Eva Natura, Komfort Młodej Skóry 18+, Relaksujący żel pod oczy i na powieki

Eva Natura, Komfort Młodej Skóry 18+, Relaksujący żel pod oczy i na powieki

Żel z proteinami zbóż i polisacharydami do pielęgnacji delikatnej skóry wokół oczu. Usuwa zmęczenie skóry spowodowane aktywnym trybem życia, m.in. pracą przy komputerze, niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych, a także codziennym makijażem. Zmniejsza obrzęki pod oczami i rozjaśnia cienie, przywracając zmęczonej skórze blask. Efektem stosowania kremu jest doskonale zrelaksowana, pozbawiona opuchnięć i cieni skóra wokół oczu.

Skład: Aqua, Cetearyl Ethylhexanoate, Glycerin, Hesperidin Methyl Chalcone/ Steareth-20/ Dipeptide-2/ Palmitoyl Tetrapeptide-3, Caprylic/ Caprics Triglyceride, Hydrozlyed Caesalpinia Spinosa Gum/ Caesalpinia Spinosa Gum, Algae Extract, Triticum Vulgare, Avena Sativa, Hordeum Vulgare, Secale Cereale, Sphingolipids / Phospholipids, Allantoin, Ammonium Acryloyldimethyl Taurate/ VP Copolymer, Sodium Polyacrylate, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Carbomer, Hydrolyzed Wheat Protein, Caffene, Betaine, Parfum, PEG-8/ Tocopherol/ Ascorbyl Palmitate/ Ascorbic Acid/ Citric Acid, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Sodium Hydroxide

Dla bardzo młodej skóry

Kupiłam ten krem ze względu na jego cenę i pojemność i niestety nie byłam zadowolona. Nie spodziewałam się jakiś wyjątkowych właściwości pielęgnujących 0 krem lekko nawilża i poza tym nic nie robi. Ma bardzo wodnistą konsystencję i nadaje się głównie pod makijaż. Polecam nastolatkom. Sam krem nie podrażnił mnie, acz mam wrażenie, że czasem łzawiły mi po nim oczy .

Używam tego produktu od: prawie rok

dobry, tani :)

Ostatnimi czasy dużo się uczyłam do matury, całe weekendy spędzałam w pracy, gdzie mam do czynienia z niesamowicie klimatyzowanym pomieszczeniem, po nocach spędzałam czas ucząc się z komputera, więc gdy wstawałam rano moje oczy wołały o pomstę...
Na zakupach w realu mój wzrok padł na ten właśnie produkt przeznaczony do cery młodej. Postanowiłam więc go kupić

PLUSY:
-cena i wydajność
-żelowa, lekka konsystencja
-produkt szybko się wchłania, nie pozostawia tłustego filmu
-rzeczywiście powieki wyglądają na wypoczęte
-łagodzi opuchnięcia
-delikatnie koryguje cienie pod oczami, jednak ja nie mam ich zbyt dużych, więc nie wiem jak to działałoby u takich osób
-delikatnie "mrozi" powieki, przynajmniej ja mam takie uczucie, jest to jednak bardzo przyjemne

MINUSY
-czasami zbyt dużo a czasami zbyt mało wydostaje się żelu z tubki
-otwór powinien mieć bardziej szpiczastą formę, co ułatwiłoby nam aplikację żelu

Ogólnie jestem zadowolona z tego żelu, nie potrzebuję niczego o silniejszym działaniu, gdyż mam dopiero młodą cerę.

trudno ocenić

plus za lekką konsystencję, wydajność i cenę :)
co do działania, to szczerze nie zauważyłam xD ale że to jest mój drugi krem pod oczy, to nie za bardzo potrafię ocenić

Absolutne nie dla skóry wrażliwej.

Dostałam go w \'spadku\' od osoby, której chyba nie przypasował - podobnie jak i mnie. Mam skórę atopową i wybitnie przewrażliwoną na powiekach i pod oczami - miejsce częstych wysypek, niestety. Stosowanie zwykłych kremów w tych miejscach jak wiadomo się nie sprawdza - są za ciężkie. Szukałam zatem czegoś delikatnego - co nawilży, bez zbędnej chemii i cudów. Niestety, żel ten powodował u mnie wysypkę alergiczną - podobno im krótszy skład tym lepiej, a w jego przypadku chyba łatwiej wyliczyć czego szkodliwego nie zawiera, niż co zawiera. Są dla niego lepsze alternatywy i niejednokrotnie tańsze - dlatego nie polecam.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy jakiś czas temu i jeszcze jest

a mi się podoba:)

