Sebastian, Body Double, Thick-in Shampoo (Szampon dodający włosom objętości)

Sebastian, Body Double, Thick-in Shampoo (Szampon dodający włosom objętości)

Wyjątkowa technologia BondStyling sprawia, że włosy stają się naturalnie pogrubione i jest ich wyraźnie więcej. Zawarte w szamponie proteiny jedwabiu i prowitamina B5 sprawią, że włosy zostaną wzmocnione bez nieprzyjemnego uczucia ciężkości. Szampon zawiera formułę chroniącą kolor.

do włosów normalnych, do włosów bez objętości, do włosów farbowanych
wzmacniające, dodające objętości, oczyszczające, podtrzymujące kolor

To jest szampon z etykietą KWC

Szampon jest rewelacyjny. Nie ma co się rozdrabniać, odkryłam go dzięki wizaż i był to mój najlepszy zakup 2009.

+ faktycznie powiększa objętość włosów
+ mała ilość niesamowicie się pieni i nie trzeba tony szamponu, żeby rozsmarować go po całości włosów.
+ jak dla mnie to wsmarowywuje się jak masełko, cudo
+ ma fajny, ostry, chyba grejfrutowy zapach

- niestety jest drogi

Polecam, mi niesamowicie poprawił kondycję włosów i za każdym razem czuję się, jakbym wyszła prosto od fryzjera :D

Używam tego produktu od: 2 m-ce

ideał

Najlepszy, jaki miałam, bo nie tylko robi dokładnie to, co ma napisane na etykiecie ale n i e zmienia działania po kilkudziesięciu użyciach. Zatem: pogrubia, acz włosy nadal są elastyczne, nienapuszone; nawilża, w ogóle nie przesusza. Ideał. Jedyna wada, nawet dla mnie - kosmetoholiczki - to cena!

Używam tego produktu od: pare tyg
Ilość zużytych opakowań:

Rewelacja!

To najlepszy szampon z jakim miałam do czynienia (a wypróbowałam już mnóstwo :-) szukając ideału). Szampon jest bardzo gęsty i przez to bardzo wydajny - niewielka ilość wystarczy, by uzyskać sporą ilość piany i tym samym dokładnie umyć włosy. W związku z tym cena nie jest już taka przerażająca - szampon wystarczy na długo. Efekt jest rewelacyjny: moje włosy są dosyć cienkie, ale przyznam, że jest ich sporo. Większość szamponów (nawet tych "volume") sprawia, że gęstość moich włosów jest powiedzmy "normalna". A ja uwielbiam czuć, że mam burzę włosów na głowie i ten szampon mi to zapewnia. Co do walorów pielęgnacyjnych - także sprawuje się dobrze - moje rozjaśniane od kilku lat włosy nie czuły się "niedopieszczone". Podsumowując: jeśli ktoś lubi mieć na głowie gęstą czuprynę - polecam! Ja już zbieram fundusze na 1 litrową butlę :-)Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:1 x 300 ml

hmmm ...

Kupiłam zachęcona pozytywnymi komentarzami. Niestety, jak to zwykle bywa - za takimi komentarzami kryje się najcześciej rozczarowanie. Ale nie chciałabym być źle zrozumiana - to nie jest zły szampon. Rzeczywiście dodaje tropchę objetości włosom, nie wysusza ich, ale jednoczesnie żadnych spektakularnych efektów nie zauważyłam. Co prawda pojemność do ceny 300 ml - ok. 70 zł nie jest znowu aż tak zwalajaca z nóg, ale znam szampony tańsze, a skuteczniejsze, a na pewno nie gorsze za tę samą lub niższą cenę. Nie wszystko więc co made in USa się błyszczy ;)

Używam tego produktu od:miesiąca

bardzo dobry

Jak do tej pory lepszego szamponu nie spotkalam. Porownuje go z innymi profesjonalnymi szamponami jak: Kerastase, Redken, bc, Alterna, Loreal, Lancome.
Mam wlosy dlugie i cienkie. Szampon ten sprawia, ze rozczesuja sie kilkoma pociagnieciami grzebienia, sa blyszczace i jest ich duzo! Dobrze sie ukladaja. Szampon pieknie pachnie, dobrze sie pieni i jest wydajny. 300 ml wystarczylo mi na 2 miesiace. Wlosy myje co drugi dzien i dwa razy.

Używam tego produktu od:2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:koncze pierwsze i pedze po nastepne

Fenomenalny, ale..

Gdy myśle o tym szamponie ogarnia mnie ogromny smutek... Jest to jedyny jak dotąd szampon, który NAPRAWDĘ dodaje włosom objętości, stają się również dużo bardziej puszyste. Jako, że przetestowałam dotąd wiele szamponów "dodającyh objętości", mogę zapewnić o skutecznym działaniu tego... ale...

No własnie...ale... Jedyny minuis tego szamponu to cena. Za tak dobry produkt jestem w stanie płacić 40,50 zł...ale nie 75!! Kupiłam go, ponieważ byłam chwilowo przy kasie,a poleciła mi go fryzjerka. I tak ludzie się dziwią jak można wydać 75 zł na szampon:>. Wprawdzie opakowanie jest duże, bo 300 ml, a szampon niezwykle wydajny (naprawdę wystarczy go odrobina by umyć włosy), ale jednak ta cena... Zaznaczam, ze nie wiem czy go kupię, bo chociaż będę starać się nie, to jednak może kiedyś ulegnę jeszcze pokusie...

Jednak jeśli są osoby, które tak jak ja maja duzy problem z objętością włosów, to zapewniam że ten produkt pomoże - no a przynajmniej mi bardzo pomógł. W każdym razie, jeśli ktoś jest przy kasie, to warto zaryzykować.

(Chociaż ten szampon to dla mnie KWC, odejmuję jedną gwiazdkę za cenę)

Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1.