Pollena-Ewa, Eva Medica, Szampon przeciwłupieżowy zawierający Ketokonazol

Pollena-Ewa, Eva Medica, Szampon przeciwłupieżowy zawierający Ketokonazol

Skutecznie usuwa łupież i zapobiega jego nawrotom. Stosuje się w zwalczaniu grzybic oraz do pielęgnacji skóry głowy. Łagodnie myje włosy sprawiając, że stają się one zdrowe i lśniące.

Zalecenia:

Stany złuszczenia o silnym przebiegu, o różnych przyczynach powstawania, łuszczyca.

Substancja czynna:

Ketokonazol 2% - hamuje skutecznie biosyntezę ergosterolu, substancji niezbędnej do budowy błony komórkowej grzyba, co prowadzi do obumierania tego pasożyta skóry.

Działa na dermofity, drożdżaki /m.in. Malassezia furfur/ oraz grzyby dimorficzne.

Polecam!

szampon niedrogi i skuteczny, odpowiada mi bardziej niż Nizoral (także zawiera 2% ketokonazol, jednak ma neutralny zapach i nie wysusza włosów, jest o połowę tańszy). już pierwsze zastosowanie przyniosło efekt, wracam teraz do niego w razie potrzeby ;-) jest wydajny, opakowanie poręczne, naprawdę polecam ten produkt wszystkim osobom, które mają problem z łupieżem! :-)

Używam tego produktu od:3-4 mięsięcy

skuteczny

Szampon w krótkim czasie radzi sobie z łupieżem. U mnie już po 2 zastosowaniach były widoczne efekty. Skład i działanie ma bardzo podobne do Nizoralu, ale jest o wiele tańszy i opakowanie ma większą pojemność. Włosy są miłe w dotyku i nie są przesuszone jak po innych szamponach przeciwłupieżowych. Małe i poręczne opakowanie nie zajmie zbyt wiele miejsca w kosmetyczce czy na łazienkowej półce. Można go także kupić w saszetkach, która wystarcza na kilka myć. Przy nawrotach łupieżu teraz sięgam po niego, a nie po Nizoral jak kiedyś. Po co przepłacać skoro działanie jest takie samo.

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie + kilka saszetek

Rewelacyjny

Moim zdaniem to jest najlepszy wybór jeśli chodzi o szampon z 2% ketokonazolem.

Eva Medica jest równie skuteczny co Nizoral, ale:
1. Nie wysusza skóry głowy.
2. Nie niszczy włosów.
3. Jest dużo tańszy.

Stosowałam go częściej niż zaleca producent a moje włosy wyglądały cały czas świetnie. Łupież ustąpił. Polecam.

Używam tego produktu od: kwiecień 2008

średni...

stosowałam ten szampon zgodnie z zaleceniami 2 razy w tyg przez okres nawet dłuższy niż podany w ulotce,ok 1,5 misiąca.Moje spostrzeżenia są następujące :szampon zmniejsza łupież, jednak nawet podczas tak długiego stosowania nie wyeliminował go całkowicie, swędzenie również w dalszym ciągu czasami występuje.Napewno jego zaletą jest to że nie niszczy tak włosów jak Nizoral. Jednak aby w pełni pozbyć się łupieżu musiałam jednak sięgnąć po Nizoral...

Używam tego produktu od:ok2 mieiące

Godny polecenia

Szampon zwalcza lupież i przyczyny jego powstawania.Wyglada jak Nizoral ,i sklad ma podobny a przynajmniej glowny skladnik walczacy z lupiezem ketokonazol 2%.Moze ma troche inny zapach.Nie ustepuje jakoscia duzo drozszym szamponom.Napewno jeszcze go kupie.

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:pierwsze