po usunieciu z twarzy bialej papki, ta pierwsza wyglada CUDOWNIE. Jest swieza, ujednolicona, czysta - wyglada naprawde na oczyszczona i odswiezona. Zdetoksykowana ;) Jest gladziutenka w dotyku, uspokojona, wyciszona, taka swieza i nieskazitelna. Bardzo ladnie wyglada. Ogolnie - naprawde przyjemne uczucie dla palcow i oka :)
Nie wiem czy zakupie ponownie, poniewaz zachecona peelingami enzymatycznymi zamierzam wyprobowac zalany nowosciami rynek, ale po tej konczacej sie tubce bede miec naprawde mile wspomnienia.Używam tego produktu od: czterech tygodni
Ilość zużytych opakowań: koncze pierwsza tubeczke