Lirene Dermoprogram, Aqua, Delikatny krem nawilżająco-ochronny

Lirene Dermoprogram, Aqua, Delikatny krem nawilżająco-ochronny

Wyjątkowo delikatna formuła kremu zapewnia skuteczną i przyjemną pielęgnację twarzy, optymalnie nawilżając oraz odżywiając skórę. Zawiera Lactil, Fitoplacentę wyciąg z arniki górskiej i alantoinę.

Widoczny efekt:
skóra nawilżona, odżywiona i miękka w dotyku.
Krem przeznaczony jest dla cery normalnej w każdym wieku. Nadaje się pod makijaż.

Na pewno nie kupię tego kremu ponownie.

Mam cerę mieszaną, kupiłam ten krem, ponieważ potrzebowałam czegoś na szybko. Po nałożeniu tego kremu czuję za każdym razem tłustą warstwę na twarzy. Moje czoło po niecałych dwóch godzinach zaczyna się świecić niczym latarnia morska.
Jego plusami są cena i przyjemny, nienachalny zapach.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

ok - szału nie ma

Tani krem- dośc ok ale jakiejś super zmiany nie zauważyłam
lepszy taki niż żaden!!

bardzo odpowiednia dla mnie konsystencja i piekny zapach - to główne atuty (obok ceny i dostepności)

na minus - słabe nawilżanie ( nie daje efektów po kilku dniach - jak np. Olay )

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Nie dla mnie

Mam cerę mieszaną i ten krem całkowicie mi nie pasuje. Jest bardzo lekki, ale konsystencja mi się nie podoba. Sprawia wrażenie samej gliceryny z wodą. Skład z resztą szału nie robi. Nawilża tak sobie - zdecydowanie niewystarczająco jak na moje potrzeby. Plusem jest to, że dobrze się sprawdza pod makijażem.
Lubię kosmetyki lirene, ale ten produkt mnie rozczarował.

cerom mieszanym na pewno nie!

Krem ten rzeczywiście jest delikatny ale dość dobrze nawilża. Nadaje się pod makijaż ale czegoś w nim brak . delikatnie zapycha. Może byc dobry cerom suchym choć moja mama osoba z sucha skórą nie była z niego zadowolona. Jaka cena taka jakość niestety, nie spodziewajmy się po kremie za 15 zł cudów !

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 1 krem 50 ml

Zimowy niezbędnik

Na niskie temperatury potrzebowałam jakiegoś kremu ochronnego, nawilżającego. Lirene Aqua służył mi całą zimę. Jestem z niego zadowolona.
- Spełnia swoje zadania, czyli nawilża i ochrania.
- Nadaje się pod makijaż i jest bardzo lekki.
- Pięknie pachnie.
- Ma lekkie, typowe dla tej marki opakowanie.

Ilość zużytych opakowań: 2 słoiczki

nie dla suchej cery

Krem kiepsko nawilża, klei się, twarz jest taka oblepiona i wydaje mi się, że przez to nie oddycha, bo miałam po nim niespodzianki na twarzy, robiłam kilka podejść i za każdym razem to samo. Plusem jest to, że nie uczula, ale to za mało, żeby go polubić. Nie polecam.Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Mój ulubiony.

Szukałam na zimę kremu, który przede wszystkim dobrze by nawilżał. Znalazłam :D. Bardzo lubię markę Lirene, jednak nie spodziewałam się cudów za tą cenę. Krem bardzo dobrze nawilża, chociaż nie jest tłusty i idealnie nadaje się pod makijaż. Wchłania się szybko, nie tworzy żadnej \'tłustej warstwy\'. Neutralny zapach, gustowne opakowanie, niska cena. Same plusy :D

Dla mnie super:)

Kupiłam ten krem z pewną nieśmiałością. Byłam podejrzliwa z uwagi na cenę (trafił mi się w promocji za 10zł) ale okazało się że nie zawsze tanie znaczy kiepskie:)

Krem jest (moim zdaniem) idealny na lato:
+ lekki,
+ ładnie się wchłania,
+ ma delikatny zapach,
+ nie podrażnia ani nie pozostawia uczucia napiętej skóry (mam cerę wrażliwą więc szczególnie cenię sobie ten fakt)
+ dobry pod makijaż
+ wydajny

Minusów nie widzę.

dobry i tani

Krem dobrze się wchłania, dobrze nawilża (ale dla osób o suchej cerze będzie niewystarczający), świetnie nadaje się pod makijaż, nie zapycha porów, nie nasila przetłuszczania się skóry, ma przyjemny zapach i wygodne, estetyczne opakowanie. Podsumowując, jest to naprawdę dobry krem za niewielkie pieniądze.

Używam tego produktu od:pół roku

nie przypadl mi do gustu

Plusy:
+ niska cena
+ ladne, wygodne, zakrecane opakowanie
+ wydajny

Minusy:
- ten krem to woda :confused:, jest zbyt plynny, a mimo tego:
- wolno sie wchlania
- skora sie lepi
- nie nawilza (mam skore normalna)
- nie odzywia
- nie ma filtra
- szczerze watpie w to, zeby nadawal sie do skory w kazdym wieku
- nie da sie go uzywac pod makijaz, poniewaz trzeba by wstac pol godziny wczesniej, zeby zdazyl sie wchlonac
- czasem sie roluje przy nakladaniu makijazu
- makijaz krocej sie na nim trzyma niz bez niego i niz na jakimkolwiek innym kremie
- cera blyszczy sie po krotkim czasie
- zapach tego kremu jakos nie przypadl mi do gustu

Daje 2*, poniewaz znam gorsze kremy, ale ten wiecej nie zagosci w mojej kosmetyczce.

Używalam tego produktu: kilka miesiecy temu

przyzwoity

jestem bardzo zadowolona z tego kremu :) kosztuje niewiele, a ładnie nawilża (ale nie idealnie - zimą może być niewystarczający - dlatego nie daje mu 5 gwiazdek), wygładza, delikatnie pachnie, nie zapycha i bardzo fajnie rozprowadza się na nim podkład. Poza tym ma ciekawą konsystencję, ekspresowo się wchłania i jest wydajny. Trzeba przyznac, że to udany produkt, napewno jeszcze go kupię :)

Naprawdę OK OK OK :)

Bardzo fajny kremik ;) nie mam mu nic do zarzucenia, stosuję go wymiennie z innym kremem z Avonu, który jest dla mnie numerem 1 ale ten też jest naprawdę dobry. ładnie pachnie, skora jest gładziutka po nim i jak nałożę podkład na ten krem to się nie wałkuje ;) nawilża całkiem nieźle ale ja nie potrzebuję jakoś bardzo nawilżenia- nie mam suchej skóry więc nie mogę się wypowiedzieć jak działa na suchą skórę ;) ogólnie bardzo przyjemny ;) i niedrogi :) ja mam problem z tym aby krem mi pod pasował- po wielu specyfikach mam uczucie "spoconej" twarzy a w tym kosmetyku tak nie ma ;p a dla mnie to duży plus :) jestem na TAK ;)

Używam tego produktu od:kilku tygodni