Wszędzie tylko przeciwzmarszczkowe ,silnie działające ,a ja szukałam właśnie czegoś takiego.Przecież na opakowaniu pisze,że ma on delikatne działanie,więc nie ma się co temu dziwić.Moje oczy są po nim takie błyszczące i jakby większe,na opuchnięte okolice oczu super jest go nałożyć,daje takie uczucie relaksu i ochłodzenia.Rozjaśnienia cieni się nie spodziewałam,bo natura mi dała takie od dziecka i chyba tylko specjalny zabieg mógłby coś z nimi zrobić ;p Jest też bardzo wydajny i nie za drogi.Ogólnie polecam !

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1\3

Bez szału

Posiadam dosyć duże cienie pod oczami. Myślałam, że krem dla młodej cery pomoże mi chociaż nieco je rozjaśnić, pomoże szarej skórze wokół oczu. Na niwelację zmarszczek nie liczyłam ponieważ jeszcze ich nie posiadam. Ogółem krem ma fajną konsystencje żelu, ładny zapach, tubkę i jest wydajny to na plus. Na minus muszę mu policzyć fakt, że nie robi totalnie nic - ani nie rozjaśnił cieni, ani nie nawilżył, ani nie pomógł zmęczonej skórze, z opuchlizną sobie też nie radził. Krótko nie polecam. A i podnoszę gwiazdkę za to , że jest nietestowany na zwierzętach i tani.

Używam tego produktu od:używałam pół roku temu, przez jakiś rok

na wiosnę/lato

Jest to krem dla młodych powiek, bądź też mało wymagających więc nie ma co się cudów nad Wisłą spodziewać.

Ja na swoje powieki nie narzekam. Na zbliżające się ciepłe miesiące wybrałam właśnie ten krem/żel i jestem zadowolona.

Świetnie nawilża i zmiękcza, nie odżywia więc sucharom nie polecam. Ma też miły pudrowy zapach a duże opakowanie starcza na długo.

Nie wiem czy wrócę bo nie jest to magiczna różdżka a ja lubię zmieniać kremy na przemian Ziaja i Pollena Eva.

Używam tego produktu od:miesiąca

Nie robi nic

Żel który ma sprawiać, że wydaje ci się, że robisz coś dla skóry, gdy w rzeczywistości ze skórą nie dzieje się absolutnie nic. Posmaruj sobie lepiej skórę oliwą z oliwek niż tym pseudo-kosmetykiem.
Żeby szybciej go zużyć gdy doszłam do połowy posmarowałam sobie resztą nogi :D.Używam tego produktu od: kiedyś 1 miesiąc

Extra Relaks

Plusy:
-rozjaśnia cienie,
-zmniejszą obrzęki pod oczami po wielogodzinnej pracy przed monitorem,
-doskonale relaksuje skórę pod oczami.

Minusy:
-nie ma!

Świetny żel pod oczy dla dziewczyn prowadzących aktywny tryb życia.

Używam tego produktu od:1,5 roku

ok

Plusy:
- jest wydajny
- ma przyjemną konsystencję
- delikatnie chłodzi
- odpręża i relaksuje
- redukuje opuchliznę pod oczami

Minusy:
- nie zmniejsza cieni pod oczami
- raczej nie nawilża

Lubię go używać szczególnie rano, bo pomaga obudzić się moim oczom. Może go kupię jeszcze, ale będę go używać w celu odprężenia zmęczonych oczu. Potrzebuję czegoś bardziej nawilżającego, odpowiednio do mojej grupy wiekowej( 21 lat), a ten produkt niestety nie wystarcza.Używam tego produktu od: 2 miesięcy

słaby

Zalety:
- tani, o wielkiej pojemności
- wydajny
- szybko się wchłania

Wady:
- nie nawilża, a jeśli nawet to słabiutko
- jest rzadki
- właściwie nie robi nic ze skórą

Może to być krem dla bardzo młodziutkich dziewczyn, które właściwie nie potrzebują pielęgnacji. Dla dziewczyn powyżej 20 rż, które zaczynają potrzebować kremu nawilżającego już się nie sprawdzi.

Używam tego produktu od: ponad pół roku

godny polecenia

dobrze sie rozprowadza, sprawia ze skora jest wypoczeta, odprezona...
ale nie radzi sobie z cieniami pod oczami. i na poranne stosowanie - sredni, nie wchlania sie az tak dobrze i zostawia wyrazne "lekko" tlustawe miejsca..

Używam tego produktu od: 3 miesiace